Мій ноутбук Samsung R508

Напишу кілька слів про свою робочу машину. Період до недавнього часу можна серйозно не розглядати. В мене були компи раніше, коли я працював на офлайнових роботах і комп потрібен був для загального розвитку і вбивання часу. Серйозно я присів за клавіатуру в квітні 2009 року. Саме тоді вирувала економічна криза, я займався різними підробітками, не мав серйозної роботи. Тоді виникла ідея зайнятися інтернет бізнесом і для цього потрібно було купити нормальну робочу машину.

Промоніторив купу сайтів в мережі, прочитав відгуки, порівняв ціни, почитав форуми, послухав знайомих і мій вибір впав на ноутбук Samsung R508. Приведу його фото і технічні характеристики:Ноутбук Samsung R508

Ноутбук Samsung R508

Краткие характеристики 15.4″ WXGA Glare / Core 2 Duo T5750 (2.0Ghz) / 2Gb / 160GB / DVD Super Multi / FM / LAN / WiFi / BT / Camera / FreeDOS / 2.7 kg / Black
Экран 15.4″ WXGA (1280×800)
Процессор Двухъядерный Intel Core 2 Duo T5750 (2.0 ГГц)
Объем оперативной памяти 2 ГБ
Тип оперативной памяти DDR2
Жесткий диск 160 ГБ
Графический адаптер Intel GMA X4500
Сетевые адаптеры WiFi (802.11b/g), Bluetooth
Оптический привод DVD Super Multi
Дополнительные возможности Web-camera
Разъемы и порты ввода-вывода Express Card / 3 x USB 2.0 / VGA / HDMI / RJ-11 / RJ-45 / Headphone-out / Mic-in / Card Reader
Батарея До 3 часов от стандартной Li-Ion 6-ячеечной батареи
Габариты (Ш х Г х В) 358 x 264 x 36 мм
Вес 2.7 кг
Комплект поставки Ноутбук Samsung R508, Li-ion батарея, блок питания, инструкция пользователя, драйвера и программное обеспечение.
Гарантия 12 месяцев

Ціна становила на той час 540 доларів.

Проблеми мав на початку з встановленням осі. Акроніс нехотів запускатися, не міг розбити вінчестер. Ноутбук продавався без операційної системи. Але якось міняючи версії акроніса вінчестер вдалося розбити. Вінда стала з другого разу, перший раз був облом. Поставив з другого разу збірку ZVER CD. Через місяць-другий зніс і поставив сімку. Потім віруси зжерли і поставив вдруге сімку. Пізніше виділив окремий диск і інстальнув ще UBUNTU. Лінукс потрібен для тестів, робити на ньому якусь роботу важко. Не вистачає звичного Фотошопу, Офісу, та іншого ПЗ.

За півтора року юзання свого Самсунга, нарікань особливих нема. Відмічу, що  батарея вже тримає не три години, а годину при середньому навантаженні. Гумки знизу на корпусі повідлітали і загубилися, тепер ноут ковзає по столу. Здохло одне USB, залишилося 2 робочих. В ноута погана камера, неякісна.

Радує мене стильний дизайн, тихенька і негаряча робота, зручна клавіатура, відмінна робота при значних навантаженнях. Ноутбук витримав кілька польотів на підлогу та ударів об стіну. Одне розбирання по частинах. Після зібрання 6 шурупів виявилися лишніми в результаті.

Отже ноутбук класний і безпроблемний, зовсім не шкодую, що купив і міняти ближчий рік-два не збираюся. До речі, зазвичай працює по 20 годин на добу, вимикаю рідко, переважно відпочиває при транспортуванні для зміни фізичного місцерозташування, магазин-квартира.

Залишити коментар