Куплю посилання з українських сайтів. Український каталог сайтів

база купити-продати посилання на українських сайтахВітаю, шановний відвідуваче мого блогу. Я так думаю, що велика ймовірність, що в тебе є сайт і ти не проти продавати з нього посилання. Отже ця пропозиція буде цікава багатьом.

В мене є постійна потреба купувати посилання і звичайно я це роблю на біржах різних. Але на біржах російських присутні не всі  українські сайти, багато з них футболять за українську мову, низький ТІЦ і чужоземність. Окрім того на російських біржах основним критерієм є ТІЦ, який в україномовному неті не такий актуальний як там, оскільки просування україномовних сайтів зосереджене під Google. Я віддаю перевагу львівським, україномовним, живим сайтам, а не жирним московським і взагалі російським. В  SEO вже давно важливі регіональність сайтів і посилань. Через неадекватність тамтешніх модерів, багато хороших наших сайтів не проходять модерацію в GGL (сам не раз переконався) та подібних біржах, тому й є потреба шукати сайти для розміщення посилань альтернативними шляхами.

В мене є файлик зі списком сайтів, їх тематик і ціни на посилання. Періодично переглядаю і купую нові посилання. Такий список є дуже помічною справою для кожного сеошника, тому прошу поповнити його своїми сайтами. Відсилайте мені на мейл maxympaschenko[гав]gmail.com свої сайти у такому вигляді:

 • тема: добавити сайт в каталог українських сайтів
 • назва сайту і домен
 • коротко про тематику сайта
 • вартість посилання
 • ім’я та контакти особи яка продає посилання

Основна вимога до сайтів це їх людяність, шлаку ж нікому непотрібно, приналежність до України, мова укр. і рос.. База не буде анонімною, вона може попасти в широкий доступ, хоча це для власників сайтів є плюсом, як і для оптимізаторів.

Поділіться посиланням на цю пропозицію зі знайомими, які продають посилання, дякую.

21 коментар до “Куплю посилання з українських сайтів. Український каталог сайтів”

 1. Здається, хтось уже і робити таке намагався? Але здається воно не було автоматизованим. Чи я щось плутаю…

  Відповіcти
 2. Закинь мені на мило (sergunik гмило ком) цей списочок 🙂 буду безмежно вдячний 🙂
  Доречі, якщо цікавить – http://www.ukrkatalog.info/?page_id=713

  Відповіcти
 3. 1. А контактні дані потраплять в публічний доступ?
  2. Хотілось би побачити пропозиції орієнтовочних цін з твоєї сторони (наприклад на сайт тиц 10, PR 1,2,3).
  3. Чи цікавить купівля посилань з молодих сайтів (які поки не отримали тиц і PR)?

  P.S. То нічого що я на “ти”?

  Відповіcти
 4. До мене зверталися кілька людей поділитися базою. Я її втратив із вильотом вінди.
  Зараз маю величезну базу, але не свою, поділитися можу. Писати на пошту

  Відповіcти
 5. Доброго здоров’я. Також зацікавлений у централізованій купівліпродажу ланок на україномовних сайтах. Зараз розбираюся з Sape, але хочеться, що б гроші лишалися на Україні.

  Відповіcти
 6. Продам або обміняюсь посиланнями з сайтами-порталами міст. Вимоги: постіне оновлення сайту (не рідше 1 разу на тиждень). Без купи реклами. Писати на почту dinamitos собака yandex. ua

  Відповіcти
 7. Порадьте, будь ласка, чи є українська біржа посилань? Не хочеться збагачувати злих сусідів(: Які ціни на цих біржах за посилання (ніколи не працював з біржами, буду вдячний за орієнтування – статті на корисні статті з умовамицінами)? Дякую!

  Відповіcти

Залишити коментар