• Twitter
  • rss
  • flickr
  • Вконтакте
  • youtube
  • facebook

Підключайся!

Пропоную співпрацю по заробітку на сайтові

17 коментарів

Рубрика : інет

Співпраця - заробіток в інтернетіВ мене не вистачає часу та сил реалізувати свої всі ідеї в життя. Є ідеї нормальні і найбільш прибуткові, якими сам займаюсь, є ідеї середні які живуть і дають стабільно прибуток та чекають розвитку, а є такі, які були помилковими і закриваються.

Сьогодні хочу запропонувати співпрацю на сайті http://info-banks.com . Сайтові трохи більше пів року і при додаванні новин ритмічно, сайт дає трохи грошей, небагато, але є куди рости. Зараз на сайті ПР2 із внутрішніми піаристими сторінками. Розкрутки ніякої не було, сайт сам отримав ПР і на нього є троха посилань. Швидка індексація новин в Google- в індекс залітає за секунди новий матеріал.

Оскільки я не маю часу, то хочу знайти писаку/партнера на сайт. Від партнера потрібно щоб писав статті, копірайт, рерайт, копіпаст – приймається все. Частота не менше однієї публікації вдень, чим більше тим краще, але обов’язково ритмічно. Повірте, що запланувати 10 статей копіпасту чи легкого рерайту зовсім нетрудозатратно.

Я плачу і за домен і за хостинг і тому лишаю на сайті Сапу (одне посилання зі сторінки). Все що хоче партнер робить на сайті, тобто ставить свій Адсенс, продає посилання в різних біржах і практикує що хоче. Якщо сайт з часом виїде на нормальну відвідуваність, то можна подумати і про дизайн і про підняття ТИЦ, в чому допоможу, адже і сам зацікавлений. Тематика сайту дорога і заробити при бажанні неважко.
Угоду пропоную на рік-два-три-… , за бажанням партнера. І готовий обговорити умови та нюанси.

Пропозиція буде цікавою для людей, які ще не мають своїх проектів і хочуть спробувати заробляти в мережі. Зі свого боку буду допомагати порадами, тощо. Чекаю бажаючих і ретвітьніть Будь Ласка цю пропозицію, сенкс :)