• Twitter
  • rss
  • flickr
  • Вконтакте
  • youtube
  • facebook

Підключайся!

Де дивитися онлайн трансляції матчів ЄВРО2012, безкоштовно і в хорошій якості

10 коментарів

Рубрика : інет, софт

дивитися онлайн трансляцію футболаНу що ж, сьогодні починається футбольний чемпіонат Європи. Нашій країні повезло, чи то не повезло цього року приймати спільно з Польщею EURO2012 в себе.

Дуже великий інтерес я бачу є до футбольних трансляцій через інтернет. Звичайно, що всі трансляції матчів будуть на телебаченні, а для тих хто не має телевізора або любить на моніторі дивитися футбол онлайн я розповім як це зробити. Ну і звичайно приведу посилання на сайти з безкоштовними трансляціями.

Отже, існують такі найпоширеніші способи подивитися футбол через інтернет. Перший це звичайна флеш трансляція, тобто заходите на сайт і дивитися прямо звідти, але такі трансляції неякісні, часто підвисають, буферизуються довго, а то й баняться і пропадають.

Найоптимальнішим способом подивитися трансляцію футбола на сьогоднішній день є сопкаст трансляції (SopCast). Принцип цих трансляцій подібний до торентів, тобто мережа комп’ютерів обмінюються інформацією, а джерело не зазнає шаленого навантаження і тому такі трансляції не гальмують. Якість картинки і звуку дуже хороші. Швидкості інтернет каналу 1-2 Мб/с буде цілком достатньо. Єдиним недоліком сопкаст трансляцій є їх затримка  від реального часу десь на 1 хвилину. Тобто, спочатку ви чуєте сусіда, який кричить при забитому голі, а тоді вже через сопкаст трансляцію бачите сам гол. Для перегляду потрібно завантажити програмку клієнт, а потім просто клікнути по посиланню на трансляцію і відео запуститься. Також для додаткових настройок і можливостей завантажте собі на комп відеоплеєр VLC і шукайте на представлених нижче сайтах sopcast трансляції через VLC.

Я сам довший час займався футбольними сайтами, але перед EURO2012 попродавав свої сайти. Ловіть посилання на сайти де ви завжди знайдете флеш трансляції та посилання на soppcast трансляції.

Відео огляди матчів найшвидше появляються тут http://smotri-football.com.

Хто хоче подивитися онлайн записи матчів повністю, то вам сюди http://smotri-football.com, а хто завантажити записи в хорошій якості з торента, то вам сюди http://rutracker.org/forum/viewforum.php?f=1987