Вивід грошей Google AdSense на Webmoney

Як відомо в Україні вивести гроші з АдСенса є доволі довгою процедурою. Коли накапала необхідна мінімальна сума (70€), посилається лист з іменним чеком, який йде 10-15 днів. Після цього похід в банк і більше місяця очікувань на видачу готівки. Правда в Приват банку є спрощена система Приват24, яка передбачає, що ви маєте відправити чек листом в Дніпропетровськ і після отримання його там, гроші капнуть на картку протягом 7-10 днів. Я звик, що Приватбанк є не зовсім адекватний і мабуть найдорожчий по обдираловці, тому лише в крайніх випадках можу скористатися їхніми послугами.

Ну але мова про інше. Скоро програма AdSense мала б позбавити нас всіх цих заморочок і навчитися переправляти гроші на Webmoney. Причиною таких слухів стало те, що Гугл сам розсилає листи такого вмісту:

«Мы в данное время работаем над расширением возможности получения партнёрского вознаграждения для участников сети. В настоящее время «Рапида» готова расширить спектр возможностей получения средств и включает дополнительные опции:

* банковский перевод
* WebMoney
* Яндекс.Деньги

Мы приглашаем Вас принять участие в тестировании новых опций в декабре этого года. Как и прежде, все платёжные комиссии компенсируются Google»

Що ж, давно пора. Це значно полегшить життя вебмайстрам і зробить програму ЕдВордс популярнішою.

14 коментарів до “Вивід грошей Google AdSense на Webmoney”

 1. Вроді ні, але можна ж щоб рапіда клала на вебмані. Зареєструватися в Адсенсі і Рапіді як росіянин, тільки мати когось в Росії щоб листа отримати.

  Відповіcти
  • А чому не бачиш сенсу? — просто почекати місяць листа з чеком і потім 2 місяці поки банк опрацює. Гроші ж нікуди не пропадуть. А коли чеки регулярні, то взагалі супер.

   Відповіcти
   • Запитання від школоти. Я поставив на одному блозі у шапці рекламу від адсенс. Хочу поставити ще знизу але не знаю чи можна той самий код ставити, чи створити новий?

    Відповіcти
    • Можна ставити той самий, але для зручності варто створити новий, щоб моніторити потім ефективність його розміщення, дизайну і т.п. В мене кожен блок має окремий канал з назвою.

     Відповіcти
     • Адсенс дійсно кращий від так ру і піплгруп. Вони стояли на одному моєму блозі місяць і жодного переходу не було. А адсенс я поставив вчора і вже був перехід за який мені нарахували 0.09 євро. Треба буде і на інших сайтах поставити

      Відповіcти
 2. Це тільки для Росії. В Україні крім Прівєт банка альтернатив практично нема. Доречі, що буде якщо я відіслав чек адсенс у банк, але забув його підписати? Його повернуть для підпису чи і без підпису проведуть?

  Відповіcти
  • Я завжди підписував. Не знаю чи пройде без підпису. Нещодавно в Україну прийшов сервіс epayservices.com і в ньому кращіумови як в Привата. Скоро появиться вже Рапіда,заразїї вже тестують для виводу чеків для українців.

   Відповіcти
 3. ЕЖЕДНЕВНЫЕ ВЫПЛАТЫ Google AdSense на webmoney

  Google AdSense на Webmoney

  Мы предлагаем всем владельцам сайтов ЕЖЕДНЕВНЫЕ ВЫПЛАТЫ Google AdSense на webmoney

  Теперь вебмастерам:

  1. Не нужно ждать пока наберется минимальная сумма для выплаты (70евро или 100$)

  2. Можно не боятся штрафа за не обналиченный чек (ePayService.ru = Штраф за не обналиченный чек по любой причине 50$. Приватбанк = вернуть суму чека+10$ штраф или 22$ если сума чека больше 1000$) в случае бана аккаунта или по какой то другой не зависящей от вас причине.

  3. Вам не нужно платить, ждать и беспокоится за доставку чека почтой или курьерской службой.

  4. Все просто: Вы размещаете НАШ КОД Google AdSense у себя на сайтах и получаете доход с кликов. Мы производим выплаты на ваш кошелек webmoney каждый день по вашему требованию + статистика(скриншот или видео).

  ВЫПЛАТЫ КАЖДЫЙ ДЕНЬ!!!

  5. Если у вас уже есть зарегистрированные сайты в вашем или другом аккаунте, то можете спокойно размещать наш код на своих сайтах без всяких санкций со стороны Google AdSense. Это никак не повлияет на ваш акаунт или сайты(Даже в случае бана нашего аккаунта с размещенным нашим кодом на вашем сайте).

  6. Можно не боятся бана аккаунта и сайтов, так как в случае бана нашего аккаунта где размещен ваш сайт в тот же день можете разместить другой наш код с другого рабочего аккаунта. Ваш сайт при этом никак не пострадает так как при бане аккаунтов банится только тот сайт который нарушал правила Google AdSense все остальные сайты можно повторно регестрировать в системе на любой аккаунт. Помимо этого мы сотрудничаем только с теми сайтами которые соответствуют и не нарушают правила Google AdSense + производим ежедневный мониторинг сайтов на выявление накруток и нарушение правил. В случае обнаружения нарушений правил мы прекращаем сорудничество с такими вебмастерами, блокируем сайты и сообщаем в техподдержку Google AdSense о недействительных кликах.

  7. Наш % от дохода за предоставление наших услуг оговаривается индивидуально и зависит от качества сайта, трафика и других факторов.

  Для получения более детальной информации свяжитесь с нами по: https://vk.com/google_adsense_webmoney

  Відповіcти

Залиште коментар