• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Вивід грошей Google AdSense на Webmoney

Рубрика : Некатегоризовано

Як відомо в Україні вивести гроші з АдСенса є доволі довгою процедурою. Коли накапала необхідна мінімальна сума (70€), посилається лист з іменним чеком, який йде 10-15 днів. Після цього похід в банк і більше місяця очікувань на видачу готівки. Правда в Приват банку є спрощена система Приват24, яка передбачає, що ви маєте відправити чек листом в Дніпропетровськ і після отримання його там, гроші капнуть на картку протягом 7-10 днів. Я звик, що Приватбанк є не зовсім адекватний і мабуть найдорожчий по обдираловці, тому лише в крайніх випадках можу скористатися їхніми послугами.

Ну але мова про інше. Скоро програма AdSense мала б позбавити нас всіх цих заморочок і навчитися переправляти гроші на Webmoney. Причиною таких слухів стало те, що Гугл сам розсилає листи такого вмісту:

«Мы в данное время работаем над расширением возможности получения партнёрского вознаграждения для участников сети. В настоящее время «Рапида» готова расширить спектр возможностей получения средств и включает дополнительные опции:

* банковский перевод
* WebMoney
* Яндекс.Деньги

Мы приглашаем Вас принять участие в тестировании новых опций в декабре этого года. Как и прежде, все платёжные комиссии компенсируются Google»

Що ж, давно пора. Це значно полегшить життя вебмайстрам і зробить програму ЕдВордс популярнішою.


 • http://odarchuk.com Fanta

  А Рапіда в Україні хіба присутня???

 • admin

  Вроді ні, але можна ж щоб рапіда клала на вебмані. Зареєструватися в Адсенсі і Рапіді як росіянин, тільки мати когось в Росії щоб листа отримати.

  • http://odarchuk.com Fanta

   ті ж яйця лише в профіль.

 • Pingback: 3 плюс 2 плюс 1... Випуск #79 | Українська блогосфера()

 • http://freesoftware.in.ua/ Softbloger

  Читав, що отримати таким чином можна буде лише певну суму. Та й у світлі останніх скандалів за участю Webmoney…

 • http://dyrnuchka.in Igor

  Якщо б таке було то напевне б почав з адсенсом працювати, а так не бачу сенсу

  • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

   А чому не бачиш сенсу? — просто почекати місяць листа з чеком і потім 2 місяці поки банк опрацює. Гроші ж нікуди не пропадуть. А коли чеки регулярні, то взагалі супер.

   • http://dyrnuchka.in Igor

    Запитання від школоти. Я поставив на одному блозі у шапці рекламу від адсенс. Хочу поставити ще знизу але не знаю чи можна той самий код ставити, чи створити новий?

    • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

     Можна ставити той самий, але для зручності варто створити новий, щоб моніторити потім ефективність його розміщення, дизайну і т.п. В мене кожен блок має окремий канал з назвою.

     • http://dyrnuchka.in Igor

      Адсенс дійсно кращий від так ру і піплгруп. Вони стояли на одному моєму блозі місяць і жодного переходу не було. А адсенс я поставив вчора і вже був перехід за який мені нарахували 0.09 євро. Треба буде і на інших сайтах поставити

 • http://darmoid.ru darmoid

  Це тільки для Росії. В Україні крім Прівєт банка альтернатив практично нема. Доречі, що буде якщо я відіслав чек адсенс у банк, але забув його підписати? Його повернуть для підпису чи і без підпису проведуть?

  • http://paschenkomax.com/ Максим Пащенко

   Я завжди підписував. Не знаю чи пройде без підпису. Нещодавно в Україну прийшов сервіс epayservices.com і в ньому кращіумови як в Привата. Скоро появиться вже Рапіда,заразїї вже тестують для виводу чеків для українців.

 • Олег

  ЕЖЕДНЕВНЫЕ ВЫПЛАТЫ Google AdSense на webmoney

  Google AdSense на Webmoney

  Мы предлагаем всем владельцам сайтов ЕЖЕДНЕВНЫЕ ВЫПЛАТЫ Google AdSense на webmoney

  Теперь вебмастерам:

  1. Не нужно ждать пока наберется минимальная сумма для выплаты (70евро или 100$)

  2. Можно не боятся штрафа за не обналиченный чек (ePayService.ru = Штраф за не обналиченный чек по любой причине 50$. Приватбанк = вернуть суму чека+10$ штраф или 22$ если сума чека больше 1000$) в случае бана аккаунта или по какой то другой не зависящей от вас причине.

  3. Вам не нужно платить, ждать и беспокоится за доставку чека почтой или курьерской службой.

  4. Все просто: Вы размещаете НАШ КОД Google AdSense у себя на сайтах и получаете доход с кликов. Мы производим выплаты на ваш кошелек webmoney каждый день по вашему требованию + статистика(скриншот или видео).

  ВЫПЛАТЫ КАЖДЫЙ ДЕНЬ!!!

  5. Если у вас уже есть зарегистрированные сайты в вашем или другом аккаунте, то можете спокойно размещать наш код на своих сайтах без всяких санкций со стороны Google AdSense. Это никак не повлияет на ваш акаунт или сайты(Даже в случае бана нашего аккаунта с размещенным нашим кодом на вашем сайте).

  6. Можно не боятся бана аккаунта и сайтов, так как в случае бана нашего аккаунта где размещен ваш сайт в тот же день можете разместить другой наш код с другого рабочего аккаунта. Ваш сайт при этом никак не пострадает так как при бане аккаунтов банится только тот сайт который нарушал правила Google AdSense все остальные сайты можно повторно регестрировать в системе на любой аккаунт. Помимо этого мы сотрудничаем только с теми сайтами которые соответствуют и не нарушают правила Google AdSense + производим ежедневный мониторинг сайтов на выявление накруток и нарушение правил. В случае обнаружения нарушений правил мы прекращаем сорудничество с такими вебмастерами, блокируем сайты и сообщаем в техподдержку Google AdSense о недействительных кликах.

  7. Наш % от дохода за предоставление наших услуг оговаривается индивидуально и зависит от качества сайта, трафика и других факторов.

  Для получения более детальной информации свяжитесь с нами по: https://vk.com/google_adsense_webmoney

  • http://paschenkomax.com/ Maxym Paschenko

   А це не суперечить правилам AdSense?