Android додатки на моєму телефоні

Samsung-Galaxy-SII — флагманський смартфон на АндроїдіНа початку цього (2012) року я став власником смартфона Samsung Galaxy SII на операційній системі Android. Телефон класний, нема що сказати поганого, окрім того що батареї вистачає лише на один день при активному юзанні. Прийшлося докупити більшої ємності батарейку, якої вистачає трохи на довше і носити її з собою на всяк випадок.

Перед тим як купити саме цей телефон, я довший час читав відгуки та огляди різних телефонів і операційних систем. Спочатку вагався між iOS та Андроїд, але мені не сподобалося те що iPhone не продається в Україні офіційно, відповідно і сервісу немає гарантійного. Також мені не подобається весь цей психоз навколо компанії Apple — зробили якусь релігію навколо однієї з великого числа компаній виробників електроніки, що попахує фетишизмом.

Отже, проаналізувавши телефони на Андроіді, я зупинився саме на другій Галактиці, яка на той час була потужнішою за Айфон і має більший екран. Ну, але я тут не про те хотів сказати, мова про програми, ігри, додатки Для Android.

Мова інтерфейсу Android: Спочатку я користувався українською локалізацією, як справжній українець, але з часом перейшов на російську мову по причині, що більше програм працюють з російською. Із українською мовою були проблеми в деяких програмах.

Андроид телефон має такий вигляд робочого столу

На трьох робочих столах із семи можливих я накидав різних ярликів програм, якими користуюсь. Інстальовано їх більше, але по причині неактуальності не буду згадувати за всі. Нижче перелічу всі з коротким поясненням і посиланням на Google Play. Слід зазначити, що всі ці програми є безкоштовними, окрім аудіоплеєра, який купив і хакнутої іграшки літалки.

Dialer One — Дзвонилка. Стандартна дзвонилка в телефоні якась убога, а ця те що треба, широкий функціонал, зручність та простота. Програма має український інтерфейс також, налаштування дизайну та розширення функціоналу.

GO SMS Pro — клієнт для роботи із sms-ками. Багато налаштувань в функціоналі та дизайні. Програма має можливість робити бекапи всіх повідомлень, відсилати їх на пошту. Значно зручніший і функціональніший клієнт ніж стандартний.

Yandex.Weather — Яндекс погода, зручний симпатичний віджет на робочому столі. При натисканні показує прогноз погоди на тиждень. Не можу похвалити, що погоду Яндекс знає добре, але чомусь саме цей прогноз погоди для Android мені найбільше сподобався.

USSD Checker — зверху справа на робочому столі віджет показує залишок коштів, трафіку, безкоштовних хвилин, тощо. Кожен пункт задається і виставляється ussd запит для нього. Програма платна, але є безкоштовна версія, яка дозволяє зробити лише три запити в добу на оновлення інформації.

Galaxy S3 Dandelion LWP — Гарні анімовані шпалери для робочого столу, такі як в Galaxy SIII.

TweetDeck — андроїд-клієнт для Твіттера. Дуже зручна штука для Твіттера, перепробував багато різних і зупинився на цій. Також є можливість підключити аккаунт Фейсбука, але я не пробував і не скажу як воно.

Chrome — мобільний браузер Google Chrome. Цей браузер доступний на четвертій версії Android, на більш ранніх його встановити неможливо. Насправді дуже зручний і швидкий браузер, який ще й синхронно працює з десктопною версію, тобто дуступні закладки і навіть відкриті вкладки. Інколи трапляються зависання і вильоти, але я надіюсь, що це тимчасове явище. І ще я не знаю як завантажувати аудіофайли цим браузером, він відкриває вкладку і хоче грати з вкладки, не пропонуючи завантажити аудіофайл.

Opera Mobile web browser — мобільний браузер Опера, який наразі є найпопулярнішим в мобільних пристроях на теренах СНД. В цьому браузері використовуються сервери Опери для стискання трафіку і в кого мобільний інтернет має обмеження в трафіку, то саме цей браузер буде оптимальним. В кого інтернет від Київстару будьте уважними, бо там кожна вкладка є окремою інтернет сесією і для кожної біллінг резервує 1МБ, що призводить до зняття коштів — тут описано в деталях. Ці дурнуваті сесії, які супроводжувалися зняттям коштів стали причиною зміни оператора на Life.

Evernote — Евернот можна назвати блокнотом, програмою, яка триматиме всі ваші замітки. А саме текстову інформацію, аудіозаписи, фото та інша графіка. В Еверноті можна поробити багато записників, щоб, наприклад, розділити роботу, особисте, тощо. В програмі є пошук і записи просто знаходяться із його допомогою. Десктопний і мобільний клієнти зберігають інфу на віддалених серверах Евернота, що гарантує її безпеку. Спочатку я скептично ставився до цієї проги, а тепер пишу там все підряд.

Gmail — клієнт для Гуглопошти. Програма зручна і має весь необхідний функціонал. От тільки ніяк не розберусь як вимкнути сповіщення в певному часовому діапазоні, щоб не будили мене коли сплю.

Google talk — легкий і простий інтернет месенджер із зберіганням історії. Шкода, що невеликий відсоток моїх знайомих його використовують. В цій програмці, ще є й опція аудіо та відео дзвінків, але нею вже хіба істинні фанати Гугла користуються. Поки Скайп рулить. Не знайшов лінка на сторінку в Google play, певно програмка йде вшитою в Андроїді.

Google Reader — RSS читалка від Гугла. Інших читалок навіть не пробував, оскільки не довіряю комусь надати свій пароль від гуглоаккаунта. Впринципі, нормальна програма, яка має все необхідне без лишнього гламуру і свістєлок та пєрдєлок.

Google maps — тут зрозуміло, програма Гугл карти з розряду must have. Насправді, доволі часто користуюся. Львів ніби й невеликий дуже, але звірятися в пошуках вулиці приходиться, також не раз виручала навігація.

Google translate — перекладач

Радио-Т — гіковський щотижневий подкаст від Радіо-Т зробили цей клієнт. Є можливість слухати прямий ефір подкасту, завантажувати аудіофайли опосля.

Speedtest.net — інструмент для вимірювання пінгу та швидкості передачі даних інтернет-каналу від однойменного сайту.

Google+ — соціальна мережа від Гугл, яка поки не набула популярності достатньої. Я її активно юзаю для спаму вкидування анонсів статей для своїх та клієнтських сайтів. У мене там кілька сторінок.  Також ця мережа використовується мною для збереження всіх фоток із телефону. Створив коло «сім’я» і там ділюся фотками з рідними. В настройках додатку Google+ я поставив перекидувати всі фотки, зняті на телефоні, при умові, що телефон на зарядці та  під’єднаний до вайфай мережі з інтернетом. Недоліком для мене є те, що мережа ріже фотки до 1200 пікселів.

Poweramp Music Player — аудіоплеєр для Андроїда. Дуже класний плеєр, за який навіть заплатив 40 грн) і ніякого іншого кращого не зустрічав поки.

VKontakte – офіційне програмка від Вконтакта.

Вконтакте Музыка и Видео – програмка, яка дозволяє вбивати в пошук назву відео і аудіо та відразу ж слухати/дивитися чи завантажувати цей контент. Зручно тим, що непотрібно логінитися під своїм аккаунтом і самі знаєте, що на цій соціальній мережі піратському файлосховищі можна знайти практично будь-яку пісню чи відеоролик.

Facebook for Android — якийсь дуже гальмований мобільний офіційний клієнт для Facebook. Мені дивно, що така потужна компанія ніяк не зробить нормального шустрого клієнта. Майже не користуюсь ним, як і Фейсбуком взагалі.

Privat24 — інтернет клієнт-банк від Приватбанка. Саме тому, що в Привата є Приват24 і мобільний клієнт я все ще користуюсь послугами цього банку. Як тільки появляться конкуренти з таким же функціоналом, з радістю пішов би в інший банк. Програмка вміє здійснювати всі потрібні мені грошові операції: перерахунки грошей, поповнення мобільного рахунку. Там є ще маса всього, але то вже для гурманів не завжди якісних послуг Приватбанку.

TurboFly 3D — гра, де потібно керувати літаком, який летить над трасою. Гарна графіка + керування роблять цю гру актуальною для мене вже кілька місяців. Гра безкоштовна лише з двома рівнями, проте мені завантажили в телефон і всі інші.

Skype — тут нема що пояснювати, скайп як скайп, лише глючить інколи.

MX Player — найпопулярніший відеоплеєр для Android. Цей плеєр підкуповує зручністю керування голосом, яркістю, перемоткою. Не пробував інших відеоплеєрів, цього вистачає. Ще не було такого файла щоб він мені не прочитав.

TuneIn Radio — інтернет радіо. Пошук радіостанції здійснюється по місцезнаходженню чи жанром, також перехід за подібними радіостанціями. Направду зручна програмка. В безкоштовній версії однаковий функціонал із платною, лише присутня реклама.

Tiny Flashlight + LED — простенький ліхтарик із додатковим непотрібним функціоналом. Мене дивує, що виробники телефонів не включають таку функцію як ліхтарик в стандартний функціонал.

Lviv Router — список, карта громадського транспорту Львова. Вибір транспорту по заданим вулицям. Хороший інструмент для ознайомлення з тим, як рухатися в нашому місті.

Транспорт Львова — аналогічна програма до попередньої. Поки не можу визначитися, яка краща і використовую дві.

SoundHound — андроїд додаток для вгадування пісень. Потрібно дати кілька секунд послухати композицію і програма видає назву автора, альбом, композицію і посилання на кліпи в Ютубі. Добре працює з англомовною музикою. Вітчизняні пісні більше не вгадує ніж вгадує.

Ant Smasher – гра де треба давити всяких жучків, мурах, мух, … . Інструмент для вбивання часу.

Barcode Scanner — must have Android додаток для роспізнавання баркодів та штрихкодів. Не можу похвалитися, що скористався ним хоч раз за призначенням, але можливо колись і пригодиться.

YouTube — Ютюб. Тут в мене купа підписок, відео на телефоні дивлюсь частенько.

Google Drive — файлосховище від Гугла. Поки ним не користуюсь, можливо з часом, поки вистачає Дропбокса.

Dropbox — Активно користуюсь цим файлосховищем, там в мене розширений по об’єму аккаунт, велика кількість фотографій та різного роду робочих файлів. Тут же й зберігаю бекапи сайтів та джентельменський набір софта. Всі фотографії з камери телефона також аплоадяться сюди в папку «Camera» коли телефон перебуває на зарядці та в мережі Wi-Fi. Дропбоксом зручно розшарювати та ділитися певними файлами.

Yandex.Maps — карти від Яндекса. Альтернатива Гугл картам. Тут є плюшки різні, яких Гугл не має, наприклад, більш-менш коректна карта заторів на дорогах, при русі показує швидкість. Деякі міста значно краще представлені на Яндекс картах.

Critical Strike Portable — гра для Android типу Counter Strike. Нещодавно поставив, ще не мав часу наловчитися там грати, але перші враження позитивні.

23 коментарі до “Android додатки на моєму телефоні”

  • Та якось то часу немає, то лінь, то немає про що написати цікаве. Не хочеться блог засмічувати статтями, які не несуть корисної інфи.

   Відповіcти
  • Та якось то часу немає, то лінь, то немає про що написати цікаве. Не хочеться блог засмічувати статтями, які не несуть корисної інфи.

   Відповіcти
 1. Які аксесуари використовуєш разом з смартфоном? Чи користуєшся захисною плівкою? Якщо так то якою (матова чи глянцева)? Чи користуєшся чехлом і яким? Чи купував додатковий акумулятор?

  Відповіcти

Залишити коментар