• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Блог, заробіток в інтернеті, розкрутка, просування, СЕО, СМО, ЧМО, Тріпло, …

Рубрика : інет

БаблоХочу сказати пару слів про то що я думаю стосовно всього цього.
Мене бісить маса блогів в інтернеті подібної тематики. Скільки можна про триндіти, кожен другий блог переливає воду з порожнього в пусте. Є в Україномовному неті блоги такої тематики, нехочу уточняти щоб нікого не образити, навіть деякі з них тримаю в закладках. Чим вони мені цікаві – тим що можна хоч посміятися. Автори таких блогів переважно гуртуються між собою, міняються посиланнями, дехто хоче на платній основі але виходить як завжди, пишуть про заробіток в інтернеті. Корчать з себе на блогах великих оптимізаторів, дизайнерів і т.д і т.п. Що цікаво, то відвідуваність таких блогів рідко перевищує 100 чол/добу.

Пишуть такі автори зазвичай за уявні тисячі доларів, які можна заробити різними дибілкуватими способами, про всякі там халявні посилання з сайтів зі значним пузом. Основними показниками оцінки ПС є пузо, тобто ТИЦ та ПР, але і показники в таких СЕО блогах теж нижче плінтуса. адже всі вони пишуть про фальшиве наганяння оцінки сайтам. Повірте, що це лише фальш, а фальш не може довго тривати, За нього тре платити і в той же час пошукові системи дедалі розумнішають і дають піддупники всяким сеошникам.

В СЕО крутяться доволі великі гроші і трохи СЕО не завадить звичайно, але не вірте в золоті гори. І зважайте на адекватність сеошника, бо більша половина з них давно не дружить з головою і часом трапляються повні неадеквати. В Росії є форум forum.searchengines.ru на якому реально знайти адеквата, який може трохи підняти позиції сайту в пошукових системах. Але там мало знаючих україномовний нет. Як надумали брати просувати сайт, то створіть там тему з детальним описом задач і чекайте поки клюне хороший СЕО-спеціаліст, не варто вестися на дешевих, адже потратите час на те щоб його самого вчити і результат буде відповідний. Пам’ятайте, що сядете на голку СЕО, постійно потрібно буде витрачати гроші на закупку ссилок, і на сеошника.

Найкращий спосіб хорошого відвідуваного та пузатого сайту, це потрібний, цікавий, актуальний, унікальний контент, тобто наповнення статтями. Тут варто не кількість а якість статей. Саме такі підходи дають найкращий результат.

Відносно уявних заробітків в інтернеті українською. В мене є до 20-ти сайтів і я постійно експерементую з заробітками з них. Відразу кажу, що 90 процентів грошей приносять сайти, які продають товари, і суми більші за 1000 у.о. А щодо продажу посилань, розміщення розміщення контекстної реклами, то тут суми невеликі, до 500 грн в місяць разом. А от відносно англомовних сайтів, то там ставки значно вищі, в разів 10-30. Залежить від тематики і публіки на сайті, тобто з якої країни користувачі сайту є поглиначами реклами. На даний час в мене пропало натхення писати українською в розрахунку на майбутній прибуток з ADSENSE. Почав робити англомовні проекти, вже є три: банківська тематика, медична тематика, новини.
Найбільш привабливою по віддачі наразі для мене є банківська. Там при відвідуваності біля 100 чол і розумному розміщенні блоків контексту отримаємо при відвідуваності 100 чол в день місячний прибуток порядка 300 євро. На українському матимете 5-15 євро при такій же відвідуваності.
Отже, хто хоче грошей з контексту – вчіть англійську і вчіться користуватися перекладачами.

Відносно продажу посилань і прибутку з того. Я б сказав, що то є ризикованим ділом, хоча і сам бавлюся по одній ссилочці зі сторіночки, але то таке, думаю зняти з часом. Стоїть не на всіх проектах. Заробіток максимум 200 грн в місяць бував (зараз прийдуть коментатори з міліонами – чекаю).

Про серфінги з кліканням, анкетування, розгадування капчі, фінансові піраміди навіть писати не хочу, оскільки то повний бздур і трата часу.

Забув сказати – добре в неті заробляють програмісти, дизайнери, але тут тре мати багаж знань і постійно розвиватися, але чесно – там гроші є.

Отже, я сайт з досвіду вважаю основним доповненням до офлайнового бізесу, першочерговим рекламним інструментом, найкращим способом знайти клієнта.

Написав статтю для тих, хто ще не пройшов довгого шляху в інтернет заробітчанстві, для того щоб в них була спрощена програма спотикань та розчарувань. Візьміть до уваги, оскільки тут написана правда, без окозамилювання.

Всім удачі, здоров’я і достатку.


 • http://www.in-focus.com.ua/ Sergiy

  Дуже гарна стаття. Главное, что честная. Вопрос: а где берешь материал для наполнения англоязычных сайтов? Буду благодарен за ответ

  • admin

   Використовую перекладач. Після нього переглядаю текст і коригую недоречності. Такий контент малодієвий, в основному йде в додатковий індекс Гугла. Але деякі сторінки в основному тримаються. Приходить низькочастотний трафік. Не Гуглом єдиним живе іноземний інтернет і багато трафіку йде на сайт з такими статтями з інших пошукових систем, які не навчились розпізнавати роботоконтент.

 • http://www.in-focus.com.ua/ Sergiy

  Дякую за пораду!

 • http://akhe.info/ Akhe

  Дуже цікаво про адсенс для англомовних ресурсів. Де можна подивитись варіант правильного розміщення блоків на англомовних ресурсах.
  Аж самому закортіло створити сайтик під адсенс.

 • admin

  В мене є в інформації “ПРО”. Зверху сайту, найбільш вдалий про банк.

 • http://akhe.info/ Akhe

  А на цьому блозі уже клікають по адсенсу?
  Цікаве розміщення адсенсу перед і після посту. Можливо собі так поставити?

  • admin

   Я багато експерементую з блоками(на інших сайтах) і таке розміщення, на мою думку, є оптимальним для цього шаблону. Тут поки тихо, адже блог новий, ніякої розкрутки, мінімум відвідувачів. Це так, блог для душі і для знайомих та друзів чтиво. Гостям я теж радий.

 • http://webzarobitok.com webzarobitok

  Це точно на україномовних сайтах заробити тяжко!

 • http://www.oleksandrdadak.com danc1r0k

  Стаття цікава. До уваги звичайно треба взяти ))) І справді, захотілось самому створити англомовний сайтик, тільки, мабуть, часу на переклад статтей потрібно буде багацько витрачати.

 • Mr1angel777

  Згоден зі всим, так як пройшов довгий шлях, від анкетування, вводу капч, сервінги, листи, і так далі. Все це – лайно, окрім фінансової піраміди. Можете жбурлятись камінням, але піраміда приносить мені найбільший прибуток. Яка – казати не буду, й так про неї всі наслухалися ненайкращих чуток.

  • http://paschenkomax.com/ Максим Пащенко

   Всі піраміди рано чи пізно розпадаються, це як аксіома. Заробити на них можна, але ціною чиїхось втрат. Я б ніколи не дав би грошей на піраміду, оскільки це великий лохотрон і люди не можуть зрозуміти, що піраміда просто залучає гроші, сама вона їх не примножує і час невиплат прийде обов’язково.

   • Mr1angel777

    ок)

 • Віктор

  Salesdoubler — украинская CPA-сеть для интернет-магазинов и онлайн-ритейла. Сеть партнерских программ с оплатой за действие. После регистрации в качестве вебмастера перейди на страницу «Офферы» в личном кабинете и выбери из списка любое предложение. На странице описания оффера получи свою персональную партнерскую ссылку, через которую ты будешь пересылать посетителей на сайт рекламодателя. Размести эту ссылку на своем сайте или в соц сетях и начинай зарабатывать! Не забудь только в своем профиле указать платежные реквизиты для вывода средств, чтобы автоматически получать свои деньги. Очень удобный способ заработать денег или создать пасивный доход с помощью рефералов. Это не лохотром потому что прыбиль получаете только когда человек купил товар или услугу, а Вы уже получаете процент от продажы.Чтобы узнать подробно, переходите по сылке https://www.salesdoubler.com.ua/affiliate/signup/?ref=33245