Спроба придушення інтернет-магазинів українською владою

Закриття інтернет-магазинівМіністерство економічного розвитку, яке повинно займатися економічним розвитком, займається речами прямопротилежними. Створює погіршення умов торгівлі для інтернет-магазинів. Прийняли рішення штрафувати магазини, які не мають офісних приміщень  в яких здійснюється оформлення документів купівлі-продажу товарів. Поки це лише проект закону і, надіємось, він ніколи не стане реальністю, адже це просто неприховане нищення цього бізнесу. Багатьом інтернет-магазинам офіс просто непотрібен як такий. І багатьом непосильний фінансово. Це просто знищить багато інтернет-магазинів і зробить безробітними їх власників та працівників.

На мою думку, це є просто лобіюванням інтересів великих продавців побутової та електронної техніки, в яких інтернет-магазини відбирають значний шмат пирога. Проект закону є абсолютно безглуздим з точки зору здорової конкуренції в економіці і негативним явищем для кінцевого споживача товарів, якому прийдеться купувати товар по дорожчим цінам.

Також в проекті закону вказано, що підприємці на єдиному податку не мають права здійснювати бізнес більше ніж на 200 м². Тут я теж не бачу логіки.

Третім аспектом є вже діючий закон, який теж давить інтернет-магазини , а точніше підприємців платників ПДВ. Згідно нього з початком 2011р. підприємці просто не мають права продавати продукцію по перерахунку юридичним особам (ТзОВ, ТОВ, ПП, ВАТ, ЗАТ, …)

В Україні просто давлять дрібний бізнес, занятих своєю справою людей. Чому ж така ненависть до свого народу?

6 коментарів до “Спроба придушення інтернет-магазинів українською владою”

 1. Вот уроди, нагло топчать малий бізнес для інтетересів олігархів… ще мало їм грошей, ще хочуть і тут наживатися. Думаю розстріл – гідне покарання їм ))))

  Відповіcти
  • Що, будемо шукати офіс у Львові спільно? Нам він не потрібен так само як і вам. Тому можна винайняти кладовку в якоїсь бабки у забитому селі і нехай там буде наш офіс рахуватися. Вимог ж бо немає який має бути той офіс.
   )))))))))))

   Відповіcти
   • Думаю для нас то і буде такий вихід, тільки спільними зусиллями викручуватися… всі наші закони, наштовхують на розвиток мислиння нашого народу, як спростити або обійти закон. )))) ги, то ж наша ВЛАДА піклується за наш МОЗОК!!! )))) ги

    Відповіcти
 2. > В Україні просто давлять дрібний бізнес, занятих своєю справою людей. Чому ж така ненависть до свого народу?

  У них свій народ. А ті, кого вони давлять, це “казли, каторие мешают им жить”. Тому й давлять, невже не ясно?

  Взагалі, підприємці то основа середнього класу, а для такої погані як нині в Україні при владі, не давити таких – то смерті подібно. Тому окрім усього иншого тут ще й класовий інтерес. Тому – будьте оптимістами, буде ще гірше.

  Відповіcти
 3. Не скільки придушити скільки внести в нього бюрократію, щоб можна було брати податки за приміщення, потім прийдуть різноманітні пожежні служби, скажуть чого нема того-сього, потім міліція по якісь дозволи прийде, потім ще якісь інспектори і кожному дай-подай

  Відповіcти

Залиште коментар