• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Сліпий друк на клавіатурі

5 коментарів

Рубрика : інет

Багатьох турбує спосіб як навчитися друкувати всліпу. Друкувати не дивлячися на клавіатуру мрія чи не кожного, хто має справу з комп’ютером. Адже ефективність роботи піднімається в рази.

Знаєте що мішає навчитися сліпому друкові? — лінь. Так саме лінь, яка дуже багато чому мішає. Ми вже маємо певне вміння 2-4 пальцями друкувати і здається, що більше й не треба, або я не зможу. Але хіба важко потратити 2-3 вечори на тренування і потім лише поступово набирати швидкість. Так, спочатку буде все на гальмах, зате з часом швидкість в рази зросте і не тре буде дивитися на клавіатуру. Так як водій в машині не дивиться на коробку передач і педалі, так і оператор ПК лише зрідка мав би заглядати на клаву.

Я вмію друкувати всліпу, правда, ще не достатньо швидко і друкую як коли: коли дивлюся, коли ні. Щоб остаточно перейти на друк всліпу, мабуть, варто зафарбувати клавіші кириличні. Ну нічого з часом перейду, основне бажання мати. Цю статтю, до речі, друкую не дивлячись на клавіатуру. Стимулом навчитися стало для мене те, що в темноті іноді щось друкую, ну і тут вже тре.

Можу порадити хороший тренажер для швидкого запам’ятовування пальцями букв на клавіатурі Stamina (завантажити 1,41 МБ). Програма є абсолютно безкоштовною, вона не є занудною, рівні можна пропускати і взагалі дружній інтерфейс з жартами при помилках. Хто раніше пробував «Соло на клавиатуре», то відразу оцінить демократичність цього тренажера.

А в неті є змагання, які наз. клавогонки, ось так вони виглядають, спробуйте себе в них:

Як безкоштовно зареєструвати домен org.ua [інструкція]

5 коментарів

Рубрика : інет

Якщо Ви якимось чином потрапили на цю статтю, то майже впевнений, що знаєте, що таке доменне ім’я і для чого воно потрібне. В цій статті напишу про те, як безкоштовно зареєструвати домен org.ua з подальшим безплатним його обслуговуванням. Також за цією ж схемою реєструються наступні домени:

 • chernovtsy.ua
 • cv.ua
 • ivano-frankivsk.ua
 • if.ua
 • kherson.ua
 • ks.ua
 • poltava.ua
 • pl.ua
 • rv.ua
 • rovno.ua
 • sumy.ua
 • uzhgorod.ua
 • uz.ua

Ітак першим ділом нам треба зареєструвати український nic-handle, типу ваш ідентифікатор в мережі, на який пізніше будем оформляти домен. Зареєструвати Ваш власний nic-handle потрібно за цим посиланням. Для прикладу мій nic-handle виглядає так MVP39.

Перевіряємо вільні домени тут. Далі йдемо вже реєструвати свій домен сюди. Записуємо там всі поля. Перед тим необхідно знати NS сервера свого хостинг провайдера, які просто гляньте на хостінгу. Все заповнили і відправляєм, очікуєм відповіді про вдалу реєстрацію.

ВАЖЛИВО:

 • Багато NS серверів українських хостерів знаходяться в чорному списку, на них домен не зареєструється, скористайтесь серверами якогось поважного хостингу, тим паче, що майже всі дають повноцінний хостинг на перших порах безкоштовно, а взагалі візьміть собі нормальний український хостинг (реф)
 • Реєструйте на якісь екзотичні почтові скриньки, оскільки кількість заявок з одного почтового сервісу має добове обмеження в 3 домени. Тобто мала ймовірність вдалої реєстрації з ящика тра-ля-ля@gmail.com
 • Пам’ятайте, що повна видимість в інтернеті вашого домену настане через 48 годин. З одних компів може бути скоро в інших пізно. Поки не пропишеться інфо на всіх світових DNS серверах, цей процес відбувається без вашої участі.

Відповідь про вдале реєстрування домену виглядає так(трохи не свіже):

Новий рік 2015. Де святкувати? Свято сьогодні і колись.

11 коментарів

Рубрика : мій life

Конкурс: “Новорічний сценарій” – розкажи як ти хочеш відсвяткувати новий рік.

Вже давно планую почати вести здоровий спосіб життя, але все якось щось заважає то свято, то ще щось, причин багато. Якраз лежу 3-тій день хворий вдома з температурою і думаю про всякі такі речі. Що тре думати про здоров’я, оскільки це одне з головних наших багатсв. А інші думки  про свято Нового Року: де святкувати, куди піти, що робити, з ким святкувати Новий Рік.

Якось з кожним роком для мене це свято стає дедалі байдужіше. Бували часи, що просто в 00.30 1-го січня лягав спати після шампанського і промови нашого, як завжди, горе-президента, якого всі активно матюкають і огризаються під час його промови.

Новорічна листівка, відкритка, вітання на Новий Рік 2013. З Новим Роком

Новорічна листівка, відкритка, вітання на Новий Рік 2015. З Новим Роком

Найбільшим свято Новий Рік було в дитинстві. Це здавалось для мене головним святом в році. До Нового Року було багато очікувань. Ми з сестрою активно шукали новорічні подарунки в квартирі, які типу приносив Дід Мороз. Раніше дійсно була віра, що Дід Мороз зі Снігуркою існують. До свята всі вулиці і магазини і все навколо прикрашали гірляндами,серпантинами, малювали сніжинки на вікнах, готували новорічні ялинки, звучали новорічні вітання. В школах проводили “утренники”(як ми їх називали). Там Дід Мороз зі Снігуркою вручали новорічні подарунки. І скільки щастя та задоволення отримували тоді від Новорічного свята. Новорічні сценарії тоді були добрі та веселі. На телебаченні показували ще старі добрі мультфільми новорічної тематики, без всяких покемонів і іншого лайна, по традиції дивилися щороку “Іронія долі або з легким паром”. В атмосфері скрізь літав святковий настрій і чекалося дива у Новорічну ніч. Подарунки під ялинкою були чимось неймовірно казковим.

В старших класах в школі Новий Рік теж був піднесеним святом, тоді вже робили бал-маскаради, дискотеки святкові. Всі в новорічних костюмах, в масках, веселі. Тоді вже пробувалося спиртне десь втиху, щоб ніхто не бачив. Потім в Новорічну Ніч лазили по містечку в якому я жив (Маневичі), співали веселилися, стріляли з хлопавок, пили пиво, залицялися до дівчат, …. ,  ех давно то було.

Тепер навіть не знаю напевно чи святкувати новий рік у Львові в компанії друзів, чи поїхати до батьків і лягти спати після новорічного привітання, чи залишитися у квартирі перед монітором і займатися своїми справами в неті. Якось немає того новорічного настрою. Та й починав я статтю з агітування за здоровий спосіб життя, а в нас свята проходять в глумленні над організмом, принаймні частково. Ялинка в центрі Львова у Новорічну Ніч, взагалі нагадує поле воєнних дій. Повсюди купи п’яних орків, літають бутилки над головами, спалахують петарди і салюти під ногами, біля очей, повсюди. Ніякої в центрі культурної програми, лише масові компанії п’яненьких чи просто веселих. Всі дуже тішаться, без причини, просто так з приводу дати.

От цікаво, цього року ж у Львові не продають після 22.00 ніякого спиртного. Де вся маса буде доганятися??? Також заборонили розпивання взагалі в центрі, лише в кабаках можна. Але в кафе, ресторани, дискотеки та інші притони в Новорічну ніч складно попасти. Ціни як в Лас-Вегасі, і багато бажаючих відтопиритися саме в Новорічну ніч. Хоча в таких закладах дійсно цікавіше, адже проводяться новорічні конкурси, святкування проходить по новорічному святковому сценарію, виграються призи і т.д.

Отже, де святкувати Новий Рік поки не знаю, визначуся ближче до його приходу, може й в останні кілька годин. А всім Вам бажаю веселих Новорічних свят, подарунків від своїх Снігуроньок і Дідів Морозів. А потім здорового післясвяткування. А також вітаю всіх глибоко віруючих з Різдвяними святами.

І нехай 2015 Новий Рік стане кращим за рік 2014, що минає.

PS: не забудьте купити новорічну ялинку. Купити ялинки у Львові можна біля ринку Привокзальний, їх там цілий новорічний ліс(в якому побувала бензопила), а також новорічні іграшки, новорічні прикраси, та інші атрибути новорічних свят. А купити новорічні гірлянди у Львові Ви можете в нашому магазині.

Російський міністр Мутко англійською веде спіч [ржач]

3 коментарі

Рубрика : Держава

Промова Віталія Мутка в Цюриху під час представлення російської заявки на проведення Чемпіонату світу по футболу 2018 р. На листочку написано російськими буквами англійська вимова. Повний абзац, вимова просто жесть.

…мільйонс оф бойс ін гьолс…  :)

Текст який він читав, фото клікабельне:

Вивід грошей Google AdSense на Webmoney

14 коментарів

Рубрика : Некатегоризовано

Як відомо в Україні вивести гроші з АдСенса є доволі довгою процедурою. Коли накапала необхідна мінімальна сума (70€), посилається лист з іменним чеком, який йде 10-15 днів. Після цього похід в банк і більше місяця очікувань на видачу готівки. Правда в Приват банку є спрощена система Приват24, яка передбачає, що ви маєте відправити чек листом в Дніпропетровськ і після отримання його там, гроші капнуть на картку протягом 7-10 днів. Я звик, що Приватбанк є не зовсім адекватний і мабуть найдорожчий по обдираловці, тому лише в крайніх випадках можу скористатися їхніми послугами.

Ну але мова про інше. Скоро програма AdSense мала б позбавити нас всіх цих заморочок і навчитися переправляти гроші на Webmoney. Причиною таких слухів стало те, що Гугл сам розсилає листи такого вмісту:

«Мы в данное время работаем над расширением возможности получения партнёрского вознаграждения для участников сети. В настоящее время «Рапида» готова расширить спектр возможностей получения средств и включает дополнительные опции:

* банковский перевод
* WebMoney
* Яндекс.Деньги

Мы приглашаем Вас принять участие в тестировании новых опций в декабре этого года. Как и прежде, все платёжные комиссии компенсируются Google»

Що ж, давно пора. Це значно полегшить життя вебмайстрам і зробить програму ЕдВордс популярнішою.