Samsung відмовиться від власної ОС на користь Android

samsung-androidКорейська компанія Samsung Electronics Co. планує розширити співробітництво з Інтернет-компанією Google Inc. у сфері виробництва пристроїв з використанням програмного забезпечення Android. Перш за все, Samsung зацікавлена ​​у розвитку нової лінійки планшетів під управлінням Android.

Samsung, яка активно конкурує на ринку «таблеток» з лідером ринку Apple Inc, протягом довгого часу розробляла свою власну ОС для мобільних пристроїв під назвою Bada. Поява Android простимулювала бізнес Samsung на ринку смартфонів і тепер компанія хоче повторити цей успіх в сфері виробництва планшетних комп’ютерів.

За словами керівника мобільного напрямку Samsung, Дж.К. Шина, Samsung сфокусує свої зусилля навколо розробки можливостей Android, а не власної bada OS: «Ми продовжуємо спільну роботу з Android над майбутніми планшетами».

«Android – найбільш швидкозростаюча платформа і напрямок розвитку ринку йде у бік Android, тому ми йдемо на гребені хвилі. Коли ринок зажадає від нас наше власне програмне забезпечення, ми розглянемо цю можливість, але зараз це не входить в наші плани », – повідомив старший віце-президент з продажів і маркетингу Юонгжі Лі.

Samsung запропонує кілька нових планшетів різного розміру. 7-дюймовий Galaxy Tab був першим планшетом, який компанія Samsung представила минулого літа. Цього літа компанія має намір подати також 8.9-і 10.1-дюймові версії пристрою.

Залишити коментар