• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Оренда квартир у Львові. Як знайти квартиру в тривалу оренду

Рубрика : Держава, мій life

Львів є одним з найкрасивіших міст в Україні. Мені він дуже подобається і саме тому й живу в ньому вже протягом майже 13-ти років. Поки коштів на власну квартиру не назбирав, тому й приходиться орендувати. В цій статті хочу поділитися своїм досвідом в ринку нерухомості Львова і допомогти зорієнтуватися, як знайти квартиру в оренду в нашому місті. До речі, родився я теж у Львові, але потім сім’я поїхала на постійне місце проживання в інший регіон.

Оренда квартир у Львові
____________________________________________________________________________________

Реклама: без посередників подобова оренда квартир у Львові від
власників житла з прямими контактами дивіться на сайті
подобової оренди miete.com.ua/Lvov
____________________________________________________________________________________

Львів має багато навчальних закладів, мабуть густота студентів є найбільшою в Україні. Також, як і в будь-якому більшому місті є значна кількість працюючих людей без власного житла. Саме цей прошарок і створює попит на ринку оренди нерухомості. Найважче знайти квартиру у Львові в літні місяці перед осінню і у Вересні. Причиною є наплив студентів, для яких гуртожитків звісно ж не вистачає.

Пошук квартири в оренду у Львові

Поки ви ще не втомилися читати, хочу дати вам лінк де можна розмістити ваше оголошення про пошук чи здачу квартири в оренду у Львові — група у Вконтакті http://vk.com/neruhomistlvova.

Щоб знайти квартиру, потрібно першим же ділом обдзвонити своє коло знайомих і поцікавитися чи хтось з власників не здає, чи щось чули може, шукати якісь зачіпки щоб вийти на власників квартир, що здаються в оренду. Цей спосіб я вважаю найкращим і найдешевшим. Шкода, що так квартиру знайти, буде не так то й швидко, але цілком дієво. Чим більше друзів і знайомих, тим краще.

Хибний спосіб пошуку оренди квартир у Львові є звернення в так звані агенства нерухомості, які надають телефони власників квартир. Вони пропонують скласти договір з вами, ви платите невелику суму, орієнтовно 250 грн і агенство нерухомості видає вам по кілька телефонних номерів у тиждень, на які Ви маєте дзвонити і домовлятися з власниками. Відразу попереджую, що ці номера є фікція, на них не беруть трубки, кажуть, що зараз зайняті, що квартира вже здана. Можуть і про зустріч домовитися, але все-одно щось вийде не так і квартира вам не дістанеться.

Дієвим, але дорогим способом знайти квартиру в оренду у місті Лева є маклери, які пропонують реальні квартири і пропозицій в них є достатньо. Вам прийдеться лише за їхні послуги заплатити місячну орендну вартість квартири. Тобто, знайшов маклер вам квартиру за 200 мертвих американських президентів, значить таку ж суму Ви мусите заплатити за його послуги. Хто терміново шукає квартиру в оренду, то цей спосіб буде найкращим. А ще укладається договір між агенством, власником і орендарем де розписуються всі умови. Також варто згадати, що заплатити прийдеться на 2-3 місяці наперед або як кажуть “за перший і останній місяць”

Ще можна купити газету львівських оголошень «Ваш магазин» або відкрити її копію в неті vashmagazin.ua, в якій 99% оголошень про оренду нерухомості є фіктивними. Це ті маклери друкують ліві адреса і привабливі переважно ціни аби привести собі клієнта і зняти з нього 250 грн, а потім сказати, що тієї квартири вже немає але є інші і ми вам даватимемо номера телефонів поступово. І то на який номер не подзвониш – попадаєш на агенцію нерухомості. Цікаво, що власники квартир, які хочуть здати квартиру, подають оголошення у «Ваш магазин» і маклери починають дзвонити до них ще до виходу газети. Очевидно хтось в редакції зливає відразу інформацію «своїм» маклерам. Так знайти безпосередньо власника реально, але дуже-дуже складно, маклери випереджають. Короче слово «маклер» рівняється слову «трутень». Паразитуючі форми, які лише шкодять і здійснюють свою життєдіяльність на ресурсах інших. Колись я навіть планував створити сайт nemakler.com з базою телефонів маклерів, щоб люди перед дзвінком по оголошенню пробивали по номеру телефона чи маклер, чи ні, а заодно щоб друкувалися на сайті пропозиції лише від власників квартир.  Але тим тре постійно займатися, закинув ідею, може комусь згодиться – реальний сайт для людей получився би.

Скільки коштує оренда квартири у Львові?

Звичайно ж тут залежить від багатьох факторів: стан, район, вигляд, шумність, тип будинку, тощо. Ну але, якщо говорити в загальному, про середньостатичну оренду квартири у Львові, то цифри такі:

1 – кімнатна квартира в оренду ≈ 120-180 $

2 – кімнатна квартира в оренду ≈150-250 $

3 – кімнатна квартира в оренду ≈200-400$

Отже, успіхів вам у пошуках оренди квартир у Львові. Я наразі проживаю в 3 – кімнітній квартирі  з нормальним ремонтом, меблями і побутовою технікою за 200$, район Балатон.

Якщо ви хочете купити квартиру, а не знімати, то раджу ознайомитися із аналізом цін на квартири у Львові станом на весну 2013 року.

P.S. Заключайте договори з співвласниками, щоб уберегти себе від неприємних ситуацій. ВАЖЛИВО!

P.P.S. З часу написання статті минуло 2 роки, я нарешті став власником нерухомості, скоро в’їжджаю. Бажаю і вам пошвидше забути за цих маклерів-шмаклерів.

В коментарях можете лишати ваші оголошення про пропозицію чи пошук оренди квартир. В день цю статтю читає 20-50 чоловік.


 • admin

  Вибачаюсь за тавтологію, стаття трохи під seo заточена

  • Sel Selya

   На рахунок seo можливо, особисто я не будучи маклером, звертався в агенції нерухомості, дорого, але платиш по факту за надані послуги. Кому треба звертайтесь. asafg.com

 • http://whitemystyle.com Style)r

  Гадаєш, стаття вилізе в топ? Опублікуєш статистику google analytics?)

  • Галичанин (нормальний, маклер)

   МАКЛЕРИ ЦЕ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ТАК САМО ЯК І ВИ! а коли вам завидно то є ваші особисті проблеми БО ВИ Є ГАЛИЦЬКІ ТУПІ ХРУНІ !!!

   • http://paschenkomax.com/ Maxym Paschenko

    Галичанин, тримай себе в руках. Зовсім не так само працюють. Не завидно нам, а просто ви мішаєте, перехвачуєте квартири і потім неймовірно важко знайти власника напряму без ваших «комісій». Також багато аферистів у ваших рядах, перечитайте ще раз про що мова йде в статті.

    • РОМА

     МИ ЙДЕМО У ЄВРОПУ. ЯКІ ТАМ ПРАВИЛА РОБОТИ. ТАМ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗВЕРТАЮТЬСЯ В АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ НАВІТЬ ЯКЩО ЗНАЙОМІ ВЛАСНИК І КЛІЄНТ. У НАС СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ НІКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЮТЬ,НЕ ПІДХОДЯТЬ УМОВИ – НЕ КОРИСТУЄШСЯ

 • admin

  Буде видно з часом, але стаття написана в першу чергу для людей про реальний стан на ринку нерухомості у Львові, а вже потім для пошуковика з ключами. Запитай з часом за статистику, не секрет, покажу.

 • Уляна

  Дякую за статтю. Я якраз шукаю квартиру і ще ні з одним власником не розмовляла. Куди не подзвоню всюди агенства. Хочуть за те, що одну квартиру покажуть 280грн. Мабуть розклею оголошення і в ваш магазин подам своє.

 • admin

  Якщо подасте у «Ваш магазин», почнуть дзвонити різного роду маклери відразу.

 • Вікторія

  Шановні читачі!
  По-перше, не плутайте “інформаційні агентства” та “агентства нерухомості”.
  По-друге, ріелтори є так само різні, як і представники інших професій.
  По-третє, оскільки в нас, у Львові, дуже низький рівень обслуговування взагалі, то нема чого дивуватись “різнокаліберній” роботі даної галузі.
  По-четверте: а Ви завжди сумлінно виконуєте свою роботу і заслужено отримуєте гроші?????

  • Роман

   Знаю дуже надійне агенство по нерухомості два роки назад вдало продав квартиру і зробив обмін на іншу, все зроблено на найвищому рівні,і одним словом професіонали, і просто хороші люди На даний момент сам туди влаштувався, є перспектива, все ж таки більше агенство більше 10 років на ринку нерухомості І не вирівнюйте всіх маклерів під одну ланку

 • ella

  дякую за статтю! шкода що не прочитала її до того, як заплатила 280 грн. в так званому “інформаційному агенстві” – щира правда, що поки грошей не заплатив, то надзвонюватимуть по кілька разів на день , мол коли зможете підійти, а як тільки заплатив, то дуже зайняті і передзвонять пізніше…. ех, як не хочеться платити тих min 1500 грн за ніщо, але таке враження, що ситуація безвихідна.

 • Витя

  дякую дуже цікава інформація

 • Oxanavip

  привіт максим! я теж стала жертвою інформаційного агенства((( все як у твоїй статті….. непідкажеш де інформація від власника на довготривалий термін? бо тут http://miete.com.ua/Lvov тільки подобово…. заздалегідь дякую. Оксана

  • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

   Від власника важко знайти, але можливо.

 • N1agara

  Не пристойно, дуже не пристойно ображати маклерів, які економлять час і гроші людей, які потребують орендованого житла. У кожного є вибір: шукати квартиру самому, продзвонюючи сторінку за сторінкою, допоки в горлі не пересохне чи просто сидіти на попі і чекати дзвіночка від маклера з пропозицією.

  • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

   Маклери відбирають ті квартири з пропозиції і в пошукачів не лишається варіантів, куди не подзвони одні маклери

  • Yulya

   Скажіть будь-ласка, а чи пристойно зазначати під кожним оголошенням “без посередника”, якщо насправді його подає посередник. Ну давайте вже навчимось якійсь порядності, якщо посередник подає оголошення, тоді нехай зазначить ” посередник”. Чи можливо їм подобається по 20 раз на день чути досить коротку розмову по типу: “Доброго дня, ви власник чи посередник? – Посередник. – Дякую, до побачення”. Самим лише неправдивим “без посередника” підривається довіра як до агента, так і до джерела ( “Ваш магазин” наприклад). Я думаю варто було б редакції газети якось проконтролювати це питання, наприклад зобов’язати агентів підписувати повідомлення, і тим паче не обманювати народ. Наприклад мені, після того як я прозвонила сотні оголошень з підписом “без посередника” і витратила десятки гривень на оплату послуг мобільного зв’язку, пропало бажання взагалі користуватись газетою “Ваш магазин”.

 • man

  Дякую автору за інформацію.
  Шкода, що розвелося стільки трутнів, які не залишають (зменшують до мінімуму) можливості знайти самому житло
  Послуги…(((

 • Oprusko

  Ідея про немаклер цікава і хороша, однак маклерофізм як вірус знайде спосіб як ..
  Чи можна Вашу статтю передруковувати?

  • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

   Можна, із відкритим посиланням на джерело.

 • Юлія

  Маклери та різного типу агенства – розвод. Викупляють оголошення власників квартир та грубо кажучи “вішають лапшу” людям,які шукають квартири.Я особисто мала з ними справу і більше не хочу.Не раджу звертатись в такі агенства,де офісні приміщення і сидить одна панянка.Звертайтесь у перевірені агенства нерухомості,де багато людей,так ви витратите кошти(можливо чималі),але по-моєму інакше ніяк(((

 • Леся

  Власне я саме в пошуках квартири. Можливо хтось щось чув за 2 кімнатну квартиру від власника за помірну ціну та в охайному стані. Порадьте щось, бо на маклерів немає грошей, а жити десь потрібно!

 • Є

  Нещодавно мала справу з наймом квартири: в оголошенні зазначалось, що то від власника, але дотелефонувалась я лише посереднику, яка пообіцяла скинути плату за свої послуги на 400 гривень. Коли ж я оглядала квартиру, в ході розмови стало зрозуміло, що “посередник” – племінниця власника, яка, очевидно, просто в такий спосіб хоче увірвати собі гроші. А я досі не маю, де жити. Якщо хтось може підказати, як вийти на тих примарних власників квартир, – буду дуже вдячна

 • K2012k

  можна звертатися в інформаційні агенства.Не всі працюють погано,є добросовісні агенства,які реально допомагають людям.І це на багато дешевше ніж платити маклеру.Просто потрібно бути уважним і слухати як тебе консультують.НЕ ВСІ БРЕШУТЬ!!!Дешевих квартир з гарними умовами не буває!Розумна людина це розуміє і може поселитися,а дурним ніхто не допоможе,не має значення в яке агенство вони звернуться.

  • http://paschenkomax.com/ Максим Пащенко

   я не зустрічав відгуків серед свого кола знайомих, що комусь реально допомогли знайти квартиру оті фірмочки, які за невелику платню типу будуть давати адреса квартир і телефони власників.

 • Plastunka_N

  Маклеры и инф. агенста во Львове – некомпетентные, голодные и готовые врать студики)))

  • http://paschenkomax.com/ Максим Пащенко

   А в інших містах хіба інакша ситуація?

 • Roma007–

  я також шукаю 2 ох кімнатну квартиру без посередників за помірну ціну в Франківському р-ні…. хто щось знає відпишіть. ..

 • Kelebayi

   Я шукаю 1-2 к.кв. в Галицькому р-н. за помірну ціну,будь ласка допоможіть знайти хто може!

 • Olga_odr

  сім”я без дітей шукає однокімнатну квартиру (можна неумебльовану), бажано у Галицькому р-ні. Допоможіть! 
  olga_odr@ukr.net

 • Dim4ik86

  сім’я з 2-ох річною дитиною шукає 2-кімн. кварт. в гарному стані,
  без посередників, тел. 0937957999

 • Hrysyuk_2010

  Я також шукаю 1 ох кімнатну квартиру без посередників за помірну ціну. Терміново!!! Хтось щось знає будь-ласка відпишіть…
  050-351-50-64…

 • Olbko

  Також 2 роки назад “спалився” на тих “інформаційних агенствах”. За ці 2 роки знайшов 2 квартири, правда через агенства нерухомості. Зараз знову шукаю 2-3 кімнатну квартиру(власник хоче робити капітальний ремонт). Правда немає “лишніх” фінансів для оплати агентам. Якщо є у когось пропозиції від власників щодо оренди квартири ціною 1800 грн + КП будь-ласка дзвоніть +380961698547.

 • Софія

  Скиньте ссилку де можна найти квартиру баз агентів і посередників!Дякую!

  • http://paschenkomax.com/ Максим Пащенко

   Софія, у тексті статті є посилання на групу у Вконтакті, яку я веду і намагаюсь туди залучати власників квартир.

  • Іван

   http://vlasnyky-lviv.at.ua/
   це найкращий сайт, де є оголошення без маклерів у Львові!!!

   • http://paschenkomax.com/ Maxym Paschenko

    А ви дзвонили по тих квартирах?

 • Олена

  Зніму 1-ну квартиру бажано в Шевченківському р-ні за помірну ціну

 • Валентина

  ДОВГОТРИВАЛА ОРЕНДА КВАРТИРИ
  К-сть кімнат – 1-2
  Термін орендування- довготривала оренда
  Бажаний район проживання- Шевченківський
  Орієнтовна ціна місячної плати – до 1600 грн+ КП.
  Про себе: 2 молоді порядні дівчини винаймуть квартиру у р-ні вул. Золота, Клепарівська, Базарна, Я.Пастрака, Я.Раппопорта, Котлярська, Варшавська, Липинського…Ті що не подалік від центру(15-20 хв. ходьби)

  БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

  Пропозиції пишіть в приват,
  або ж телефонуйте за № 0989964626, 0937633387 . (Валентина)
  Дякую.

  P.S. Величезне прохання до рієлторів/маклерів… НЕ ТУРБУЙТЕ !!!

 • Оксана

  ЗНІМУ 1-КІМН, КВАРТИРУ
  2 порядні дівчини шукають квартиру до 1400 грн. бажано у Франківському районі. Терміново!

 • Богдан

  Потрібна квартира для двох серйозних дівчат
  на довготривалий термін
  Городоцька.., Чорновола, бажано не пічне опалення
  097 3592 695

 • Denys Medynsky

  Я міг би зробити сайт з базою даних ненадійних маклерів. Це здається нескладним завданням, якщо у Вас ще є бажання для реалізації цієї ідеї – міг би стати її інструментом.

  • http://paschenkomax.com/ Maxym Paschenko

   Якщо чесно, то зараз якось зовсім не до того, можливо колись, дякую за пропозицію.

  • http://nomakler.com.ua Serhiy Stetskovych

   Привіт, я займаюсь сайтом по пошуку квартир від власників http://nomakler.com.ua якщо хочеш допомогти,- пиши.

 • Андрій

  Винайму на довготривалий термін 2-х або 3-х кімнатну квартиру в районі нижньої Городоцької!!!
  Без посередників. ТЕРМІНОВО!!!
  Тел.+380961467577
  +380631840430 Андрій

 • кирило

  молода пара шукає 1-но кімнатну квартиру на довготривалий термін!бажано личаківський район до 1800грн!Mamamialviv@gmail.com

 • Наталя

  Доброго дня, шукаю 1-ну квартиру від власника на тривалий термін проживання. Цікавить район Сихів, ціна 1500 грн, в гарному стані, пральна машина, холодильник, плита і інтернет обов’язково. СВОЄЧАСНУ ОПЛАТУ ГАРАНТУЮ! Проживати буде добропорядна дівчина, МАЮ НАМІР ПЕРЕЇХАТИ ДО 30-ГО ВЕРЕСНЯ. прошу надсилайте листи за адресою : lyzardy@mail.ru або телефонуйте за номером 093 261 25 27 . Заздалегідь дуже вдячна.

 • Влодко

  Винайму терміново 1-кім. кв-ру в Залізничному або Франківському р-ні, бажано без меблів або частково і без побут. техніки, до 1 300 грн. т. 096 1 123 789

 • Оксана

  шукаю дівчину для спільного проживання в окрему кімнату, в особняку. Перший поверх, з ремонтом, повноцінна кухня. ціна 650 +КП

  • маряна

   якщо ця пропозиція ще діє напишіть контактні дані або зателефонуйте мені 0988604186

  • Оля

   Це оголошення ще актуальне? Відпишіть або мій контактний 097 94 57 268.Дякую.

 • Христина

  ТЕРМІНОВО!!! Молода пара шукає квартиру на місяць- два в оренду, до 2000грн (разом з комунальними). АБО НА ПІДСЕЛЕННЯ В 1 ОКРЕМУ КІМНАТУ ІЗОЛЬОВАНУ ПІД КЛЮЧ!!! Розгляну всі хороші пропозиції від ВЛАСНИКІВ. Обовязково: ліжко, плита, ванна, холодильник, бажано інтернет. Район немає значення. 0639759049 Христина

 • люба

  здам 4-х кімнатну квартиру в центрі міста ціна договірна тел 065114433

 • Роман

  винайму 2х кіімнатну квартиру довго тривалий термін В личаківському районі розгляну всі пропозиції 068 31 11 775

 • Марія

  Шукаємо з чоловіком 1-2 кім. квартиру бажано в районі Привокзальної не більше 1500 грн. без посередників. Будь-ласка, відгукніться! Дякуємо! alatyrdd@gmail.com

 • Костя

  Молода пара винайме на тривалий час 1 к квартиру, Прошу відгукнутись власників квартир.Ррозглянемо всі можливі варіанти.
  +380952224978

 • Denys Nikolayenko

  Толковая статья, спасибо. Сам сейчас ищу во Львове, ситуация точь в точь как вы описали. Ничего не изменилось

  Кстати, может кто-то хочет сдать двушку или трешку в центре?

  • http://paschenkomax.com/ Maxym Paschenko

   Ага, роки йдуть, а все жте саме на ринку цьому

 • Надія

  Доброго дня! Шукаю 3 квартиру без посередників до 3000грн/міс. тел. 0966079684

 • Віталій

  Шукаю на довготривалий термін 1-2-х кімнатну квартиру або будинок у Львові будь-якому раойні, або за містом до 2000 грн, (з комунальними),Для молодої сім’ї без дітей. Розглянем всі варіанти, ДУЖЕ потрібно житло! 0631759286,0685370819 Віталій

 • Павло

  Зніму житло у Львові в межах 30 хвилин
  хотьби від Оперного театру до 2000 гр.
  абсолютно без маклерів, умебльоване, з
  необхідною П/Т, душовою кабіною, або з
  ванною та наявним інтернетом для себе:
  охайного працюючого спокійного чоловіка
  без шкідливих звичок на декілька років.
  Порядність та своєчасну оплату гарантую.
  Перегляну всі пропозиції. Дякую :)
  Павло 093-878-6926

 • Наталія

  Привітики.Можливо хтось знає де можна зняти 1 кім. квартиру не дорого?Так щоб не натикатись постійно на агенства з нерухомості!!!

 • Gendelf

  Переїхав до Львову два місяці тому. Все у статті правда, лиш ціни зараз більші. Хоча мені пощастило з агенством – за 360 гривень вони дали мені справжні номери тих, хто здає квартири. Але не пощастило з орендодавцем (то здати хотів надовго, то вже продати, то він поїде і на картку гроші переказувати), мабуть треба з’їзжати.

 • andrij

  1-кім.кв-ра (кавалерка), вул. Шептицьких (біля церкви Юра), 20 кв/м, 3/3ц, свіжий санітарний ремонт, всі необхідні для проживання меблі, холодильник, ТВ, пічне опалення, на все лічильники, малі КП. Без ванни, свій туалет по балкону! Ціна 1400 грн/міс + КП. Тел: +38 (067) 370 75 33 або +38 (093) 759 72 73 – Андрій

 • Оксана

  Зніму однокімнатну квартиру на довготривалий термін, недорого, до 1600 грн.! ( Двоє хлопців ) Порядність і вчасну оплату гарантуємо! Пишіть в приват, або телефонуйте: 063 47 69 539, 095 66 39 308

 • Valerie Osmanova

  Мы не так давно во Львове, но нам очень здесь нравится и мы хотим остаться! Нас двое, я и муж, оба фрилансеры, приехали зимовать, сами из Киева. Мы спокойные и дружелюбные ребята, а также ответственные арендаторы. Снимем 1-2х комнатную квартиру от хозяина, локация не так важна, рассмотрим любые варианты. Бюджет ~300$
  Обращаться по телефону 093-501-09-33
  Заранее спасибо!

 • Олександр

  Ось тут є – http://house24.com.ua/ru/lvov/kvartiry/. Інколи знімаємо коли їдемо до міста на виступи.