Як провести конкурс на Facebook

Напевно, кожен знає що таке конкурси в соціалках. Коли розігрують якийсь телефон, шмотки, техніку, тощо на сторінці магазину чи бренду. Де потрібно лайкнути і шернути пост, лайкнути сторінку і чекати результатів.

В цій статті інформація для організаторів такого конкурсу, тобто як його технічно провести до кінця. Як дійсно зробити так щоб переможець був випадковим і щоб в розіграші взяли участь всі коментатори під постом.

Якщо учасників було 20-50, то зробити технічно простіше – можна взяти і вручну скопіювати всіх учасників у файлик Екселя і далі розіграти. Ми ж розглянемо коли учасників тисячі і вручну то робити буде марна трата часу.

Як вивантажити всіх коментаторів під постом на сторінці Facebook?

Існує ряд безкоштовних сервісів для цієї задачі. Проте в них є обмеження функціоналу. Потративши кілька годин на реєстрацію і тестування таких, я зрозумів що для конкурсу із тисячами учасників це не підходить і доведеться купувати.

Найадекватніший із безкоштовного https://woobox.com/ – тут просто логінетесь і є готова кнопочка під постом соціалки “визначити переможця конкурсу”. Пробуйте, може вистачить безкоштовного функціоналу.

З того що найшов підходящого – це https://pro.livedune.ru/ (посилання не реферальне) – платна підписка в районі 130 грн в місяць. Можна заплатити за один місяць для своїх короткочасних потреб чи разових.

Сервіс дозволив вивантажити більше 3 тисяч коментаторів за менше ніж хвилину у файлик, який легко розпізнається Google Drive. Ось приклад такого файлу
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hAiv3TOew5Yoam73YyTgWX3wBamH9ROa5gnrPfijAf4/edit#gid=0

Як визначити переможця конкурсу

Коли ми маємо табличний файлик із іменами коментаторів, то просто дивимось кількість учасників і йдемо на
https://www.random.org/ де вписуємо кількість учасників. тиснемо кнопку “generate” і отримуємо рандомне число яке і буде рядком переможця у файлику.

 

Демонстрація чесності результатів конкурсу

Звичайно що просто видати переможця це викличе кучу негативу. Потрібно надати докази проведення конкурсу і найкраще це зробити за допомогою відео своїх дій завантаженого на YouTube. Зняти відео з монітора можна безкоштовною програмою Free Studio.

Ось мій приклад відео проведеного конкурсу.

А можна без супроводжуючого голосу, закинути звукову доріжку із пропонованих у відеоредакторі Ютуба.

Надіюсь, вам ця інформація була корисною і ви потратите 2 хв свого часу на коментар щоб я знав що не сам для себе пишу в цьому блозі))

2 коментарі до “Як провести конкурс на Facebook”

Залиште коментар