Як визначити реальну кількість RSS читачів на блозі WordPress

Інтернет дедалі розвивається, користувачі стають дедалі продвинутішими і таке слово як RSS вже не є якоюсь диковинкою. Багато користуються і знають, що слідкувати за улюбленими сайтами через RSS стрічку дуже зручно. В мене в списку біля 50-ти блогів/сайтів.

Власник блогу звичайно ж слідкує за статистикою і звичайно ж цікаво знати скільки людей мають в списку його сайт. Власне про це й хочу розповісти, як визначити цю кількість.

Багато хто з блогерів вебмайстрів вже пізніше після запуску починає цікавитися RSS статистикою. Щоб знати к-ть читачів потрібно на сайті http://feedburner.google.com створити свій фід. Це дуже просто і складнощів не повинно виникати. Там власне і буде відображатися статистика по підписці на ваш новий фід (мій — http://feeds.feedburner.com/org/mNYC). Але маса читачів підписується не через цей фід, а й через фід який пишеться http://ваш сайт/feed. Таких користувачів статистика не буде відображати.

Щоб врахувати всіх підписаних на RSS  потрібно в блозі WordPress встановити плагін FD Feedburner Plugin. Цей плагін редиректитиме вашу стандартну стрічку на гулівську і всі читачі в статистиці будуть враховані. Як нові так і вже давно підписані. Варто зауважити, що результат побачите не відразу, згодом.

Вважаю доцільним виведення на сайт лічильника кількості читачів. Бо відвідувачам сайту також цікаво скільки блог має прихильників, для цього потрібно згенерувати код лічильника свого фіда на feedburner.google.com і вставити в бажане місце на свому блозі.

2 thoughts on “Як визначити реальну кількість RSS читачів на блозі WordPress”

  1. Мав намір скористатися твоєю інструкцією та маю якусь проблему з RSS стрічкою! Її можна побачити тут http://ovsem.org/feed Шукав на форумах відповідь – намарне! Фідвалідатор також показує помилки, я в шоці!

Leave a Comment