• Twitter
 • rss
 • flickr
 • Вконтакте
 • youtube
 • facebook

Підключайся!

Заробіток на баннеропоказу, українська банерна мережа

Рубрика : інет

Банерна мережаПродовжуючи тему про заробіток в інтернеті, хочу ознайомити вас з ще однією партнеркою. З українською баннерною мережею banner.ua. Чому саме з цією, мабуть тому, що вона мені найбільш сподобалася. Причиною є її приналежність до України та веселі і забавні банери, які там прокручують.

В партнерці ви назбируєте покази банерів, а потім їх продаєте за ціною якою забажаєте. Різні розміри банерів і різне розташування на сайті коштують по різному. Так передивившися пропозицію, бачу, що в основному це сума 10 центів за тисячу показів. За кліки, покази добавляются як бонус. Можна прикинути скільки на вашому сайтів показів сторінок в місяць плюс поправка на якусь клікабельність і будете знати скільки приблизно заробите. Мінімальна сума для виводу 10$, виводиться на вебмані та іншими способами.

Ця партнерка підійде для відвідуваних сайтів, для форумів, тощо. В системі є наступні розміри банера на вибір: 468х60, 100х100, 120х60, 120х600, 240х400, 728х90, 240х350, 300х250, 160х600. Партнерської реферальної програми не знайшов. Ще можна на відкручені банери купувати в системі різні товари та послуги — хостинги, домени, послуги розкрутки, товари з інет-магазину, тощо — все має свою ціну, яка вимірюється к-тю відкручених банерів. Ніби валюта така. Короче рахуємо і бачимо скільки можна відкрутити на своїх проектах.

Як виглядають банери від цієї баннерної мережі можна побачити на цьому блозі внизу справа, а також зверху на Маневицькому форумі.


 • http://odarchuk.com Fanta

  чим сабж круче/гірше ніж УБМ ?

  • admin

   Ціни ніби приблизно однакові, але за такий текст на їхньому сайті «…Она является одной из первых баннерных сетей на Украине (появилась 30 января 1999 года)…» вже не хочеться з ними мати нічого спільного. Правильно писати «в Украине», ненавиджу коли так говорять кляті москалі, це приниження держави. Спочатку був поставив банер їхній, але вже забрав.

   А ще не сподобалося, що обов’язково поруч з банером має бути їхня реклама «украинская банерная сеть», а якщо не під банером, то десь окрема кнопка їхньої реклами.

   Дрібниці, але неприємні, відштовхуючі. А ще навіть не встиг прочитати їх умов прийому, та вже й лінь шукати.

   Ось на противагу напис на сайті banner.ua «…BANNER.UA – наибольшая рекламная и баннерная сеть Украины. С ежедневным охватом около 50% …»

   • http://odarchuk.com Fanta

    я вже років 5 з УБМ і всі ці роки без того тексту. Хотів на банер.уа перейти але почитав про їх кидки з обналом банерів і забив.

   • http://electric.org.ua ELECTRIC

    так і банер.уа має свою рекламу в віджеті. Це перший позитивний відгук про них який я прочитав за рік чи два.

    • admin

     По замовчуванню має. Але дозволено витирати в коді ту рекламу, я перепитував у них. Власне і видно, що в мене їхній банер без їхньої реклами.

     Поки в мене негативу немає на баннер.уа. Якщо появиться, то обов’язкову напишу про це.

     Хіба хотів вже було протестувати, коли цьому блогові відмовили в участі в банеропоказі. Написали причину «сайт в разработке», але стукнув в аську до їхнього модера з претензіями — відразу допустили сайт, адже розробка у вересні минулого року ще була.

 • Живчик

  Щось там зараз ціна в районі 1,5 цента за 1000 показів… Збільшилась кількість масових сайтів?

 • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

  Невигідно ставити ці банери на нормальні сайти. Думаю, що банерна реклама підходить для форумів. Там багато сторінок люди гортають і інші реклами не такі ефективні як.
  Смішні ціни за 1000 показів.

  • Живчик

   То ви досі користуєтеся Banner.ua? Щодо УБС, то я маю також певну відразу, бо мав неприємну розмову з одним із їх менеджерів і принципово тепер з ними не співпрацюватиму. Ще існує «C8 Network», але вони не мають потрібного формату банерів. До того всього, вважаю що на моєму сайті російськомовні банери псують картину — мрію про україномовну банерну мережу.

   • http://max.paschenko.org.ua/ Максим Пащенко

    Користуюсь лише УБС, і то просто тому, що у футері вільне місце, яке поки не придумав чим заповнити. Ці банерки дуже дешеві, нема змісту ними користуватися. А зараз відкручую свої банери на інет-магазин.