• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Вбивство Гонгадзе – задовбали

Рубрика : Держава

Ми досить часто чуємо різні байки про вбивство Гонгадзе. Мене це вже неабияк задовбало, скільки розмов а толку ніякого. Ющенко назвав справою честі розслідувати це вбивство і виходить значить обезчестився. Багато політиків тріпаються з цього приводу. Сьогодні Кучма взагалі заявив, що то справа рук ЦРУ, такий собі компромат на Україну. Яникова влада сьогодні позасекречувала томи розслідувань цієї справи. Кожного року якісь псевдо демократичні партії збирають вечори пам’яті Гонгадзе, свічки палять. Короче піаряться так. В країні розкрутили велике шоу ім.Гонгадзе.

Хто такий Гонгадзе для мене? Ну був такий журналіст, ну вбили його якісь уроди. Мішав комусь. В нас постійно когось вбивають і органи мають з тим розбиратися, проте клали вони на такі розслідування, вони більш розслідують хто коня вкрав у сусіда і хто кому носа по п’яній розбив. Я так розумію, що в цьому вбивстві замішани наші ключові політикани з різних таборів і цю справу вони фіг коли розкриють. просто піаряться, борці за справедливість брехливі. Пішли ви всі подальше. І лишіть покійного чоловіка в спокої, не мучте його родичів і пам’ять про нього. Такі вбивства не розслідуються, на Чорноволі вже переконалися. Якщо хтось не знає, то інформація для роздумів: два водія Камаза в який врізався Чорновіл і помер,теж померли згодом від сердечних приступів і то у віці біля 30-ти років. За це мовчать і будуть мовчати.

Короче, варто забути за Гонгадзе і знати, що в нас в Україні беспредєл, який ще довго триватиме і апелювати до влади, судів, міліції не варто, оскільки їм глибоко в дупі ваші проблеми, справедливість, закони і багато інших речей. Як змінити ситуацію я не знаю також, мабуть, має просто саме суспільство переродитися, суспільство яке думатиме і діятиме адекватно. А так нема кого винити, більшість в Україні неадеквати і голосують за собі подібних.


 • http://www.givnosite.cv.ua Валєрка

  Маю таку ж думку про все, що відбувається у нас в країні.
  Бидло чекає хозєїна, який наповнить корито, щоб можна було нажертись і насрати там же на місці.

 • Vervit

  Дитина питає: чому вулицю назвали Гонгадзе? Поясніть будь – ласка хто такий Гонгадзе і чим він заслужив щоб його іменем називали вулиці міст України!

  • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

   Гонгадзе намагався бути правильним журналістом, але почав заважати і йому закрили рота, чи вірніш сказати відрізали голову.

   Завдяки йому ми тепер маємо нормальне новинне інтернет-видання «Українська правда». А ще його смерть показала, як нищать свободу слова в нас. Це породило багато рухів спротиву і багато шуму стало, що дало більше свободи слова в пресі.

   Я вважаю, що називати його іменем вулиці це занадто.

   • Iceman

    Глибоко міщансько-містечкова психологія, різновид “моєї хати скраю”. Шкода, що ми галичани такі “галичани”, дрібнота пузата