• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Як заробити гроші з Приватбанком. Додатковий спосіб монетизації блогу

Рубрика : інет

Сьогодні я став вільним Агентом Приватбанку. Можна заробити троха грошей. А якщо можна значить треба. Суть полягає в тому, щоб продавати послуги Приватбанку і отримувати за це свій відсоток. Заробіток звичайно, що залежить від кількості проданих банківських послуг. Отже, хто бажає заробляти гроші, реєструємося перейшовши по рекламному зображенню нижче – там треба лишити свій номер мобільного і ім’я. Пізніше з Вами зв’яжеться консультант.

перший банер на офлайн заробіток, другий банер на онлайн заробіток.

 Стать агентом Регистрация

Ставши агентом, ви можете з хорошим підходом заробляти дійсно нормальні гроші. Комісійні, наприклад від залучення клієнта на кредитку, складають 16 грн. В банку є ряд інших послуг, на які розцінки за комісійні вищі за 100 грн, не хочу їх тут всі розписувати, зареєструйтесь перейшовши по банеру і вам швидко перетелефонує оператор та пояснить всю кухню.

Чим ця партнерка від Приватбанка може бути корисна для блогера та власника сайту?

А корисна вона може бути тим, що ставши агентом (партнером), ви в себе на сайті можете розміщувати банери і в автономному режимі, при реєстрації з вашого банера отримувати свої комісійні гроші. Можете розмістити віджет (в мене в сайдбарі справа приклад) і чекати реєстрацій. Маєте базу мейлів, являєтесь власниками людних форумів — вперед за клієнтами і грошиками. Мене залучили приславши на моє мило листа з пропозицією і я зацікавився (хтось таки заробив на мені). Тепер я користуюсь і Приват24 і кредиткою + став агентом. Що ж, вперед до мільйонів :)

А тим хто ще досі не оформив безкоштовної кредитки з бонусом — тисніть банер і зробите це не виходячи з хати прямо вже.

Кредитка

Ну і для закріплення матеріалу пропоную подивитися невеличке відео про партнерство з Приватом. В коментарях відповім на ваші запитання по цій партнерці.


 • http://wolpix.livejournal.com Wolpix

  Хи-хи, я теж сьогодні став агентом і буду старатись заробити разом з Приватом :)

 • admin

  Забув дописати: Агентами можуть стати лише власники карточок від Привати, тому, якщо ще не маєте картки, то замовте.
  Кредитка дозволить Вам користуватися системою Приват24 і замовляти виплату чеків Google AdSense через Приват24 на банківську картку.

 • http://wp.manevychi.ipsys.net/ Romek

  Вже кілька років є агентом Приватбанку.

 • http://www.vashigroshi.info Олекса

  Читав про масове кидалово агентів приватбанком. Кому цікаво наберіть в гуглі “приватбанк говно”. Відгукніться ті хто вже давніше працює з ним і реально отримав комісійні.

 • http://yurko-blogger.blogspot.com/ Юрко Блогер

  Агенти, віджети і так далі! На сьогодні ця установа не спромогляся перекласти пару рекламних роликів і віджетів на державну мову. Задаваа це питання п.Вітязю вже досить давно і результат нульовий. А агенська програма не нова можна продавати і парфуми, і медикаменти не лише банківські послуги, корпорацій що таке пропонують маса. Тим більше що останім часом все більше росте не довіра до банківської системи. Не популярний продукт на сьогодні.

  • admin

   Маєш рацію. Я заробив мізер з цією системою. Хоча банер прокручувався біля 1000 разів щоденно по моїх сайтах. Зароблений мізер або через глюки софта Приватбанка, або через те що стирити хотіли не віддавали. Поки не почав пресувати технічну підтримку. Пообіцяли виправити.
   Але як пасивний заробіток для сайта малодієвий. Поки висить партнерка, бо є вільне місце на сайті. Як будуть рекламодавці, то ПриватБанк знесу геть звідси. По інших сайтах познімав, лише на форумі одному лишив невеличкий банер.

   Ще додатково розсилав по 50 мейлів протягом 10-ти днів і жодного результату не отримав з того.

 • http://twitter.com/romertwitt roman

  Хтозна чому так, ось також 
  http://romerfak.blogspot.com/2012/03/blog-post_22.html