Скільки можна заробляти на українському сайті у 2019 році

Дуже цікаве питання, яке актуальне для багатьох хто мріє стати таким собі фінансово-незалежним манімейкером в інтернеті. В статті не буде ніяких особистих скрінів, тут про історію манімейкерства і приблизно-середні ціни по українському трафіку з особистого досвіду.

Я вже більше 10-ти років займаюсь віджимом грошей з інтернету і, можна сказати, трошки експерт.

Найбільш легко було заробляти гроші на початках, тобто, десь так, від 2006 року. Найбільший розпал був 2008 року. Тоді просто потрібно було кліпати сайти, піднімати ТИЦ і косити гроші із Сапи. Тоді було таке розширення ферм гівносайтів і мрії про повністю пасивний дохід на тайському пляжі і з дорогою сигарою і віскі на заході сонця).

Потім почалося зрізання Тіц і PR, викидання із індексу, різноманітні фільтри і всякі пакості від ПСів (пошукових систем). Народ кинувся в торгівлю вічними посиланнями через різні біржі, в основному через ГГЛ. Все, мрії про повну пасивність заробітків почали танути в головах інтернет-заробітчан. Продаючи вічні посилання, спочатку ніби отримуєш значні гроші, але поступово гробиш сайт, зменшуєш трафік тими ссилками, замовників меншає, бо всі переважно тільки один раз беруть посилання із одного сайту. Також ПСи почали ідентифікувати і такі посилання, накладати фільтри на такі сайти донори і на ті сайти куди ведуть куплені посилання.

Наразі біржа ГГЛ ще жива, але затухає і затухає. Думаю їй не довго залишилося. В біржі переважно заспамлені сайти, власники яких не жаліють і гроблять. Також конкуренти піджимають. Я нещодавно відкрив для себе collaborator.pro і нічого так, користуюсь.

Я займаюсь як просуванням, так і манімейкерством, тому знайомий із системами з дох сторін.

Заробіток 2019 в інтернеті це трафік

Часи продажу посилань закінчуються і трафік це основне джерело доходів. Сайти без трафіку не мають майбутнього.

Найбільш оптимально поєднувати трафік на сайт із розвитком соціальних груп під нього із пошуком своєї аудиторії всіма можливими шляхами: обмін, реклама в соціалках, контекстна реклама, покупка посилань, гостьові статті і пости, розсилка і можливо офлайн. Любі способи зібрати свою аудиторію

в 2019 році під лежачий камінь (сайт який не оновлюється) вода не потече ніяк. Навіть якщо є якийсь трафік і нічого не робити, то за півроку рік можна залишитися зовсім без відвідувачів.

Сайти потрібно постійно розвивати технічно. Те що робилося 8 років назад вилітає на обочину без оновлень.

Найголовніше в 2019 це контент на сайті. Контент, який відвідувачі читають, який вони чекають і лайкають та шарять. Кількість вже не так важлива як якість. Є зміст переписувати неякісний контент, доповнювати і працювати з коментарями. Аудиторія постійно розвивається і збільшує вимоги до якості цього контенту, до його подачі.

Працюйте з контентом і аудиторією сайту і соціалок, тільки так вдастя зберегти і примножити своє інтернет-господарство.

Скільки ж заробляють українські сайти у 2019 році

Після подій в Україні у 2013-14 році заробітки впали приблизно в 3 рази. Стільки ж скільки й національна валюта впала.

Заробляють українські сайти середнього розливу переважно на контекстній рекламі, банерах, заказних статтях, оглядах, постингу в соціалках. Середнього розливу сайти – це з денним трафіком від 1тис до 50 тис.

Дохід із тисячі відвідувачів на добу:

  1. Форуми і гівносайти – $0,2
  2. Новини – $1
  3. Дім і сім’я – $2
  4. Техноблоги – $2,5
  5. Будівництво, авто – $3
  6. Дошки оголошень – $5

Дохід може відрізнятися до 2 раз від вправності власника сайту, але вище наведені цифри є орієнтиром. Тобто, маючи сайт загальної тематики із трафіком 50 тис на добу можна мати місячний дохід в районі $2тис.

Що буде далі? Далі все стрімкіше розвиватиметься відео. Відімре звичне телебачення і рекламні фінансові потоки підуть туди.

Всім добра і гарних грошенят в інтернеті.

Залишити коментар