Голосовий пошук від Google та інші сьогоднішні інновації

Сьогодні день почався досить цікаво. Основними подіями стали наступні:

  • Google запустив голосовий пошук російською мовою.
  • Яндекс відкрив музичний сервіс music.yandex.ru
  • Яндекс провів чистку в свому індексі, повикидав велику кількість сторінок з індексу.
  • Яндекс провів якийсь жорстокий апдейт ТИЦ.

Голосовий пошук від Гугл російською мовою зробили лише для мобільних пристроїв. Голосовий пошук не працює на компах, ноутах і інших пристроях, лише смартфони. Цікаво що не працює цей пошук на мобільних пристроях з операційною системою від Віндовс. Отже чекаємо повноцінного голосового пошуку на наших робочих машинах, поки нецікаво.

Яндекс зробив музичний відділ, але там лише музика непопулярна, така яка не порушує авторські права правовласників. Отже і далі користуємся музикою з Вконтакті, там є майже все і у вільному доступі для скачування. Не думаю, що музичний сервіс від Яндекса стане мегапопулярним.

Апдейт ТИЦ не перестає мене дивувати своєю непередбачуваністю. На деяких сайтах проводилася постійна робота і ніякого підвищення ТИЦа я не отримав, але добре, що хоч ніде й не зменшився ТИЦ. Здивувало, що на одному ГС (гівносайті), який обклеєний сапою і ніяких посилань на нього не закуповується, ТИЦ збільшився на 10 одиниць. Дивно-дивно, зовсім нелогічно. Де правда, де суть я все більше починаю не розуміти. Добре хоч сторінок в індексі Яндекс мені постійно збільшує і один сайт взяв до Яндекс-каталога.

One thought on “Голосовий пошук від Google та інші сьогоднішні інновації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *