Блог, заробіток в інтернеті, розкрутка, просування, СЕО, СМО, ЧМО, Тріпло, …

БаблоХочу сказати пару слів про то що я думаю стосовно всього цього.
Мене бісить маса блогів в інтернеті подібної тематики. Скільки можна про триндіти, кожен другий блог переливає воду з порожнього в пусте. Є в Україномовному неті блоги такої тематики, нехочу уточняти щоб нікого не образити, навіть деякі з них тримаю в закладках. Чим вони мені цікаві – тим що можна хоч посміятися. Автори таких блогів переважно гуртуються між собою, міняються посиланнями, дехто хоче на платній основі але виходить як завжди, пишуть про заробіток в інтернеті. Корчать з себе на блогах великих оптимізаторів, дизайнерів і т.д і т.п. Що цікаво, то відвідуваність таких блогів рідко перевищує 100 чол/добу.

Пишуть такі автори зазвичай за уявні тисячі доларів, які можна заробити різними дибілкуватими способами, про всякі там халявні посилання з сайтів зі значним пузом. Основними показниками оцінки ПС є пузо, тобто ТИЦ та ПР, але і показники в таких СЕО блогах теж нижче плінтуса. адже всі вони пишуть про фальшиве наганяння оцінки сайтам. Повірте, що це лише фальш, а фальш не може довго тривати, За нього тре платити і в той же час пошукові системи дедалі розумнішають і дають піддупники всяким сеошникам.

В СЕО крутяться доволі великі гроші і трохи СЕО не завадить звичайно, але не вірте в золоті гори. І зважайте на адекватність сеошника, бо більша половина з них давно не дружить з головою і часом трапляються повні неадеквати. В Росії є форум forum.searchengines.ru на якому реально знайти адеквата, який може трохи підняти позиції сайту в пошукових системах. Але там мало знаючих україномовний нет. Як надумали брати просувати сайт, то створіть там тему з детальним описом задач і чекайте поки клюне хороший СЕО-спеціаліст, не варто вестися на дешевих, адже потратите час на те щоб його самого вчити і результат буде відповідний. Пам’ятайте, що сядете на голку СЕО, постійно потрібно буде витрачати гроші на закупку ссилок, і на сеошника.

Найкращий спосіб хорошого відвідуваного та пузатого сайту, це потрібний, цікавий, актуальний, унікальний контент, тобто наповнення статтями. Тут варто не кількість а якість статей. Саме такі підходи дають найкращий результат.

Відносно уявних заробітків в інтернеті українською. В мене є до 20-ти сайтів і я постійно експерементую з заробітками з них. Відразу кажу, що 90 процентів грошей приносять сайти, які продають товари, і суми більші за 1000 у.о. А щодо продажу посилань, розміщення розміщення контекстної реклами, то тут суми невеликі, до 500 грн в місяць разом. А от відносно англомовних сайтів, то там ставки значно вищі, в разів 10-30. Залежить від тематики і публіки на сайті, тобто з якої країни користувачі сайту є поглиначами реклами. На даний час в мене пропало натхення писати українською в розрахунку на майбутній прибуток з ADSENSE. Почав робити англомовні проекти, вже є три: банківська тематика, медична тематика, новини.
Найбільш привабливою по віддачі наразі для мене є банківська. Там при відвідуваності біля 100 чол і розумному розміщенні блоків контексту отримаємо при відвідуваності 100 чол в день місячний прибуток порядка 300 євро. На українському матимете 5-15 євро при такій же відвідуваності.
Отже, хто хоче грошей з контексту – вчіть англійську і вчіться користуватися перекладачами.

Відносно продажу посилань і прибутку з того. Я б сказав, що то є ризикованим ділом, хоча і сам бавлюся по одній ссилочці зі сторіночки, але то таке, думаю зняти з часом. Стоїть не на всіх проектах. Заробіток максимум 200 грн в місяць бував (зараз прийдуть коментатори з міліонами – чекаю).

Про серфінги з кліканням, анкетування, розгадування капчі, фінансові піраміди навіть писати не хочу, оскільки то повний бздур і трата часу.

Забув сказати – добре в неті заробляють програмісти, дизайнери, але тут тре мати багаж знань і постійно розвиватися, але чесно – там гроші є.

Отже, я сайт з досвіду вважаю основним доповненням до офлайнового бізесу, першочерговим рекламним інструментом, найкращим способом знайти клієнта.

Написав статтю для тих, хто ще не пройшов довгого шляху в інтернет заробітчанстві, для того щоб в них була спрощена програма спотикань та розчарувань. Візьміть до уваги, оскільки тут написана правда, без окозамилювання.

Всім удачі, здоров’я і достатку.

13 коментарів до “Блог, заробіток в інтернеті, розкрутка, просування, СЕО, СМО, ЧМО, Тріпло, …”

  1. Дуже гарна стаття. Главное, что честная. Вопрос: а где берешь материал для наполнения англоязычных сайтов? Буду благодарен за ответ

    Відповіcти
    • Використовую перекладач. Після нього переглядаю текст і коригую недоречності. Такий контент малодієвий, в основному йде в додатковий індекс Гугла. Але деякі сторінки в основному тримаються. Приходить низькочастотний трафік. Не Гуглом єдиним живе іноземний інтернет і багато трафіку йде на сайт з такими статтями з інших пошукових систем, які не навчились розпізнавати роботоконтент.

      Відповіcти
  2. Дуже цікаво про адсенс для англомовних ресурсів. Де можна подивитись варіант правильного розміщення блоків на англомовних ресурсах.
    Аж самому закортіло створити сайтик під адсенс.

    Відповіcти
  3. А на цьому блозі уже клікають по адсенсу?
    Цікаве розміщення адсенсу перед і після посту. Можливо собі так поставити?

    Відповіcти
    • Я багато експерементую з блоками(на інших сайтах) і таке розміщення, на мою думку, є оптимальним для цього шаблону. Тут поки тихо, адже блог новий, ніякої розкрутки, мінімум відвідувачів. Це так, блог для душі і для знайомих та друзів чтиво. Гостям я теж радий.

      Відповіcти
  4. Стаття цікава. До уваги звичайно треба взяти ))) І справді, захотілось самому створити англомовний сайтик, тільки, мабуть, часу на переклад статтей потрібно буде багацько витрачати.

    Відповіcти
  5. Згоден зі всим, так як пройшов довгий шлях, від анкетування, вводу капч, сервінги, листи, і так далі. Все це – лайно, окрім фінансової піраміди. Можете жбурлятись камінням, але піраміда приносить мені найбільший прибуток. Яка – казати не буду, й так про неї всі наслухалися ненайкращих чуток.

    Відповіcти
    • Всі піраміди рано чи пізно розпадаються, це як аксіома. Заробити на них можна, але ціною чиїхось втрат. Я б ніколи не дав би грошей на піраміду, оскільки це великий лохотрон і люди не можуть зрозуміти, що піраміда просто залучає гроші, сама вона їх не примножує і час невиплат прийде обов’язково.

      Відповіcти

Залишити коментар