Monthly Archives: Травень 2011

Samsung відмовиться від власної ОС на користь Android

samsung-androidКорейська компанія Samsung Electronics Co. планує розширити співробітництво з Інтернет-компанією Google Inc. у сфері виробництва пристроїв з використанням програмного забезпечення Android. Перш за все, Samsung зацікавлена ​​у розвитку нової лінійки планшетів під управлінням Android.

Samsung, яка активно конкурує на ринку «таблеток» з лідером ринку Apple Inc, протягом довгого часу розробляла свою власну ОС для мобільних пристроїв під назвою Bada. Поява Android простимулювала бізнес Samsung на ринку смартфонів і тепер компанія хоче повторити цей успіх в сфері виробництва планшетних комп’ютерів.

За словами керівника мобільного напрямку Samsung, Дж.К. Шина, Samsung сфокусує свої зусилля навколо розробки можливостей Android, а не власної bada OS: «Ми продовжуємо спільну роботу з Android над майбутніми планшетами».

«Android – найбільш швидкозростаюча платформа і напрямок розвитку ринку йде у бік Android, тому ми йдемо на гребені хвилі. Коли ринок зажадає від нас наше власне програмне забезпечення, ми розглянемо цю можливість, але зараз це не входить в наші плани », – повідомив старший віце-президент з продажів і маркетингу Юонгжі Лі.

Samsung запропонує кілька нових планшетів різного розміру. 7-дюймовий Galaxy Tab був першим планшетом, який компанія Samsung представила минулого літа. Цього літа компанія має намір подати також 8.9-і 10.1-дюймові версії пристрою.

Із 27 травня можна офіційно купити iPad2 В Україні

Сьогодні 27 травня 2011 року початок офіційних продаж планшета від Apple під назвою iPad2.

Тепер можна офіційно купити iPad2 в Україні

Дистриб’ютором продукції Apple в Україні є компанія ERC, власне вона і оголосила про початок продаж iPad2.

Всім фанатом і комп’ютерним гікам в Україні, які чекали з нетерпінням старту офіційних продаж, приводжу список офіційних диллерів(магазинів) в яких можна купити iPad2:

  • Comfy
  • iStore
  • MOYO
  • Фокстрот

Варто зауважити, що ціна на iPad2 в Україні є, чомусь, значно дорожчою як в США. Моделі iPad2 відрізняються одна від одної об’ємом жорсткого диску (16 і 32 ГБ) і присутністю чи відсутністю WI-FI. За повідомленнями видання “Кореспондент” iPad2 із вайфаєм і ємкістю 32 ГБ можна купити в Україні за 6399 грн.

Нагадаємо, що 25 березня стартував продаж iPad 2 компанії Apple поза США.

Так, сотні покупців вишикувалися в чергах біля магазинів Apple в Австралії та Новій Зеландії, очікуючи початку продажів планшета iPad 2, попередня версія якого стала хітом у всьому світі.

Як повідомлялося, 11 березня в США почалися продажі оновленої версії iPad 2.
——————————————————————————————
Реклама в блозі: Давно мрієш про власний сайт? Тоді створи його з нами
——————————————————————————————

Що не варто писати в блогах

блогер-дуремарЯ є активним читачем маси блогів, як українських так і російських. Слідкую, в основному, за SEO тематикою. Постійно аналізую і редагую свою стрічку в RSS та фолов список у Твіттер аккаунті. Інколи спостерігаю негативні фактори в матеріалах і діях певних блогерів. Хочу затронути цю тему, оскільки вона є актуальною.

Чого ж не варто робити, щоб не втратити постійних читачів та певне ком’юніті на блозі? Спробую перелічити по пунктах і запрошую до обговорення та доповнення написаного в коментарях.

1. Коли я бачу попандер чи відкриття нової сторінки у вкладці чи вікні, то мені хочеться плюнути в око такому вебмайстру чи власнику блога.

2. До реклами неагресивної ставлюсь з розумінням, але не варто її просто тикати в тіло статті на СДЛьних проектах.

3. Не варто обманювати читачів, рекламуючи щось чим не користувались і слабо розбираєтесь взагалі. Таке пихання рефпосилань з оспівуванням плюсів предмету рекламування повинне супроводжуватися власним досвідом і глибоким аналізом. Читачі не дурні і прекрасно бачать фальш. Мабуть, половина відписалось відразу б після того, коли б я опублікував тут похвальну статтю про заробіток на кліках, заповненні анкет, розгадуванні капч і т.п.

4. Заказні статті теж занижують авторитет. Якщо вже розміщувати, то великими помітними літерами повідомити читача, що стаття чужа, чи проплачена, рекламного змісту і т.д. Бажано таку статтю не пускати в RSS. Якщо стаття про якесь МММ і оспівана в авторитетному блозі, то бажання слідкувати за таким блогом плавно/миттєво зникає.

5. Є блогери скнари, які не відповідають на коментарі по темі в своєму блозі, які закривають беклінк на імені коментатора, які вважають свої дії та висновки єдиноправильними і беззаперечними. Можливо інформація на їх ресурсах є і корисною в деякій мірі, але саме відношення відлякує від таких.

6. Індивідуальний блог (такий як цей) відображає людину в інтернеті, служить певним ідентифікатором. Не можна довго триматись на плаву на обмані читачів, на їх наївності. Тому не робіть цього, будьте відкритими та чесними, дивіться в майбутнє і працюйте на перспективу.

7. Не варто бути нав’язливим, повчати когось нагло, показуючи свою мегаправильність, не варто дивуватись і мати претензії до читачів з приводу якихось невдач особистих чи прорахунків.

8. Є блогери які ідентифікують себе як представники певної блогоеліти. Писаки в яких крутиться голова від власного писання. “Ти не знаєш хто я? – Я Вася, мене всі знають і я всіх знаю. А ти хто? Хто тебе знає? Я 5 років пишу бєлєбєрду і тусуюсь на всіх сходках з такими як я, отже все що пишу ти маєш хавати без запитань.”

Щось мене понесло, мабуть, основне пригадав чого не люблю. Мені імпонує читання ресурсів, де у інформативно ненав’язливій формі з глибоким аналізом та знанням теми щось описується, розкриваються аспекти, показуються висновки, або очевидними стають з контексту.

Назбиралось негативу – мусив викинути з себе. По зрозумілим причинам, лінки з прикладами не оголошую.