Початок роботи з Гугл ЕдВордс (Google AdWords)

Нещодавно почав користуватися рекламним сервісом від Google AdWords. Вже давно збирався зробити це, але ніяк руки не доходили. Спонукали до початку роботи розмова з одним спецом по гуглівській рекламі, який працює на одній львівській фірмі. Дещо порозказував мені про ефективність цієї реклами. Також каталізатором послугував черговий купон від компанії Google на 300 грн, які можуть бути потрачені на рекламу в системі Google AdWords. Перший лист з купоном я не встиг активувати, якось лінь було. Такі листи з 300 гривневими купонами приходять власникам акаунтів AdSense, які ще не почали користуватися системою ЕдВордс.
Реєструватися без всяких труднощів потрібно за цим посиланням. Потім, якщо маєте купон, то активовуєте його вводом коду, який написаний там. На рахунку відразу появиться 300 грн. За активацію облікового запису відразу зніметься 25 грн. Але активація не пройде до того часу поки Ви не проплатите перший свій платіж Гуглу. Проплата можлива двома способами: платіжна картка і банківський переказ. Тут виникають вже пробеми і маса запитань. Більшість з зареєстрованих, передбачаю, на цьому етапі лишають то все, адже треба заплатити свої гроші, яких, як відомо, завжди бракує. На цьому моменті зупинюсь детальніше.
Не спішіть вибирати спосіб платежу, добре подумайте, адже пізніше поміняти вже буде неможливо.
Проплата кредитною карткою видається відразу простим варіантом. Тут потрібно здійснити платіж мінімум 50 грн. Знайте, що приймаються лише картки міжнародного стандарту VISA та MasterCard. Ті картки, які є майже в кожного не підійдуть, вони є Visa Electron та MasterCard Electronic. Обдзвонив банки і взнав, що потрібні картки коштують досить дорого 150-200 грн. Не знаю як з картки, а з банківського переказу гроші через добу вже надійшли на мій рахунок в акаунті і показ рекламних оголошень почався. Слід зазначити, що 34,02 грн знялося ПДВ з тих 200 грн.
Почав користуватися. В перший день потратив 35 грн за 11 переходів. Дорого, працюю тепер над зменшенням ціни кліку при бажаній к-ті переходів. Десь з часом відпишуся. Система ЄдВордс має надзвичайно багато налаштувань і можливостей. Мені вона видалася цікавою і потрібною, надалі користуватимуся.

2 thoughts on “Початок роботи з Гугл ЕдВордс (Google AdWords)

 1. asenyk

  Щоб зменшити ціну кліку варто також подумати над якістю оголошень.
  Бо якщо ЦТР оголошення буде високим – система сама буде зменшувати вартість кліку по ваших оголошеннях.
  Ну, це з власної пракитки )

  Reply
  1. admin Post author

   Дякую. Я якраз підчитую і експериментую по ЕдВордсу.

   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *