• Twitter
  • rss
  • flickr
  • Вконтакте
  • youtube
  • facebook

Підключайся!

Голосовий пошук від Google та інші сьогоднішні інновації

1 коментар

Рубрика : інет

Сьогодні день почався досить цікаво. Основними подіями стали наступні:

  • Google запустив голосовий пошук російською мовою.
  • Яндекс відкрив музичний сервіс music.yandex.ru
  • Яндекс провів чистку в свому індексі, повикидав велику кількість сторінок з індексу.
  • Яндекс провів якийсь жорстокий апдейт ТИЦ.

Голосовий пошук від Гугл російською мовою зробили лише для мобільних пристроїв. Голосовий пошук не працює на компах, ноутах і інших пристроях, лише смартфони. Цікаво що не працює цей пошук на мобільних пристроях з операційною системою від Віндовс. Отже чекаємо повноцінного голосового пошуку на наших робочих машинах, поки нецікаво.

Яндекс зробив музичний відділ, але там лише музика непопулярна, така яка не порушує авторські права правовласників. Отже і далі користуємся музикою з Вконтакті, там є майже все і у вільному доступі для скачування. Не думаю, що музичний сервіс від Яндекса стане мегапопулярним.

Апдейт ТИЦ не перестає мене дивувати своєю непередбачуваністю. На деяких сайтах проводилася постійна робота і ніякого підвищення ТИЦа я не отримав, але добре, що хоч ніде й не зменшився ТИЦ. Здивувало, що на одному ГС (гівносайті), який обклеєний сапою і ніяких посилань на нього не закуповується, ТИЦ збільшився на 10 одиниць. Дивно-дивно, зовсім нелогічно. Де правда, де суть я все більше починаю не розуміти. Добре хоч сторінок в індексі Яндекс мені постійно збільшує і один сайт взяв до Яндекс-каталога.

Хостинг сайтів, який вибрати

Прокоментуй!

Рубрика : інет

Серед великої кількості хостерів, спокусливих пропозицій, привабливих цін, обіцянок хорошого, стабільного хостингу важко визначитися.

Мабуть буде не лишньою моя рекомендація обрати якісний український хостинг від компанії Дельта-Х. Компанія вже довго існує і я користуюсь їхнім хостингом біля 2 років. Раджу і вам спробувати.  Ціни середні, якість відмінна і система майже повністю автоматизована, багато способів оплати. Онлайн техпідтримка і інші переваги. зареєструвавшись по моєму реферальному посиланню, можете розраховувати на мою консультацію та допомогу – http://www.ukraine.com.ua/#9393.

SEO, просування та розробка сайтів

Прокоментуй!

Рубрика : інет

Пропоную послуги виготовлення якісних сайтів. Наш досвід і вміння ми готові обміняти на гроші.

В нас можна замовити сайт любого рівня складності. Сайт візитка обійдеться орієнтовно в 100 доларів, блог біля 50 доларів. Інтернет магазин з якісним дизайном та функціоналом біля 1000 доларів. Ціни наведені умовні і можуть коригуватися в обох напрямках. Залежить від складності функціоналу та дизайну сайта.

Надаємо послуги по просуванню в пошукових системах, ПР в інтернеті. Тут ціни залежать від конкуренції та цілей.

На свою роботу готові надавати гарантії. Незадоволених поки не було. Отже якщо Ви надумали створити сайт і просунути його в пошукових системах пишіть, дзвоніть, заходьте. Не бачу багато змісту описувати в цій статті, які ми хороші, варто поцікавитися в наших замовників послуг, більш детально продовжимо спілкування в приваті.

Інвайт на біржу GoGetLinks

Прокоментуй!

Рубрика : інет

Для тих хто ще не зареєструвався на одній з самих популярних бірж посилань GoGetLinks хочу сказати пару слів. насамперед даю інвайт (запрошення) на цю біржу. Зайдіть і зареєструйтеся http://gogetlinks.net/?inv=4adi26.

Ця біржа дає нормальний ефект для оптимізаторів, посилання добре індексуються на відміну від сапи, посилання є вічними і платиться один раз, також біржа дає гарантію на індексацію посилання і гарантію на те що посилання не буде зняте.

Для вебмайстрів цікавим буде розміщення посилань в статтях. Одне посилання коштує досить дорого, для ПР1, ТИЦ 10 в районі 70-100р. Для входження сайта в систему умовою є ТИЦ не менше 10.

Отже реєструємося http://gogetlinks.net/?inv=4adi26

Як встановити перекладач на сайт

4 коментарі

Рубрика : інет

Я, як і багато вебмайстрів, маємо змогу в статистиці відвідуваності сайту спостерігати з яких країн заходять відвідувачі на сайт. І в кожного знайдуться відвідувачі з-за кордону. Як ви думаєте, що вони роблять на сайті? Швидше за все, бачать, що не розуміють мови і йдуть далі.

Пропуную поставити маленьку і приємну дрібничку на свому сайті. Перекладач від Google. Тоді вони зможуть читати тексти зручною їм мовою. В наборі Гугла є майже всі мови світу.

Наглядно можна подивитися як виглядає така примочка:

Щоб таку саму побачити в себе на сайті, то вставте в потрібне місце, де хочете бачити, наступний код:

<div id=”google_translate_element”></div><script>
function googleTranslateElementInit() {
new google.translate.TranslateElement({
pageLanguage: ‘uk’
}, ‘google_translate_element’);
}
</script><script src=”//translate.google.com/translate_a/element.js?cb=googleTranslateElementInit”></script>

<div id=”google_translate_element”></div><script>function googleTranslateElementInit() {  new google.translate.TranslateElement({    pageLanguage: ‘uk’  }, ‘google_translate_element’);}</script><script src=”//translate.google.com/translate_a/element.js?cb=googleTranslateElementInit”></script>

Виявлення проблем на ринку SEO послуг

2 коментарі

Рубрика : Переклади

Ринок пошукового просування в останні роки розвивається дуже динамічно. З’являються нові компанії, що надають послуги оптимізації і просування сайтів, зі старих компаній співробітники йдуть у фріланс, а також на ринку seo з’являються нові оптимізатори і у кожного своя специфіка роботи. Власникам сайтів, які бажають просунутися в Яндексі або Google, складно визначитися, кому саме доручити рішення своїх завдань.

З метою збору статистики і її аналізу, виявлення тенденції взаємодії оптимізаторів з потенційними клієнтами, проведений експеримент над оптимізаторами, які пропонують свої послуги на фрілансерских сайтах.

В якості завдання було запропоновано просування сайту за кількома конкурентними запитами в Яндексі і Google. Також було дане посилання на молодий сайт, красиво оформлений, але при цьому не пристосований для просування. Запропонований сайт, теоретично, неможливо просунути в пошукових системах за допомогою стандартних методів, таких як, наприклад, покупка посилань в біржах або використання автоматичних агрегаторів (практично основна частина сайту працює на flash, сторінки не призначені для переробки їх під вибрані запити). У завданні цікавила вартість робіт, схема оплати, терміни і гарантії.

За кілька днів було отримано близько 30 заявок, які піддалися подальшому аналізу. Нижче наведена цікава статистика, яка відображає, як, в основному, ведуть себе сучасні оптимізатори.

Вбивство Гонгадзе – задовбали

4 коментарі

Рубрика : Держава

Ми досить часто чуємо різні байки про вбивство Гонгадзе. Мене це вже неабияк задовбало, скільки розмов а толку ніякого. Ющенко назвав справою честі розслідувати це вбивство і виходить значить обезчестився. Багато політиків тріпаються з цього приводу. Сьогодні Кучма взагалі заявив, що то справа рук ЦРУ, такий собі компромат на Україну. Яникова влада сьогодні позасекречувала томи розслідувань цієї справи. Кожного року якісь псевдо демократичні партії збирають вечори пам’яті Гонгадзе, свічки палять. Короче піаряться так. В країні розкрутили велике шоу ім.Гонгадзе.

Хто такий Гонгадзе для мене? Ну був такий журналіст, ну вбили його якісь уроди. Мішав комусь. В нас постійно когось вбивають і органи мають з тим розбиратися, проте клали вони на такі розслідування, вони більш розслідують хто коня вкрав у сусіда і хто кому носа по п’яній розбив. Я так розумію, що в цьому вбивстві замішани наші ключові політикани з різних таборів і цю справу вони фіг коли розкриють. просто піаряться, борці за справедливість брехливі. Пішли ви всі подальше. І лишіть покійного чоловіка в спокої, не мучте його родичів і пам’ять про нього. Такі вбивства не розслідуються, на Чорноволі вже переконалися. Якщо хтось не знає, то інформація для роздумів: два водія Камаза в який врізався Чорновіл і помер,теж померли згодом від сердечних приступів і то у віці біля 30-ти років. За це мовчать і будуть мовчати.

Короче, варто забути за Гонгадзе і знати, що в нас в Україні беспредєл, який ще довго триватиме і апелювати до влади, судів, міліції не варто, оскільки їм глибоко в дупі ваші проблеми, справедливість, закони і багато інших речей. Як змінити ситуацію я не знаю також, мабуть, має просто саме суспільство переродитися, суспільство яке думатиме і діятиме адекватно. А так нема кого винити, більшість в Україні неадеквати і голосують за собі подібних.

Роздуми про контент на сайті. Україномовний контент

4 коментарі

Рубрика : інет

Нещодавно блогерами в Росії та Україні була піднята тема про то, чи варто наповнювати сайт/блог україномовним контентом. Багато російськомовних давали свої поради про безперспективність українського контенту.

Відразу хочу послати в дупу таких осіб. Писати варто мовами, які актуальні, які мають своє цільове призначення. Багато, хто дотримується думки, що якщо ти україномовний і багато аудиторії твого сайту україномовної то всерівно блог варто вести російсько. Фігня повна хочу сказати. Я більш полюбляю читати україномовні тексти. Україномовний контент набагато легше виходить в топ пошуковиків для українських запитів. Його зачасту і розкручувати непотрібно. Російськомовний же контент легко губиться серед великої кількості сайтів в рунеті. Окрім того попавши на російськомовний сайт я відразу оцінюю його на фейковість. Дуже вже багато сайтів в рунеті є звичайними гівносайтами. Містять тупо перекладений програмою текст, згенерований синонімайзером набір слів, які пошуковики навчилися нормально розпізнавати і викидати в зажоп’є видачі.

Україномовних сайтів значно менше, але вони відрізняються своєю СДЛністю. (СДЛ – сайт для людей).

Так, є багато російськомовних хороших якісних сайтів але поруч є і українські. І нормально вони можуть співіснувати.

Якщо я продаю електроінструменти на Західній Україні, то російськомовний контент мені не дуже доречний, тому й пишу там українською, варто було б продублювати і російською, але нема часу і лінь то робити. Якби сайт був орієнтований на російську публіку, тоді логічно писати російською, ну і в принципі по реаліям на Східну Україну теж більш доречніший російськомовний контент. Якщо я проводжу експерименти на прибуток з Адсенсу, то тут орієнтація на весь світ і тому логічно, що там контент англомовний, окрім того публіка найчисельніша в цьому мовному середовищі, також ціна кліків в десятки разів більша переважно.

Повчання кому якою мовою писати, це не що інше як нацизм, шовінізм, ксенофобство, недорозвиненість. Якщо не знаєте шановні читачі української мови, то це ваші проблеми, я російську знаю і не відчуваю ослячого мудакізму попавши на російський сайт чи форум, вільно можу там читати і дописувати. Також трохи, недосконало орієнтуюсь на сайтах англомовних. Я не піднімаю там теми, мол пишіть ви краще українською, просто тихо вчу і вдосконалюю свою англійську, яка є найбільш перспективною в інформаційному просторі.

На сьогоднішній день сайт легко реалізувати в багатомовній версії. Для бажаючих є маса плагінів для такої цілі. А для всіх “не понимаю” і “not understand” існує хороша штука http://translate.google.com

Блог, заробіток в інтернеті, розкрутка, просування, СЕО, СМО, ЧМО, Тріпло, …

13 коментарів

Рубрика : інет

БаблоХочу сказати пару слів про то що я думаю стосовно всього цього.
Мене бісить маса блогів в інтернеті подібної тематики. Скільки можна про триндіти, кожен другий блог переливає воду з порожнього в пусте. Є в Україномовному неті блоги такої тематики, нехочу уточняти щоб нікого не образити, навіть деякі з них тримаю в закладках. Чим вони мені цікаві – тим що можна хоч посміятися. Автори таких блогів переважно гуртуються між собою, міняються посиланнями, дехто хоче на платній основі але виходить як завжди, пишуть про заробіток в інтернеті. Корчать з себе на блогах великих оптимізаторів, дизайнерів і т.д і т.п. Що цікаво, то відвідуваність таких блогів рідко перевищує 100 чол/добу.

Львівські маршрутки

3 коментарі

Рубрика : мій life

Маршрутка ЛьвівМісяць тому я переселився в інший район міста(Львів) на Балатон. Не буду описувати свою нову модну євроремонтну трьохкімнатну квартиру. Хочу сказати, що ходіння пішком на роботу зробило набагато здоровішим мене. Не так ходіння як те, що непотрібно їздити в бидловозках в години пік. Встав ранком на годину пізніше звичайного, сів у ліфт, 3 хв і на роботі, це дійсно круто і вам того ж бажаю.

Раніше я жив біля Будинку меблів на Любінській, потім на Широкій біля базару – Левандівка. Поїздка на роботу і назад займала біля 2 год. в день. Тобто очікування маршрутки і сама поїздка. 2 години в день – це біля 700 год в рік + 1200грн річна плата за таке задоволення. А саме головне це сама атмосфера маршрутки. Ці блін кантужені бабки, смердючі уроди. істерики, штовханина. нерви, спізнення на роботу. Ну його все в дупу. Тепер їжджу на маршрутці рідко, і не в години пік, тому терпимо