Список покупок – найкраща програма для смартфона

Тут про банальний список покупок і яка програма для цього найкраще підходить.

Отже, майже у всіх є потреба, перед тим як піти в маркет, сформувати список покупок. Ми живемо у вік розвитку смартфонів і трохи дивно спостерігати як по магазині бігають із звичайним папірчиком, на якому написаний список покупок.

Я від папірчиків давно відійшов і тільки іноді тримаю ручку в руках, коли потрібно якийсь підпис поставити. Писати взагалі важко стало рукою. Така реальність, іноді лякає навіть.

Перепробував я різні софтинки для телефона і з часом дійшов до того, що найкращим рішенням для списку покупок є Google Keep.

Ця програма є для телефона Android і iOS, вона доступна у вебінтерфейсі, є дуже простою і достатньо функціональною.

Google Keep дозволяє робити списки і коли ти в магазині взяв олію, то просто тикаєш по цьому пункту і він пропадає зі списку, стає неактивним. Коли збираєшся в магазин, можна пройтися по тим неактивним пунктам і зробити що потрібно активними в списку. Так полегшує планування походу в маркет, нічого не пропустиш, коли список переглянеш по старим покупкам.

Найбільшим благом є те, що можна давати доступ до списку іншим користувачам. Тобто я їду в магазин, а дружина тим часом формує список і поки я доїхав, то вже маю готовий список покупок.

Також зручність і в тому що є вебінтерфейс, через який іноді зручніше формувати список покупок.

Короче, користуйтеся, порадьте знайомим і заходьте іноді на цей блог)

Залишити коментар