• Twitter
  • rss
  • flickr
  • Вконтакте
  • youtube
  • facebook

Підключайся!

Розширення для браузера Гугл Хром (Google Chrome)

Рубрика : Мій комп'ютер

brauser_google_chrome Якщо ви ще не пробували цей браузер, то обов’язково спробуйте. Саме Chrome є для мене найбільш оптимальним. Перейшов на нього з Мозіли, а передтим були Опера, а ще перед Інтернет Експлорер. Спершу спробував Хром і він мені видався якимось незручним і непотрібним. Забив на нього, а потім по рекомендації товариша знов спробував його, розібрався добре і тепер бачу, що Chrome це найкращий браузер для мене. Він дуже шустрий, продуманий і простий дизайн, функціонал і до нього існує велика кількість розширень. На сьогоднішній день Firefox звичайно має більше аддонів (розширень), але то тимчасово на мою думку. Ось на днях помітив, що появилась перевірка українського правопису, це було єдиним чого мені бракувало в Google Chrome. Отже поговоримо про розширення для Хрома. Я викладаю свої і мінімально їх описую, а від вас хотів би бачити в коментарях ваші розширення, які на вашу думку є дуже корисними. Піддослідний сайт для демонстрації браузерних розширень буде магазин “Інструменти“, яким я займаюсь, є співвласником і там працюю. Насамперед викладу зображення яке бачу в себе на моніторі:

desctop

1. Twitter share this page – кнопка, яка автоматично закидає у Твіттер назву сторінки (тайтл, title), посилання після тексту на цю сторінку, і якщо текст і посилання занадто довгі – то це розширення здатне скорочувати як текст так і лінк. Користуюсь постійно. Типу напівавтоматичний постинг в twittter

Twitter share this page

2. Whois – показує інформацію про власника сайту. Тобто особу на яку оформлено доменне ім’я.

Whois

Whois

3. Chrome Flags – В доменному рядку справа виводиться прапор країни в якій знаходиться фізично сайт. Тобто де поставлений сервер сайту. Там ще є функціонал, але він не актуальний в цьому розширенні для мене.

Chrome Flags

4. Розширення “RSS підписка” (від Google) кнопка для підписки на стрічку RSS.

5. PageRank Display Розширення для хрома, яке показує PR (PageRank) сторінки – тобто оцінку пошуковою системою Гугл (Google). Ця оцінка варіюється в межах 0-10, залежить від к-ті посилань на дану сторінку, та від PR тих сторінок які посилаються на дану.

PageRank Display

6. Yandex CY (TIC) & PR ViewerІндикатор PR, ТІЦ – тематичний індекс цитування від Яндекс. Також показує кількість сторінок в індексі пошукових систем Гугл та Яндекс. В мене чомусь не показується к-ть від Яндекс, певно конфлікт з іншим(и) розширеннями. Дуже корисний додаток для мене.

Yandex CY (TIC) & PR Viewer

7. Chromed Bird – дозволяє тримати руку на пульсі Твіттера. Сигналізує про нові пости в твіттер-стрічці, можна писати в twitter прямо з розширення. Переглядати свою стрічку. Суперове розширення.

Chromed Bird

8. MeasureIt – браузерна лінійка, дозволяє поміряти піксельні відстані на видимій області браузера. Просте і потрібне розширення.

MeasureIt

9. Gismeteo – моніторить погоду у вказаному місті при клацанні на нього показує прогноз на заданий проміжок часу.

Gismeteo

10Fast YouTube Search – швидкий пошук в Ютуб (YouTube)

Fast YouTube Search

Далі вже лінь писати, подивіться краще відео:

Також запрошую відвідати сайт підтримки Гугл Хрома — Google Chrome Україна.


  • хемій володимир

    я хоу розблукувативк