Сліпий друк на клавіатурі

Багатьох турбує спосіб як навчитися друкувати всліпу. Друкувати не дивлячися на клавіатуру мрія чи не кожного, хто має справу з комп’ютером. Адже ефективність роботи піднімається в рази.

Знаєте що мішає навчитися сліпому друкові? — лінь. Так саме лінь, яка дуже багато чому мішає. Ми вже маємо певне вміння 2-4 пальцями друкувати і здається, що більше й не треба, або я не зможу. Але хіба важко потратити 2-3 вечори на тренування і потім лише поступово набирати швидкість. Так, спочатку буде все на гальмах, зате з часом швидкість в рази зросте і не тре буде дивитися на клавіатуру. Так як водій в машині не дивиться на коробку передач і педалі, так і оператор ПК лише зрідка мав би заглядати на клаву.

Я вмію друкувати всліпу, правда, ще не достатньо швидко і друкую як коли: коли дивлюся, коли ні. Щоб остаточно перейти на друк всліпу, мабуть, варто зафарбувати клавіші кириличні. Ну нічого з часом перейду, основне бажання мати. Цю статтю, до речі, друкую не дивлячись на клавіатуру. Стимулом навчитися стало для мене те, що в темноті іноді щось друкую, ну і тут вже тре.

Можу порадити хороший тренажер для швидкого запам’ятовування пальцями букв на клавіатурі Stamina (завантажити 1,41 МБ). Програма є абсолютно безкоштовною, вона не є занудною, рівні можна пропускати і взагалі дружній інтерфейс з жартами при помилках. Хто раніше пробував «Соло на клавиатуре», то відразу оцінить демократичність цього тренажера.

А в неті є змагання, які наз. клавогонки, ось так вони виглядають, спробуйте себе в них:

5 коментарів до “Сліпий друк на клавіатурі”

  1. Програми типу стаміна краще підходять для “розгону” швидкості друку. А власне навчання краще проходити на більш методологічних інструментах. Я вчився на “Соло на клавіатурі”.

    Ти правий щодо швидкості. Спершу вона дуже низька і суттєво програє звичайному методу, коли людина дивиться на клавіатуру і друкує двома пальцями. Головне – не здатися. Потім швидкість зростає і досягає по-справжньому космічних вершин.

    У мене на клавогонках рекорд близько 400 знаків на хвилину (це випадкові тексти, а не набір однакових слів, як на представленому відео). Звісно – не найкращий показник. Але дуже достойний!

    Відповіcти
  2. Також друку всліпу, але швидкості не знаю. 🙂 А Стаміна справді рулить, хоча я знаю людей, які здалися і передумали вчитися друкувати всліпу. Одна дівчина сказала, що не хоче, бо з нігтиками не зручно. ~:-)

    Відповіcти

Залиште коментар