• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Коли та навіщо чекати на iPhone 7?

Рубрика : Некатегоризовано

стаття на правах реклами.


Незважаючи на те, що Apple iPhone 6 та Apple iPhone 6 Plus офіційно з’явилися у світі усього пару місяців потому, а у деяких країнах — декілька тижнів (в Україні офіційний продаж стартував 31 жовтня), спекуляції та догадки та обговорювання наступного покоління айфону вже почалися.

Здається, що розмовляти про наступне покоління айфона-легенди ніколи занадто не рано.

Згідно повідомленнями іноземних ресурсів, які було опубліковано минулого тижня, Apple iPhone 7 у майбутньому отримає ще більший екран, ніж існуюча 5,5 діагональ у iPhone 6 Plus. Також більший екран може отримати сапфірове скло, яке не змогли використати у 6-ому поколінні із-за високої вартості. Хоча сапфірове скло дійсно дуже міцне та могло б надати ще більше ексклюзивності девайсу.

Корпус телефону може бути виготовлений із рідкого металу, який зможе забезпечити особливу міцність та позбавитися згадки про нібито надмірно крихкий корпус iPhone 6.

Сенсор відбитків пальців Touch ID вперше за історію айфону позбавитися кнопки “додому”, а чотирьохядерний процесор A8, який є у поточному поколінні айфонів на моделі з пам’ятью у 128ГБ, як кажуть, у наступному році зможе стояти й на моделях із 256ГБ. Задня камера також, як прогнозують, повинна змінитися на 14 МП.

Повідомлення також стверджують, що наступне покоління iPhone може отримати й вбудований проектор, схожий на той, що є у Samsung Galaxy Beam – що може зацікавити бізнес-сегмент корпорацій.

Всі ці специфікації передбачають дуже потужну батарею, щоб підтримувати весь цей функціонал. Отже, висловлюється думка, що на Apple iPhone 7 буде батарея із особливою технологією, яка розширить автономність пристрою. Вихід нового айфону можна очікувати десь у 3 кварталі 2015 року, й вартість нового девайсу буде набагато вищою, ніж попередні версії.

З іншого боку, ця інформація — на рівні слухів, можливо ці спекуляції йдуть від тих, у кого закінчується дворічний контракт у наступному році, тому їм потрібно нове покоління.

Втім, незважаючи на великий попит на свіже покоління айфонів, не може стверджувати, що новинки вийшли бездоганними. Знайти характеристики Apple iPhone 6 Plus та iPhone 6 в Інтернеті просто, але також просто знайти перші відгуки користувачів, які вже виказали про свої спостерігання. Так, у моделей дійсно більш сильніший процесор, модулі WIFI, LTE та камери. Але користувачі також скаржаться на проблему роботи iOS8: при занадто великому скачуванні додатків iPhone 6 Plus із 128ГБ може починати перевантаження, тобто робота смартфону нестабільна. Крім того, у реальному використанні Touch ID він дуже швидко забруднюється та перестає ідентифікувати володаря — сенсор не має захисного покриття.

Щодо вдалого та довершеного дизайну девайсу, який був основною “фішкою” Apple, то з новим поколінням він трохи програв: більше – не значить краще, а нібито невелика товщина торкається не усієї поверхні телефону: модуль камери значно випирає, що не дуже зручно. Таким чином, телефон не має ані тонкої рамки навкруги екрані, ані дійсно супертонкого корпусу. Але ще більше розчаровує, що флагман 2014 року все ще із 1ГБ ОЗУ та
ємність акумулятора купертиновці соромливо не заявляють, але вочевидь, що вона не 4000 мАгод.

Втім, Apple боятися нема чого — її новинки розлітаються, як гарячі пиріжки, навіть у країнах, де рівень життя значно нижче, ніж в Америці. Кажуть, що в Росії вже гострий дефіцит айфонів.


 • Евгения

  Спасибо интересная статья!!!

 • https://aliprofi.ru/ Али Профи

  У меня IPHONE SE – доволен. Но теперь бы взял побольше дисплей.