Платні послуги

  • Створення блогів, форумів, сайтів від 100$.
  • Пошукова оптимізація та просування сайтів у пошукових системах від 100$.
  • Контекстна реклама Google Ads.
  • Написання україномовних SEO текстів (оптимізовані під пошукові системи) від 5$ за тис. знаків.
  • Консультація по методах та принципах створення, наповнення, функціонування сайтів 300 грн/год. Набираєте на скайп із показом робочого столу.

Пошукова оптимізація, розкрутка та просування сайтів в пошукових системах у Львові.

Вплив інтернету на продажі потихеньку з мегаполісів і столиць добирається до обласних центрів та містечок. Продажі з сайту і реклама фірми і продукції по-любому дають якийсь результат. При правильному підході фірма може продавати більше товарів та послуг клієнтам, знайденим саме через інтернет. В інтернеті щодня юрбляться ваші потенційні клієнти, які шукають певну продукцію та послуги. Не мати свого фірмового сайту і не займатися рекламою та розкруткою сайту, не залучати відвідувачів на сайт на сьогоднішній день — не розумно.

Що я можу запропонувати Вам і чому саме моїми послугами варто скористатися?

Тут назву дві причини:

  • по-перше, я фізично знаходжуся у Львові і львівські клієнти мають з цього переваги, я готовий виїхати на місце і зустрітися, мене можна побачити вживу, а не віртуально через телефони і меседжери;
  • по-друге маю позитивний досвід в цій справі вже більше як 10 років і при мінімальних бюджетах на розкрутку здатен підняти відвідуваність на сайті і відповідно продажі, знаю як привести тематичний трафік, як ефективно використати рекламний бюджет.

Будь-яку співпрацю бажано починати з зустрічі та переговорів з роз’ясненням всіх планів, можливостей, нюансів і т.п. Над сайтами постійно повинна проводитися робота. Я готовий провести консультації для обслуговуючого персоналу сайту, про основні пошукові принципи, як і який викладати матеріал. При потребі можу сам займатися життям та наповненням вашого сайту, написанням правильних матеріалів на ньому, мається на увазі матеріалів максимально «заточених» під пошукові системи, також редагуванням готового матеріалу під SEO.

Розкрутка сайтів і підняття продаж здійснюється мною шляхом закупки тематичних посилань, як тимчасових так і вічних, пошукової оптимізації сайту, що сама по собі може підняти в рази відвідуваність. Проведення компаній з закупки контекстної реклами в Google AdWords, мінімізація її вартості, підбір пошукових запитів по семантичному ядрі сайту. Тематична банерна реклама. Та інші види реклами, які щодня трансформуються та видозмінюються, а ми постійно тримаємо руку на пульсі.

Для інших потреб на підхваті постійно є програмісти з розробки сайтів та різного роду функціоналу, професійні дизайнери. Всі фізично присутні у Львові.

Ми займаємся своєю справою комплексно, від А до Я, повний спектр послуг навколосайтового господарства  — створення сайтів, наповнення, дизайн, рекламні компанії, адміністрування корпоративних сайтів, оптимізація, SEO просування в пошукових системах.

Співпрацю з нами можна розпочати з мінімальної вартості послуг по оптимізації та пошуковому просуванню в 100$ в місяць. Десь на другому місяці результати стануть добре помітні, як по кількості клієнтів, так і по кількості відвідувачів сайту. Ресурси які раніш не розкручувались демонструють підняття відвідуваності в рази.Далі самі побачите доцільність співпраці. Рекламний бюджет Ви задаєте самі. Логічно, що чим більші витрати – тим більші результати.

Інвестиції в інтернет розкрутку і просування сайту не пропадуть, вони гарантовано себе окуплять і дадуть прибутки. Отже, не зволікайте, дзвоніть 098 6274067 та пишіть maxym@paschenko.org.ua

1 233 коментарі до “Платні послуги”

Залишити коментар