Оренда квартир у Львові. Як знайти квартиру в тривалу оренду

Львів є одним з найкрасивіших міст в Україні. Мені він дуже подобається і саме тому й живу в ньому вже протягом майже 13-ти років. Поки коштів на власну квартиру не назбирав, тому й приходиться орендувати. В цій статті хочу поділитися своїм досвідом в ринку нерухомості Львова і допомогти зорієнтуватися, як знайти квартиру в оренду в нашому місті. До речі, родився я теж у Львові, але потім сім’я поїхала на постійне місце проживання в інший регіон.

Оренда квартир у Львові

Львів має багато навчальних закладів, мабуть густота студентів є найбільшою в Україні. Також, як і в будь-якому більшому місті є значна кількість працюючих людей без власного житла. Саме цей прошарок і створює попит на ринку оренди нерухомості. Найважче знайти квартиру у Львові в літні місяці перед осінню і у Вересні. Причиною є наплив студентів, для яких гуртожитків звісно ж не вистачає.

Пошук квартири в оренду у Львові

Поки ви ще не втомилися читати, хочу дати вам лінк де можна розмістити ваше оголошення про пошук чи здачу квартири в оренду у Львові — група у Вконтакті http://vk.com/neruhomistlvova.

Щоб знайти квартиру, потрібно першим же ділом обдзвонити своє коло знайомих і поцікавитися чи хтось з власників не здає, чи щось чули може, шукати якісь зачіпки щоб вийти на власників квартир, що здаються в оренду. Цей спосіб я вважаю найкращим і найдешевшим. Шкода, що так квартиру знайти, буде не так то й швидко, але цілком дієво. Чим більше друзів і знайомих, тим краще.

Хибний спосіб пошуку оренди квартир у Львові є звернення в так звані агенства нерухомості, які надають телефони власників квартир. Вони пропонують скласти договір з вами, ви платите невелику суму, орієнтовно 250 грн і агенство нерухомості видає вам по кілька телефонних номерів у тиждень, на які Ви маєте дзвонити і домовлятися з власниками. Відразу попереджую, що ці номера є фікція, на них не беруть трубки, кажуть, що зараз зайняті, що квартира вже здана. Можуть і про зустріч домовитися, але все-одно щось вийде не так і квартира вам не дістанеться.

Дієвим, але дорогим способом знайти квартиру в оренду у місті Лева є маклери, які пропонують реальні квартири і пропозицій в них є достатньо. Вам прийдеться лише за їхні послуги заплатити місячну орендну вартість квартири. Тобто, знайшов маклер вам квартиру за 200 мертвих американських президентів, значить таку ж суму Ви мусите заплатити за його послуги. Хто терміново шукає квартиру в оренду, то цей спосіб буде найкращим. А ще укладається договір між агенством, власником і орендарем де розписуються всі умови. Також варто згадати, що заплатити прийдеться на 2-3 місяці наперед або як кажуть “за перший і останній місяць”

Ще можна купити газету львівських оголошень «Ваш магазин» або відкрити її копію в неті vashmagazin.ua, в якій 99% оголошень про оренду нерухомості є фіктивними. Це ті маклери друкують ліві адреса і привабливі переважно ціни аби привести собі клієнта і зняти з нього 250 грн, а потім сказати, що тієї квартири вже немає але є інші і ми вам даватимемо номера телефонів поступово. І то на який номер не подзвониш – попадаєш на агенцію нерухомості. Цікаво, що власники квартир, які хочуть здати квартиру, подають оголошення у «Ваш магазин» і маклери починають дзвонити до них ще до виходу газети. Очевидно хтось в редакції зливає відразу інформацію «своїм» маклерам. Так знайти безпосередньо власника реально, але дуже-дуже складно, маклери випереджають. Короче слово «маклер» рівняється слову «трутень». Паразитуючі форми, які лише шкодять і здійснюють свою життєдіяльність на ресурсах інших. Колись я навіть планував створити сайт nemakler.com з базою телефонів маклерів, щоб люди перед дзвінком по оголошенню пробивали по номеру телефона чи маклер, чи ні, а заодно щоб друкувалися на сайті пропозиції лише від власників квартир.  Але тим тре постійно займатися, закинув ідею, може комусь згодиться – реальний сайт для людей получився би.

Скільки коштує оренда квартири у Львові?

Звичайно ж тут залежить від багатьох факторів: стан, район, вигляд, шумність, тип будинку, тощо. Ну але, якщо говорити в загальному, про середньостатичну оренду квартири у Львові, то цифри такі:

1 – кімнатна квартира в оренду ≈ 120-180 $

2 – кімнатна квартира в оренду ≈150-250 $

3 – кімнатна квартира в оренду ≈200-400$

Отже, успіхів вам у пошуках оренди квартир у Львові. Я наразі проживаю в 3 – кімнітній квартирі  з нормальним ремонтом, меблями і побутовою технікою за 200$, район Балатон.

Якщо ви хочете купити квартиру, а не знімати, то раджу ознайомитися із аналізом цін на квартири у Львові станом на весну 2013 року.

P.S. Заключайте договори з співвласниками, щоб уберегти себе від неприємних ситуацій. ВАЖЛИВО!

P.P.S. З часу написання статті минуло 2 роки, я нарешті став власником нерухомості, скоро в’їжджаю. Бажаю і вам пошвидше забути за цих маклерів-шмаклерів.

В коментарях можете лишати ваші оголошення про пропозицію чи пошук оренди квартир. В день цю статтю читає 20-50 чоловік.

67 thoughts on “Оренда квартир у Львові. Як знайти квартиру в тривалу оренду

 1. admin Post author

  Вибачаюсь за тавтологію, стаття трохи під seo заточена

  Reply
  1. Sel Selya

   На рахунок seo можливо, особисто я не будучи маклером, звертався в агенції нерухомості, дорого, але платиш по факту за надані послуги. Кому треба звертайтесь. asafg.com

   Reply
  1. Галичанин (нормальний, маклер)

   МАКЛЕРИ ЦЕ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ ТАК САМО ЯК І ВИ! а коли вам завидно то є ваші особисті проблеми БО ВИ Є ГАЛИЦЬКІ ТУПІ ХРУНІ !!!

   Reply
   1. Maxym Paschenko

    Галичанин, тримай себе в руках. Зовсім не так само працюють. Не завидно нам, а просто ви мішаєте, перехвачуєте квартири і потім неймовірно важко знайти власника напряму без ваших «комісій». Також багато аферистів у ваших рядах, перечитайте ще раз про що мова йде в статті.

    Reply
    1. РОМА

     МИ ЙДЕМО У ЄВРОПУ. ЯКІ ТАМ ПРАВИЛА РОБОТИ. ТАМ ОБОВ’ЯЗКОВО ЗВЕРТАЮТЬСЯ В АГЕНСТВО НЕРУХОМОСТІ НАВІТЬ ЯКЩО ЗНАЙОМІ ВЛАСНИК І КЛІЄНТ. У НАС СКОРИСТАТИСЯ ПОСЛУГАМИ НІКОГО НЕ ЗАСТАВЛЯЮТЬ,НЕ ПІДХОДЯТЬ УМОВИ – НЕ КОРИСТУЄШСЯ

     Reply
 2. admin Post author

  Буде видно з часом, але стаття написана в першу чергу для людей про реальний стан на ринку нерухомості у Львові, а вже потім для пошуковика з ключами. Запитай з часом за статистику, не секрет, покажу.

  Reply
 3. Уляна

  Дякую за статтю. Я якраз шукаю квартиру і ще ні з одним власником не розмовляла. Куди не подзвоню всюди агенства. Хочуть за те, що одну квартиру покажуть 280грн. Мабуть розклею оголошення і в ваш магазин подам своє.

  Reply
 4. admin Post author

  Якщо подасте у «Ваш магазин», почнуть дзвонити різного роду маклери відразу.

  Reply
 5. Вікторія

  Шановні читачі!
  По-перше, не плутайте “інформаційні агентства” та “агентства нерухомості”.
  По-друге, ріелтори є так само різні, як і представники інших професій.
  По-третє, оскільки в нас, у Львові, дуже низький рівень обслуговування взагалі, то нема чого дивуватись “різнокаліберній” роботі даної галузі.
  По-четверте: а Ви завжди сумлінно виконуєте свою роботу і заслужено отримуєте гроші?????

  Reply
  1. Роман

   Знаю дуже надійне агенство по нерухомості два роки назад вдало продав квартиру і зробив обмін на іншу, все зроблено на найвищому рівні,і одним словом професіонали, і просто хороші люди На даний момент сам туди влаштувався, є перспектива, все ж таки більше агенство більше 10 років на ринку нерухомості І не вирівнюйте всіх маклерів під одну ланку

   Reply
 6. ella

  дякую за статтю! шкода що не прочитала її до того, як заплатила 280 грн. в так званому “інформаційному агенстві” – щира правда, що поки грошей не заплатив, то надзвонюватимуть по кілька разів на день , мол коли зможете підійти, а як тільки заплатив, то дуже зайняті і передзвонять пізніше…. ех, як не хочеться платити тих min 1500 грн за ніщо, але таке враження, що ситуація безвихідна.

  Reply
 7. N1agara

  Не пристойно, дуже не пристойно ображати маклерів, які економлять час і гроші людей, які потребують орендованого житла. У кожного є вибір: шукати квартиру самому, продзвонюючи сторінку за сторінкою, допоки в горлі не пересохне чи просто сидіти на попі і чекати дзвіночка від маклера з пропозицією.

  Reply
  1. Максим Пащенко

   Маклери відбирають ті квартири з пропозиції і в пошукачів не лишається варіантів, куди не подзвони одні маклери

   Reply
  2. Yulya

   Скажіть будь-ласка, а чи пристойно зазначати під кожним оголошенням “без посередника”, якщо насправді його подає посередник. Ну давайте вже навчимось якійсь порядності, якщо посередник подає оголошення, тоді нехай зазначить ” посередник”. Чи можливо їм подобається по 20 раз на день чути досить коротку розмову по типу: “Доброго дня, ви власник чи посередник? – Посередник. – Дякую, до побачення”. Самим лише неправдивим “без посередника” підривається довіра як до агента, так і до джерела ( “Ваш магазин” наприклад). Я думаю варто було б редакції газети якось проконтролювати це питання, наприклад зобов’язати агентів підписувати повідомлення, і тим паче не обманювати народ. Наприклад мені, після того як я прозвонила сотні оголошень з підписом “без посередника” і витратила десятки гривень на оплату послуг мобільного зв’язку, пропало бажання взагалі користуватись газетою “Ваш магазин”.

   Reply
 8. man

  Дякую автору за інформацію.
  Шкода, що розвелося стільки трутнів, які не залишають (зменшують до мінімуму) можливості знайти самому житло
  Послуги…(((

  Reply
 9. Oprusko

  Ідея про немаклер цікава і хороша, однак маклерофізм як вірус знайде спосіб як ..
  Чи можна Вашу статтю передруковувати?

  Reply
 10. Юлія

  Маклери та різного типу агенства – розвод. Викупляють оголошення власників квартир та грубо кажучи “вішають лапшу” людям,які шукають квартири.Я особисто мала з ними справу і більше не хочу.Не раджу звертатись в такі агенства,де офісні приміщення і сидить одна панянка.Звертайтесь у перевірені агенства нерухомості,де багато людей,так ви витратите кошти(можливо чималі),але по-моєму інакше ніяк(((

  Reply
 11. Леся

  Власне я саме в пошуках квартири. Можливо хтось щось чув за 2 кімнатну квартиру від власника за помірну ціну та в охайному стані. Порадьте щось, бо на маклерів немає грошей, а жити десь потрібно!

  Reply
 12. Є

  Нещодавно мала справу з наймом квартири: в оголошенні зазначалось, що то від власника, але дотелефонувалась я лише посереднику, яка пообіцяла скинути плату за свої послуги на 400 гривень. Коли ж я оглядала квартиру, в ході розмови стало зрозуміло, що “посередник” – племінниця власника, яка, очевидно, просто в такий спосіб хоче увірвати собі гроші. А я досі не маю, де жити. Якщо хтось може підказати, як вийти на тих примарних власників квартир, – буду дуже вдячна

  Reply
 13. K2012k

  можна звертатися в інформаційні агенства.Не всі працюють погано,є добросовісні агенства,які реально допомагають людям.І це на багато дешевше ніж платити маклеру.Просто потрібно бути уважним і слухати як тебе консультують.НЕ ВСІ БРЕШУТЬ!!!Дешевих квартир з гарними умовами не буває!Розумна людина це розуміє і може поселитися,а дурним ніхто не допоможе,не має значення в яке агенство вони звернуться.

  Reply
  1. Максим Пащенко

   я не зустрічав відгуків серед свого кола знайомих, що комусь реально допомогли знайти квартиру оті фірмочки, які за невелику платню типу будуть давати адреса квартир і телефони власників.

   Reply
 14. Plastunka_N

  Маклеры и инф. агенста во Львове – некомпетентные, голодные и готовые врать студики)))

  Reply
 15. Roma007--

  я також шукаю 2 ох кімнатну квартиру без посередників за помірну ціну в Франківському р-ні…. хто щось знає відпишіть. ..

  Reply
 16. Kelebayi

   Я шукаю 1-2 к.кв. в Галицькому р-н. за помірну ціну,будь ласка допоможіть знайти хто може!

  Reply
 17. Olga_odr

  сім”я без дітей шукає однокімнатну квартиру (можна неумебльовану), бажано у Галицькому р-ні. Допоможіть! 
  olga_odr@ukr.net

  Reply
 18. Dim4ik86

  сім’я з 2-ох річною дитиною шукає 2-кімн. кварт. в гарному стані,
  без посередників, тел. 0937957999

  Reply
 19. Hrysyuk_2010

  Я також шукаю 1 ох кімнатну квартиру без посередників за помірну ціну. Терміново!!! Хтось щось знає будь-ласка відпишіть…
  050-351-50-64…

  Reply
 20. Olbko

  Також 2 роки назад “спалився” на тих “інформаційних агенствах”. За ці 2 роки знайшов 2 квартири, правда через агенства нерухомості. Зараз знову шукаю 2-3 кімнатну квартиру(власник хоче робити капітальний ремонт). Правда немає “лишніх” фінансів для оплати агентам. Якщо є у когось пропозиції від власників щодо оренди квартири ціною 1800 грн + КП будь-ласка дзвоніть +380961698547.

  Reply
 21. Софія

  Скиньте ссилку де можна найти квартиру баз агентів і посередників!Дякую!

  Reply
  1. Максим Пащенко

   Софія, у тексті статті є посилання на групу у Вконтакті, яку я веду і намагаюсь туди залучати власників квартир.

   Reply
 22. Олена

  Зніму 1-ну квартиру бажано в Шевченківському р-ні за помірну ціну

  Reply
 23. Валентина

  ДОВГОТРИВАЛА ОРЕНДА КВАРТИРИ
  К-сть кімнат – 1-2
  Термін орендування- довготривала оренда
  Бажаний район проживання- Шевченківський
  Орієнтовна ціна місячної плати – до 1600 грн+ КП.
  Про себе: 2 молоді порядні дівчини винаймуть квартиру у р-ні вул. Золота, Клепарівська, Базарна, Я.Пастрака, Я.Раппопорта, Котлярська, Варшавська, Липинського…Ті що не подалік від центру(15-20 хв. ходьби)

  БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

  Пропозиції пишіть в приват,
  або ж телефонуйте за № 0989964626, 0937633387 . (Валентина)
  Дякую.

  P.S. Величезне прохання до рієлторів/маклерів… НЕ ТУРБУЙТЕ !!!

  Reply
 24. Оксана

  ЗНІМУ 1-КІМН, КВАРТИРУ
  2 порядні дівчини шукають квартиру до 1400 грн. бажано у Франківському районі. Терміново!

  Reply
 25. Богдан

  Потрібна квартира для двох серйозних дівчат
  на довготривалий термін
  Городоцька.., Чорновола, бажано не пічне опалення
  097 3592 695

  Reply
 26. Denys Medynsky

  Я міг би зробити сайт з базою даних ненадійних маклерів. Це здається нескладним завданням, якщо у Вас ще є бажання для реалізації цієї ідеї – міг би стати її інструментом.

  Reply
  1. Maxym Paschenko

   Якщо чесно, то зараз якось зовсім не до того, можливо колись, дякую за пропозицію.

   Reply
 27. Андрій

  Винайму на довготривалий термін 2-х або 3-х кімнатну квартиру в районі нижньої Городоцької!!!
  Без посередників. ТЕРМІНОВО!!!
  Тел.+380961467577
  +380631840430 Андрій

  Reply
 28. кирило

  молода пара шукає 1-но кімнатну квартиру на довготривалий термін!бажано личаківський район до 1800грн!Mamamialviv@gmail.com

  Reply
 29. Наталя

  Доброго дня, шукаю 1-ну квартиру від власника на тривалий термін проживання. Цікавить район Сихів, ціна 1500 грн, в гарному стані, пральна машина, холодильник, плита і інтернет обов’язково. СВОЄЧАСНУ ОПЛАТУ ГАРАНТУЮ! Проживати буде добропорядна дівчина, МАЮ НАМІР ПЕРЕЇХАТИ ДО 30-ГО ВЕРЕСНЯ. прошу надсилайте листи за адресою : lyzardy@mail.ru або телефонуйте за номером 093 261 25 27 . Заздалегідь дуже вдячна.

  Reply
 30. Влодко

  Винайму терміново 1-кім. кв-ру в Залізничному або Франківському р-ні, бажано без меблів або частково і без побут. техніки, до 1 300 грн. т. 096 1 123 789

  Reply
 31. Оксана

  шукаю дівчину для спільного проживання в окрему кімнату, в особняку. Перший поверх, з ремонтом, повноцінна кухня. ціна 650 +КП

  Reply
  1. маряна

   якщо ця пропозиція ще діє напишіть контактні дані або зателефонуйте мені 0988604186

   Reply
  2. Оля

   Це оголошення ще актуальне? Відпишіть або мій контактний 097 94 57 268.Дякую.

   Reply
 32. Христина

  ТЕРМІНОВО!!! Молода пара шукає квартиру на місяць- два в оренду, до 2000грн (разом з комунальними). АБО НА ПІДСЕЛЕННЯ В 1 ОКРЕМУ КІМНАТУ ІЗОЛЬОВАНУ ПІД КЛЮЧ!!! Розгляну всі хороші пропозиції від ВЛАСНИКІВ. Обовязково: ліжко, плита, ванна, холодильник, бажано інтернет. Район немає значення. 0639759049 Христина

  Reply
 33. люба

  здам 4-х кімнатну квартиру в центрі міста ціна договірна тел 065114433

  Reply
 34. Роман

  винайму 2х кіімнатну квартиру довго тривалий термін В личаківському районі розгляну всі пропозиції 068 31 11 775

  Reply
 35. Марія

  Шукаємо з чоловіком 1-2 кім. квартиру бажано в районі Привокзальної не більше 1500 грн. без посередників. Будь-ласка, відгукніться! Дякуємо! alatyrdd@gmail.com

  Reply
 36. Костя

  Молода пара винайме на тривалий час 1 к квартиру, Прошу відгукнутись власників квартир.Ррозглянемо всі можливі варіанти.
  +380952224978

  Reply
 37. Denys Nikolayenko

  Толковая статья, спасибо. Сам сейчас ищу во Львове, ситуация точь в точь как вы описали. Ничего не изменилось

  Кстати, может кто-то хочет сдать двушку или трешку в центре?

  Reply
 38. Надія

  Доброго дня! Шукаю 3 квартиру без посередників до 3000грн/міс. тел. 0966079684

  Reply
 39. Віталій

  Шукаю на довготривалий термін 1-2-х кімнатну квартиру або будинок у Львові будь-якому раойні, або за містом до 2000 грн, (з комунальними),Для молодої сім’ї без дітей. Розглянем всі варіанти, ДУЖЕ потрібно житло! 0631759286,0685370819 Віталій

  Reply
 40. Павло

  Зніму житло у Львові в межах 30 хвилин
  хотьби від Оперного театру до 2000 гр.
  абсолютно без маклерів, умебльоване, з
  необхідною П/Т, душовою кабіною, або з
  ванною та наявним інтернетом для себе:
  охайного працюючого спокійного чоловіка
  без шкідливих звичок на декілька років.
  Порядність та своєчасну оплату гарантую.
  Перегляну всі пропозиції. Дякую 🙂
  Павло 093-878-6926

  Reply
 41. Наталія

  Привітики.Можливо хтось знає де можна зняти 1 кім. квартиру не дорого?Так щоб не натикатись постійно на агенства з нерухомості!!!

  Reply
 42. Gendelf

  Переїхав до Львову два місяці тому. Все у статті правда, лиш ціни зараз більші. Хоча мені пощастило з агенством – за 360 гривень вони дали мені справжні номери тих, хто здає квартири. Але не пощастило з орендодавцем (то здати хотів надовго, то вже продати, то він поїде і на картку гроші переказувати), мабуть треба з’їзжати.

  Reply
 43. andrij

  1-кім.кв-ра (кавалерка), вул. Шептицьких (біля церкви Юра), 20 кв/м, 3/3ц, свіжий санітарний ремонт, всі необхідні для проживання меблі, холодильник, ТВ, пічне опалення, на все лічильники, малі КП. Без ванни, свій туалет по балкону! Ціна 1400 грн/міс + КП. Тел: +38 (067) 370 75 33 або +38 (093) 759 72 73 – Андрій

  Reply
 44. Оксана

  Зніму однокімнатну квартиру на довготривалий термін, недорого, до 1600 грн.! ( Двоє хлопців ) Порядність і вчасну оплату гарантуємо! Пишіть в приват, або телефонуйте: 063 47 69 539, 095 66 39 308

  Reply
 45. Valerie Osmanova

  Мы не так давно во Львове, но нам очень здесь нравится и мы хотим остаться! Нас двое, я и муж, оба фрилансеры, приехали зимовать, сами из Киева. Мы спокойные и дружелюбные ребята, а также ответственные арендаторы. Снимем 1-2х комнатную квартиру от хозяина, локация не так важна, рассмотрим любые варианты. Бюджет ~300$
  Обращаться по телефону 093-501-09-33
  Заранее спасибо!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *