Англійські серіали онлайн із субтитрами як спосіб вивчення іноземної мови

Як вивчити англійську мову просто і досконало? – цим питанням задаються, мабуть, дуже багато людей. Я нещодавно писав про самостійне вивчення англійської мови з масою корисних посилань на різноманітні ресурси.

keep-calmСам притримуюсь думки, що курси іноземних мов і методи вивчення в школі та вузах не є дуже ефективними, а найкращим способом її вчити це мати справу з носіями мови, чути їх розмови, читати тексти і так далі. А особливо, коли це не примусове заняття, яке швидко набридне, а перманентний процес до якого є справжній інтерес, коли заняття цікаве.

Саме таким способом вивчити англійську мову самостійно є перегляд серіалів англійською онлайн із субтитрами. Коли вам цікаво і step-by-step ваші знання стають все досконалішими.

Сьогодні хочу вас ознайомити з ресурсом де можна дивитися серіали онлайн із англійськими субтитрами ororo.tv (не реклама). Я бороздив якось просторами інтернету і натрапив на цей сайт, покористувався і хочу поділитися з вами.

Чому саме цей ресурс? – тому, що на ньому зібрано майже всі відомі і популярні англомовні серіали онлайн і в хорошій якості. Англійські субтитри добре помітні і при наведенні мишкою відразу показується переклад, а сам фільм ставиться на паузу, коли мишку відвести серіал продовжується. Також можна виділяти фрази, а не окремі слова і відразу бачити їхній переклад. Субтитри можна відключати, якщо немає в них потреби. Коли підвести мишку і висвічується переклад, то можна добавляти слова/фрази у словних для подальшого їх вивчення.

Навігація по сайту проста і юзабельна, нічого зайвого і без реклами. Сайт просто суперовий і немає поки конкурентів серйозних.

Одним недоліком можна назвати його платність. Для необмеженого функціоналу потрібно купувати підписку. Ціни на підписки наступні:

 • 12 місяців — 1200 руб
 • 6 місяців — 750 руб
 • 3 місяці — 400 руб
 • 1 місяць — 150 руб

Оплатити можна багатьма способами, в тому числі і вебманями.
Для безкоштовної версії існують обмеження в денному користуванні та к-ті слів в словнику. Безкоштовно на день можна подивитися 1 серію будь-якого серіалу і цього, вважаю, буде достатньо для більшості користувачів.

10 коментарів до “Англійські серіали онлайн із субтитрами як спосіб вивчення іноземної мови”

 1. Треба подивитись в css код і через фільтри рекламних примочок випиляти випливаюче віконце “дастігнут ліміт…”, чисто для естестики, бо так є безліч додатків та скриптів для перекладу по наведенню мишки. Ну, наприклад http://userscripts.org/scripts/show/150664

  Відповіcти
  • Можливо. Але тим вбудованим словником можна додавати собі слова в список для подальшого опрацювання. Тобто подивився фільм і опісля пройшовся по тих словах.

   Відповіcти
   • І тут якісна перевага у зовнішніх інструментах. До прикладу, у додатку LinguaLeo після кліку по слову дається декілька значень від найпоширенішого, наступний клік по перекладу і ця пара в особистому словнику (напрямок тільки en-ru). В Abbyy Lingvo такий же алгоритм.

    Відповіcти
  • Знайшов вихід як заблокувати вищевказане вікно:

   ADBlock Plus -> Налаштування фільтрів -> Власні фільтри -> Додати фільтр

   І вставити у поле “ororo.tv##.error” (без лапок).

   Відповіcти

Залишити коментар