Апдейт Google PR (PageRank) 20.01.2011

Апдейт Google PageRank 2011.01.20Ну от нарешті й дочекалися апдейта гуглівського PR, одного з найважливіших показників сайту. Це оцінка пошуковою системою Google самого сайту. Вірніше це показник ваги зовнішніх посилань, але є купа нюансів і неясностей. Навколо алгоритма визначення Google PR точиться купа дискусій.

Нагадаю, що останній апдейт Google PR був ще 3-го квітня 2010 року. Такої затримки апдейта PR в 299 днів я не пам’ятаю. Зазвичай показник PageRank оновлювався чотири рази в рік. Цього апдейту я чекав найбільше, адже проводив значний шмат роботи і витратив трохи грошей з останнього апдейта ( грошей приблизно 1500 грн) на розкрутку всього свого сайтового господарства. Але гроші то таке, пішло багато зусиль і чекань. Пізнання і практика дали непогані результати, якими я задоволений. Розпишу окремо сайти, на яких пройшли зміни показника Google PR. На половині молодих сайтів змін не відбулося, та й робота по закупці посилань не проводилася на них.

Отже Апдейт Google PR 20.01.2011 приніс лише позитивні результати:

paschenko.org.ua0 –>3. Цей блог є пріоритетним для мене і над ним велася робота по закупці посилань. Бюджет до 1000 руб/міс. Вічні + тимчасові посилання. Багато внутрішніх сторінок отримали ПР2 та ПР1.

instrymentu.com.ua — 2->3. Над сайтом майже ніяких робіт не проводилося, Природні і халявні посилання + 200 руб/міс сапобюджет. Сайт за цей період встиг безкоштовно попасти до Яндекс Каталогу з другої спроби.

manevychi.org.ua – 1->2. Форум жодним чином не розкручувався і не було потрачено на нього ні копійки. Просто існує як є, в нього вкладена лише душа. З форуму стоять чотири сквозняки і зі сторінки продається по три посилання. Посилання на форум лише природні.

sberbank.org.ua — 0->2. Звичайний гівносайт, яких в мережі багато ні з того ні з сього отримав PR2. Грошей не тратилось і нічого взагалі не робилось. Просто сайт висить в мережі, а тут бац і несподівано ПР2.

cars-parts.com.ua0->4. Сайт не мій, мого товариша. Наставником і вчителем, як його просувати, був я. Бюджет 50 грн/міс дав несподівано високий результат. Цей сайт найбільше здивував.

В цьому апдейті Google PR радує і те, що незвично велика кількість внутрішніх сторінок отримала високі значення PR.

Що ж, висновки зроблені по методах роботи, рухаємося далі в сторону продуктивного підняття ТИЦ.

P.S. Направду, почав сумніватися що апдейти PR ще будуть після такої затримки.

P.P.S. Знаковим в цей день є те, що 20 січня 2001р. Джорж Буш став 43 президентом США, 20 січня 2009р. Барек Обама став 44 президентом США, саме 20 січня 1993р. була інавгурація 42-го президента Білла Клінтона, і ще кілька президентів США або ставали президентами, або проходили інавгурацію в цей день.

15 thoughts on “Апдейт Google PR (PageRank) 20.01.2011

 1. MassimoUA

  Щось дивні показники цього апа. Показники сайтів в які вкладались гроші стоять на місці, а от випадкові блоги получили +1. Думаю або цей ап в процессі, або скоро ми побачимо доап…

  Reply
 2. admin Post author

  Я так аналізую, що це світяться показники ПР десь так на кінець літа.

  Reply
 3. ELECTRIC

  Щось мені здається, що показники тіців і пейджранків для сайтів, котрі займаються пропагандою різних магазинів чи виробництв чи ще чогось, що продається не грає ролі, так як сатй рекламує якийсь продокут, а не є майданчиком для розміщення постових, банерів.

  Reply
  1. admin Post author

   Я за розумне поєднання, а не за категорично в одну сторону.

   Reply
  2. admin Post author

   Наприклад, фірма яка займається продажем будівельного інструменту цілком природньо може вішати банери фірми яка займається безпосередньо будівництвом. Такий собі симбіоз. А ледь помітне посилання у футері чи в сайдбарі в самому низу дасть додаткові чи навіть основні кошти на подальшу рекламацію даного сайту.

   Reply
   1. ELECTRIC

    Але суть сайту такої компанії не в заробітку на контексті, а в пропаганді власного продукту.

    Reply
    1. admin Post author

     Суть в заробітку. Одного плюс другий плюс третій, плюс …. Контекст на сайті, на мою думку, сприяє кращій індексації сайту. Конкурентів у контексті які могли б реально конкурувати і переходити дорогу, перебивати заробітки завжди є можливість відключати в Адсенсі. Поки правда не було таких. А так Адсенсні кліки в цій тематиці доволі дорогі, що є непоганим бонусом.

     Звичайно, що якби прибутки вимірювались тисячами долларів у місяць, то не заморочувався б. А так пасивний прибуток біля 1000 грн в місяц зовсім не лишній.

     Reply
 4. my3uka

  В мене є форум, в котрому я не писав жодних постів уже більше півроку,а можливо і більше, там взагалі 1 сторінка в яшкіні і 5 в гуглі, раптом зробив 4-5 посилань в коментарях з блогів і він за рік простою отримав ПР 1. Всі пости зроблені мною і закинуті.

  Reply
 5. Pingback: Roman Golovatiy: блогосфера, оптимізація і заробіток на блозі » НУБ [4]

 6. Титан

  На справді, PR вже не має такої важливості, як колись. Він потрібний, якщо продавати посилання, а на видачу власної сторінки не впливає. PR визначає вагу посилання, тобто силу з якою передасться текст в анкорі. Детальніше почитати про це можна в статті Що являє собою PageRank сьогодні?.

  Reply
 7. admin Post author

  Не коректно рекламувати свій блог вішаючи посилання в коментах.

  PR є не основним але одним з близько 200 факторів ранжування сайтів у видачі. Якщо проаналізувати сторінки у видачі, то видно, що багато перших місць у видачі займають ПіаРисті сторінки. Я б не став говорити ще не впливає, адже це лише фраза не підкріплена доказами.

  Переважна більшість вебмайстрів продає посилання в різних біржах і тому PR є важливим, адже дуже впливає на ціну посилання.

  Reply
 8. Титан

  “Не коректно рекламувати свій блог вішаючи посилання в коментах.”
  Ага посилання взагалі не коректно ставити 🙂 Особливо на nofollow блогах, особливо тематичні посилання 🙂

  Спам – це коли в коментах dofolow лінк з анкорм “buy cheap levitra NYC” або “buy cheap viagra Washington” 🙂

  “Якщо проаналізувати сторінки у видачі, то видно, що багато перших місць у видачі займають ПіаРисті сторінки. ”

  Я ж про це писав, що “PR визначає вагу посилання, тобто силу з якою передасться текст в анкорі”.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *