Як безкоштовно підняти показники сайту ТИЦ та PR

В мене часом запитують: «як підняти ТИЦ», «коли в мене виросте PR», «як безкоштовно підвищити ТИЦ та PR»?

Як безкоштовно підняти PR і ТИЦВ цій статті і хочу дати свої думки і відповіді по нарощуванню показників сайту. Інформація буде цікавою для новачків, які недавно обзавелися сайтом чи блогом і вже знають, що таке ТИЦ та PR. Саме ці два показники від пошукових систем стають об’єктом гонки і поклоніння. Без тицу та піару не беруть сайт в різні біржі посилань на яких можна заробляти, продаючи посилання. З ростом цих показників заробіток в інтернеті зростає в рази і переростає в серйозний дохід.

Саме через відсутність цих показників, багато блогерів та вебмайстрів закидають свої ресурси. Нікому особливо не хочеться витрачати свої гроші на закупку посилань, що є ніби єдиним способом нарощування ТИЦ та PR. Хоча цікаві та корисні сайти самі поступово набирають природніх посилань і стають «пузатими» (пузаті – сайти з пузомірками, такі які мають значення ТИЦ та PR більше 0).

Отже піднімати пузо потрібно посиланнями з інших пузатих ресурсів. Можна коментувати блоги та сайти, вішати посилання в профілях на форумах і різних сервісах, намагатися ставити посилання скрізь де тільки можна і не можна. Такий спосіб малоефективний, проте дієвий.

Я би рекомендував зареєструвати нульовий сайт в двох біржах продажу/покупки посилань — БЛОГУН і SAPE. Чому саме ці, бо сюди беруть нульові сайти і перевірено вже досвідом дієвість цих бірж.

Реєструємось в Блогуні в двох панелях: і як блогер і як рекламодавець. В панелі блогера продаємо постові з свого блогу і отримаємо гроші, а потім їх витрачаємо на покупку постових на свій сайт в панелі рекламодавця. Пишіть частіше і відповідно зароблених грошей буде більше. Результати ТИЦ та PR прийдуть не відразу, потрібно набратися терпіння, працювати і чекати результат. Після підняття ТИЦ, а можете і зараз, якщо вже досягнуте ТИЦ10, потрібно зареєструватися в GoGetLinks – там постові значно дорожчі, але приймають тільки пузаті та якісні сайти, нульовий сайт не пройде.

Другий метод, який можна використовувати одночасно з Блогуном, це продаж тимчасових посилань зі свого сайту і закупка вічних посилань в біржі посилань SAPE. Вам потрібно зареєструватися в SAPE, і продавати посилання. Я б рекомендував продавати по одному посиланню зі сторінки щоб уникнути фільтрів від пошукових систем. Зароблені грошики в цій системі можна тратити на тимчасові посилання і на вічні. Вічні значно дорожчі, але там платиться одноразово і ефект від вічних посилань в тексті є кращим.

Звичайно, що зароблені гроші в цих біржах можна виводити на вебмані, але я б радив спочатку їх всіх витрачати на закупку посилань, інвестувати в майбутні заробітки. Також не забудьте повішати блоки AdSense на сайт, щоб теж щось капало. От і все, залишилося писати якісний унікальний контент і розвивавати сайт, обмінюватися посиланнями з іншими блогерами. З часом на сайті появиться хороша відвідуваність і піднімуться пузомірки — тоді вже суми будуть досить суттєвими і методи монетизації такого сайту можна використовувати практично любі. Більше працювати з аудиторією, а не з пошуковими системами. Але то вже потім, а зараз працюйте.

P.S. Саме таким способом зараз почав набирати обертів мій товариш, його сайт називається «Интересненько обо всем»

5 thoughts on “Як безкоштовно підняти показники сайту ТИЦ та PR”

    • Варто оновлювати версію WordPress, але окрім того варто знати програмний код, щоб передивитися і виявити сторонн внесення шкідливого коду. Варто завантажувати WordPress лише з офіційного сайту, користуватися одобреними вордпресом плагінами та темами.

      Якщо не можете проаналізувати код, то варто звернутися до спеціаліста, ніхто того безплано не буде робити.

      Варто ставити складні паролі зі значками, цифрами і буквами різних регістрів, і т.д. і т.п.

  1. Як на мене, то не варто перейматись безпекою свого сайта, він частіше себе не окупає і немає сенсу його взгамувати, крім того зараз все більше і більше стають надійнішими хостери. Якщо сайт взламають, то його можна відновити через 10 хв, перезаливши всі файли і базу, яку щодня робить хостер. Максимум, що можна втратити це нові публікації за день, але це не така вже біда.

Leave a Comment