Google почав активно боротися з біржою посилань Sape

Обнулився ПР для сайтів в СапіЩо таке біржа тимчасових посилань Sape, мабуть, знає кожен, хто має відношення до заробітків в інтернеті. Російська біржа посилань довгі роки годує багатьох власників сайтів, які встановили код і отримують гроші на фактично повному автоматі. Але схоже Сапі приходить кришка. Про це коротко в цій статті.

Сьогодні заглянув в акаунт Сапи (в мене їх 2) і помітив що прибуток помітно зменшився, почав шукати причину і здається знайшов. А причина полягає в повному обнулені показника PR для всіх сторінок сайту. Під роздачу попали 4 сайти із 13 на двох акаунтах Сапи і варто добавити що сайти не какашкові, а доволі пристойні і зроблені для людей. Сталося це в першій декаді березня 2013 року.

В панелі ГуглВебмайстер прийшли відповідні листи від Гугла, що сайти нечесні і мають неприродні посилання:

Лист в панелі вебмайстра про продажні лінки

Що Цікаво: ніякого зниження відвідуваності сайтів з пошуку Гугла на цих сайтах я не помітив. І фактично це обнулення вплине лише на вартість продажу посилань в Сапі. Тому поки ніяких дій не робитиму і продовжу спостереження. Звичайно що можна зняти код біржі і послати листа в Гугл через спеціальну форму, що вже все виправлено і вони вернуть пейджранк назад. Але ж навіщо той пейджранк взагалі здався як не для продажу посилань. Відвідувачам сайтів цей показник абсолюно паралельний. Та й не Гуглом єдиним живе інтернет, що особливо актуально для русайтів, де ТИЦ з індексом Яші основні наразі.

Тож поки не панікуєм і чекаєм. Особливо цікаво чи це вже кінець пошуку цих сайтів торгуючих лінками в сапі, чи обнулиться для всіх чи лише вибірково.

Особисто я вже більше року не купую посилання в Сапі, а лише продаю і вірю що ця біржа загнеться, а початок березня 2013 схоже стане початком кінця. А ще цікавий фактор, що знаний працівник Гугла Мет Катс попереджав у лютому, що подивиться на російські біржі. От і подивився. Хоча я вважаю що знімати код Сапи масово всі кинуться коли і фільтри на позиції почнуть накладати. А якщо таке станеться, то бюджети в контекст і в біржі вічних посилань конкретно прибудуть.

А як у вас сапосправи?


9 коментарів до “Google почав активно боротися з біржою посилань Sape”

  • А як Гугл має зрозуміти, якщо посилання ставиться вручну без всяких кодів? Якщо стаття про мобільні телефони Самсунг і посилання на сторінку іншого сайту про мобільні телефони Самсунг. Тут хіба список сайтів спарсити із біржі і заблочити їх.

   Відповіcти
   • Думаю спосіб знайдеться. Є ще статистичні дані природньої появи ссилок на сайтах. Гугл пгстійно наймає різні світлі мізки які думають над алгоритмами (академіки, вчені) тому обманути їх рядовим користувачам буде важко. Ринок ссилок не зникне, але працювати буде все тяжче.

    Відповіcти
    • Думаю, і зараз все нормально. Продаєш посилання – падає вага твого сайту. Посилання на авторитетні ресурси не так пагубно впливають. А падає вага – падає місце в пошуку.

     Відповіcти

Залишити коментар