Про футбол у Львові, відкриття стадіону і навала спекулянтів

Як мене дістають оці спекулянти, що торгують футбольними квитками. На матч 1/8 кубка України Карпати — Металіст вхід був вільний. Вільний через те, що Львівські Карпати ніфіга не грають і вболівальники перестають відвідувати стадіон. Але шустрі спекулянти розібрали всі квитки і перед матчем їх тулили по 10-20 грн. Купити квитки в касах перед матчем було неможливо по причині їх відсутності там.

Відкриття стадіону у Львові

Сьогодні 29 жовтня в 19:30 відкриття нового стадіону у Львові. Вчора приїжджав Дон, через що весь Львів перетворився в пробку, рухатися транспортом було неймовірно складно. Щось походив по стадіону, подивився і свалив в Київ, не буде на відкритті. Ну і добре, тут він нікому непотрібен, хіба було б цікаво подивитися як обсвистують.

Зробили якийсь ажіотаж з тим відкриттям стадіону. Купити квитки на урочисту церемонію відкриття Львівського стадіону можна лише в спекулянтів. Квитки в продаж як кажуть не поступали. Їх роздавали десь по якихось організаціях невідомо за які заслуги. Мер Львова Садовий дуже любить піаритися і  торжественно дарує квитки студентам та іншим виборцям. А ще до Львова в традиціях страху перед народом понавозили електорату ПРдунів. Більшість людей на відкритті будуть не львів’яни. А ще трансляцію цього відкриття стадіону покажуть в записі о 23:30 на каналах «Футбол» і «Україна».  Якось це неймовірно тупо, як і все в нашій політичній діяльності останнім часом.

Для себе вирішив на стадіон не йти, подивлюсь запис і викладу на сайті football-online.in.ua. Мене тепер дивує те, що у Львові вже буде 2 нормальних стадіони по 30тис. місь, а ходити туди нема кому. Карпати єдина команда, яка тут виступає, але цього сезону має всі шанси вилетіти з Прем’єр Ліги. І взагалі той стадіон після Євро 2012 буде простоювати. Роздєрєбанили бюджет на будівництво стадіону і тепер всі тішимось, але ще пропонують нам потішитися спекулянти за 150-400 грн.

Сьогодні ранком знайома розбудила дзвінком з пропозицією купити в неї квитки і чи може комусь треба. Ох і вислухала від мене, тепер вже довго не дзвонитиме.

3 коментарі до “Про футбол у Львові, відкриття стадіону і навала спекулянтів”

  1. По-перше, дивився по тв відеозапис, зовсім не те що бачив на стадіоні.
    По-друге, не думаю що Карпати вилетять, але чи гратимуть вони на новому стадіоні невідомо, принаймні чув по тв що президента Карпат влаштовує і стадіон “Україна”.
    По-третє  – та їх тих спекулянтів, дістали вони, ніокли з ними не мав і не хочу мати справ.

    Відповіcти

Залишити коментар