Як продати домен org.ua

як продати-купити домен org.uaЯк тільки людина приходить в інтернет і починає освоювати поняття як створити сайт, то найбільш прийнятним доменом для сайту вбачається org.ua. Чому? — а тому що його реєстрація безкоштовна і виглядає непогано. Я вже писав як безкоштовно зареєструвати домен org.ua, але не радив би сьогодні це робити. Ця доменна зона не є ходовою, тобто, якщо сайт робиться з метою заробітку на посиланнях, тощо, то краще робити сайт на домені другого рівня: com, net, org, info, ru і т.д. Рекомендую зареєструвати домен і хостинг в компанії ukraine.com.ua(реф) – я з ними вже понад 2 роки працюю, задоволений і раджу. Короче, реєструйте нормальні домени.

В мене був один англомовний сайт під США  про один банк (хто підчитує мій блог – той знає) і домен був співзвучний із назвою банку. Звичайно було помилкою цей домен робити під США, але за 3 вечори роботи над створенням і наповненням сайту я вижав за рік бездіяльності на контексті біля 200Є і зрозумів, що перспектив на цьому домені небагато. А тут одна українська доменнопродажна компанія стукнула з пропозицією обміняти домен на 200 американських титульних знаків, ну і я звичайно погодився. Ні-ні я не кіберсквотер, домен брав для себе під сайт, просто він став для мене безперспективним.  Власне від них і взнав, що такі домени в зоні org.ua продаються. І навіть більше здивувало, що без всяких паперових переоформлень, пару кліків і все.

Процедура наступна:
За адресою auto.uanic.ua власник домену йде в пункт «зміна технічних даних домену(зміна admin-c)» і там вказує юанік(UANIC) особи якій продає передає домен. Взагалі-то, цей домен ніби заборонено перепродавати (захист від кіберсквотерства), але передавати його у іншу власність не заборонено. На почту на кожному кроці капають листи, де тиснемо на погодження. Потім новий власник(UANIC) присилає на пошту пропозицію погодити зміну tech-c і ми підтверджуєм. Все, домен повністю передано.

P.S. Копію файлів і БД того сайту я зберіг на робочому столі і тримав деякий час там, щоб відкрити сайт на новому домені. Але Вінда улєтєла і прийшов FORMAT Disk C. На хостингу теж делетнув раніше. Ну нічого страшного, ГСики на англомовному брєдотранслейтотексті більше не кліпатиму 🙂

16 коментарів до “Як продати домен org.ua”

 1. А як вберегтись від того, що домен перепишеш на когось, а вони тобі грошики не дадуть? І навпаки, віддаш гроші, а домен не перепишуть.

  Відповіcти
  • То вже зовсім інша тема. Я брав гроші з кодом протекції, після передачі мені сказали код. Фірма ніби поважна була, більше 10-ти років на ринку. Не думаю, що дві сотні це та сума за яку вони б хотіли отримати негативні відгуки в мережі. Та й взагалі це питання стосується кожної покупки. З доменом ніяких відмінностей.

   Відповіcти
   • код протекції великих гарантій не дасть, хіба що можна платоспроможність покупця перевірити. Бо коли покупець непорядний то код не скаже і грошики йому повернуться

    Відповіcти
  • Можна через гаранта продавати. Гарант отримує кошти, продавець передає домен, після цього гарант віддає кошти продавцю.

   Відповіcти
  • Не зовсім рулить. В мене 4 сайти на ньому були, вже всі позакривав. Не варто ризикувати аккаунтом заради відносно невеликого доходу. Відвідуваність серйозну на брєдотранслейті зробити нереально. Найбільше вдавалося мені 200-300 чол/добу під час євробачення нагнати, але профіту з того маловато було. Короче, цей напрям неперспективний на мою думку.

   Відповіcти

Залишити коментар