• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Як дивитися футбол онлайн через інтернет?

Рубрика : інет

Нещодавно я опублікував статтю онлайн телебачення через інтернет, де в загальному пояснював про інтернет телебачення. А сьогодні хочу поділитися способом як дивитися футбол через інтернет онлайн.

Дивитися футбол онлайнДивитися футбол через інтернет в прямому ефірі на сайтах телеканалів неможливо. Вони або вимикають трансляцію, або просто падають сервери від навантаження. Є звичайно платні сервіси в інтернеті, але не хочу на них зупинятися, нехай собі заробляють без моєї участі.

Підчас чи перед футбольним матчем ми починаємо шукати онлайн трансляції футболу вбиваючи різноманітні фрази в пошук і нам видає купу сайтів з потрібними сніпетами (кусок тексту у видачі). Але, перейшовши на якийсь сайт, ми там не знаходимо трансляції футболу, а бачимо найчастіше якийсь гівносайт з кучою реклами. Переривши 10-20 таких сайтів все то дуже замахує і ми лишаємось того ровера.

Вчора я хотів подивитися онлайн два футбольні матчі Ліги чемпіонів: Шахтар – Рома і Барселона – Арсенал. Але довго шукав трансляцію, не міг знайти нормальної і закинув запитання в Твіттер. Відгукнувся @basilhal і допоміг реально пидивитися онлайн футбол без приторможування і розриву трансляцій. А все дуже просто.

Існує сайт (http://football-online.tv) , який транслює всі актуальні футбольні матчі. Мало того що транслює, так ще й утворює трансляцію через p2p технологію, яка дозволяє дивитися футбол в інтернеті без приторможувань, без розривів та у нормальній якості.

Як налаштувати онлайн відеотрансляцію футболу? — дуже просто. Заходимо на той сайт, вибираємо потрібну трансляцію, завантажуємо з того сайту необхідну програмку для мережевого p2p перегляду SopCast, посилання є прямо в статті, або ось – завантажити SopCast. Інсталюємо цю програмку собі на комп’ютер, запускаємо і залишається в статті вибрати трансляцію. Там(в статті трансляції на сайті) є різномовні трансляції різної якості, вибираємо потрібну тицяючи по ній і відео починає йти. Приводжу картинку, на якій видно посилання на завантаження програми і різномовні трансляції.

футбол онлайн

Окрім того на сайті «Футбол онлайн» є і інша потрібна інформація, огляди, голи, …

P.S. Це не рекламний пост, просто реальний спосіб подивитися онлайн футбол в хорошій якості. Розкажіть як Ви дивитесь футбол в інтернеті.

P.P.S. Тепер ще лишається знайти спосіб для якісного перегляду Боксу онлайн.


 • http://myslinsky.org Vladislav

  А мені лекше почекати пару днів і скачати трансляція по торенті

  • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

   Для мене весь смак подивитися в прямому ефірі, коли невідомий результат, бути на одному подиху з величезною аудиторією

   • http://myslinsky.org Vladislav

    Ну тоді можна вже піти в іншу кімнату та увімкнути запилений телевізор)))

    • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

     В мене немає телевізора :)))

 • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

  Зараз якраз дивлюсь футбол в онлайні Динамо Київ – Манчестер Сіті. Обривів немає, якість супер.

 • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

  В статті описувався сайт з трансляціями і були посилання на нього. З того часу я сам зробив аналогічний сайт http://football-online.in.ua і поміняв посилання на свій сайт. Нелогічно конкурентів рекламувати :)