Експеримент: розкручую запит «заробіток в інтернеті»

Привіт, читач мого блогу. Нещодавно мені прийшла ідея в голову розкрутити запит «заробіток в інтернеті». Піддослідний цей блог, а саме сторінка про заробіток в інтернеті з реферальними посиланнями. Скажемо так, хочу поєднати цікаве з корисним, якщо не важко, то запрошую в мої реферали, буду радий допомогти і відгукнутися при потребі.

Отже, сторінка про заробіток в інтернеті містить трішки ключів, текст унікальний. Запит «заробіток в інтернеті» є доволі конкурентний в уанеті, тому й цікавий експеримент, а додатково ще моніторитиму «додатковий заробіток в інтернеті».

Сторінка, яка розкручується, написана раніше і знаходиться як в Гуглі так і в Яндексі. Ніякого бекового навантаження на неї не було. Сьогодні 10.01.2011 взявся за її просування.

На сторінку про додатковий заробіток в інтернеті я поставив статичне посилання з відповідним анкором «заробіток в інтернеті», яке знаходиться внизу кожної статті цього блогу. Посилання вставлене у файл single.php. В тайтлі блогу прописаний цей запит, в описі і в keywords. Наскрізні (сквозняки) поставлені на трьох сайтах, один має ПР1, інший ТИЦ10, все інше по нулям, сторінок в сумі біля 500. Сайти донори не є тематичними.

Сьогодні ще поліз в сапу і прикупив 18 посилань всіх рівнів вкладеності зі сторінок, які є в індексі обох пошукових систем. З сайтів україномовних і які обов’язково мають в тайтлі «заробіток в інтернеті». Загальна сума місячного платежу 82 російські рублі, це звичайно мізер, але скупив зі всіх сайтів з потрібним мені тегом. Тексти анкорів були лише 2, чорним підкресленим позначено посилання:

 1. «гроші дає додатковий заробіток в інтернеті, робота на дому»
 2. «хочете заробити в інтернеті? опис про заробіток в інтернеті»

В мене в планах, за місяць другий, попасти в топ, а саме в п’ятірку обох пошукових систем. І власне щоб попала потрібна мені сторінка, на яку ведуть всі посилальні потужності.

На сьогоднішній день топ пошукової видачі основних пошуковиків виглядає так:

Видача заробіток в інтернеті Google

Видача заробіток в інтернеті Google

Видача заробіток в інтернеті у Яндекс

Видача заробіток в інтернеті у Яндекс

Отже, час пішов, слідкую за експериментом. Якщо вам він цікавий, то я обіцяю, що або в коментарях під статтею, або шляхом доповнення статті, опублікую результати. Хоча ви й самі зможете їх просто перевірити, вбивши запит в ПС.

Зараз по запиту «заробіток в інтернеті» потрібна сторінка в Google 37 місце в Yandex у першій сотні видачі себе не знайшов.

Всім хто розказує про те, що посилання вже мало що важать, хочу показати один життєвий приклад з свого досвіду. Є два сайти, які торгують інструментом. Один називається «Мегамайстер», інший «Інструменти». Так от Інструменти по запиту «мегамайстер» знаходиться першим. Цікаво, що слова мегамайстер на сайті не зустрічається, а ведуть лише анкори посилань з цим словом. Ось графічний доказ.

Хотів би почути думки з приводу. Оцініть мої шанси і методи. Хто бажає допомогти – поставте посиланнячко в себе на сайті чи форумі. Через два місяці доповім про результат.

35 thoughts on “Експеримент: розкручую запит «заробіток в інтернеті»

  1. admin Post author

   Метою є перевірити методи просування запиту, а рефералів в наш час важко збирати. Та все ж таки реферали мали б стати приємним доповненням експерименту.

   Reply
   1. Anhrib

    НЕВОШКОЛОВАНИЙ Як кандидат в пенсіонери я маю час, інтернет й бажання щось заробити, а не тільки тупо гортати сторінки ( інше нічого не вмію). Максим, на ваш сайт послав мене ваш знайомий. Я йому не потрібний як реферал (смутно уявляю що це таке), то може ви мене навчите заробітку в інтернеті?Admin. При відсиланні щось вискакує на іноземн. мові.Заповнюю наугад, може лист і піде.

    Reply
     1. Anhrib

      Відсутній. Придбаю, якщо дійсно буде потрібний.

      Reply
      1. Максим Пащенко

       Скайп є безкоштовним, просто завантажити і встановити, все безкоштовно. По ньому краще спілкуватися особисто ніж засмічувати коменти.

       Reply
 1. my3uka

  Змушений тебе розчаруватись, при однакових пошукових запитах в гуглі на різних компах, з різними куками, які записав собі гугл видають зовсім другі результати. І це факт, я вже це неодноразово перевіряв. Це може здатись комусь дивним. У мене в компутері 2 вінта стоїть, на одному ХР, на другому убунту (Linux) роблю однакові запити “заробіток онлайн” гугл видає різні результати. Один комп, одне ІР, а результати різні.

  Reply
  1. admin Post author

   я в курсі, а також в курсі пр таргетинг, тобто видачу в різних містах по різному. Часто запити перевіряю просячи знайомих з різних міст прочекати певні запити.

   Reply
  2. Fanta

   факт факт
   але коли пишеш в гуглі/яші Вконтакте ру то у всіх першим йде сабж 🙂

   кароч у мене теж так буде )))))

   Reply
   1. Fanta

    пропонуєш марафон? Зараз зроблю і собі таку сторінку :))))))
    і прикуплю з твоєї лінків )))

    Reply
    1. Akhe

     Навіщо марафон. Проста комерція.
     Моя сторінка заточена дещо під інші заити.

     Планував створити якусь схожу на Максову, але лінуюсь.

     Reply
     1. Fanta

      мну пабьог пісать тєкст 🙂
      і ставіть рефссилкііііііііііііііі _))))))

      Reply
   2. admin Post author

    Я в тебе нещодавно купив покази в стрічці nolix

    Reply
    1. Akhe

     Це я бачив. Дякую.
     За це регулярно клікаю у тебе – підвищуючи твій стр =)

     Reply
  1. admin Post author

   Дякую, мій бюджет після свят хромає. На твому блозі зацікавлений в покупці постових, але на інші комерційні проекти. Цей експеримент не настільки ваєливий, щоб тратитися на нього.

   Reply
 2. admin Post author

  До речі, за цю ніч сторінка з 37 місця переповзла на 32 в Гуглі

  Reply
  1. admin Post author

   Уже пакупіл. Я ізвіняюсь, але давайде далі по темі коменти писати. А прапазіції в приват і лінки теж по темі статті 🙂

   Reply
 3. admin Post author

  Вже 18 місце в гуглі (37→32→18).
  В Яндексі вилізла сторінка з дупи на 64 місце.

  Reply
 4. Горіх

  В мене також є сайт на блогспоті з подібним запитом,так у гуглі сторінка на 39 місці,а в яндексі десь невідомо де

  Reply
 5. Горіх

  Взагалі то варто для таких цілей створювати мінісайти на безплатних хостингах,таких як блогспот і заробляти на контекстній рекламі.Це може бути пасивний заробіток

  Reply
  1. my3uka

   це було можливо ще в далекому 2005, зараз всі халявні сервіси типу блогспота уже настільки заср..ні, що це практично не реально…я пробував зробити це з 5 сторінками в індексі, то в місяць мав 10 уніків, 1-2 кліка в адсенсі по 01-02 цента. Легких грошей не буває, тим більше в інтернеті.

   Reply
   1. admin Post author

    На блогспоті я проводив експеримент з новорічними запитами – 5 копіпастних статей давали до 2000 відвідувачів на день, кліки дуже дешеві. Така відвідуваність навіть пів євро в день не приносила. Кліків 20-30 давали 20-40 євроцентів.

    Зараз виліз “заробіток в інтернеті 2011” на перше гугломісце у видачі.

    Reply
 6. admin Post author

  «додатковий заробіток в інтернеті» вже в топі обох пошуковиків. По ньому менша конкуренція.

  Reply
 7. Максим Пащенко

  Експеримент закінчено. Результати:

  «заробіток в інтернеті»: 8-15 місце в Гуглі; В Яші далеко
  «додатковий заробіток в інтернеті»: перша п’ятірка і в Гуглі і в Яндексі.

  Прийшов також 10-ток рефералів, які поки не заробляють нічого.

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *