Як заробити гроші в інтернеті

Заробіток в інтернетіОскільки я пишу часом в цьому блозі про заробіток в інтернеті, то появилася певна група людей, які хочуть отримати додатковий заробіток в інтернеті та звертаються за порадами. Власне багатьох цікавить з чого починати, скільки взагалі можна заробити, за що братися і т.д.

На питання «Скільки можна заробляти в інтернеті» не існує відповіді. Це так само як і в житті немає ні мінімуму ні максимуму, все залежить від людини. Численні блоги пишуть про захмарні прибутки, що часто є неправдою, а просто рекламним трюком. Людина начитавшись про тисячі доларів починає думати, що все, пора сідати за клавіатуру і кидати роботу, віддавшись заробіткам в інтернеті.

Часто велике захоплення може розбитися «об чугунную задницу реальности». Не всі вміють нащупати золоту жилу і отримувати стабільні прибутки.

Що ж я можу порадити? Є чорні та білі методи заробітків. Чорні – це коли заробітки отримуються якимось обманом, махінацією, накруткою, тощо. Відразу рекомендую не братися за це, просто час згаєте і атрофація мозку розвиватиметься.

Робіть відразу сайт для людей (СДЛ), тобто проект який чимось буде корисним для людей. Сайт на якому буде інформація яка відповідатиме потребам певної аудиторії. Потрібно писати тексти власноручно, не копіпастити — сайти з копіпастом малоперспективні і часто вилітають з індексу пошуковиків, окрім того можуть бути проблеми з авторством та спорченою репутацією. Для експериментів можете завести кілька сайтів і там опробовувати різні методи, сайтів, які не є поки пріоритетними, хоча з часом могли б стати.

В кожної людини є якісь знання, сфера в якій вона добре розбирається. Власне на цьому рекомендую і зупинитися. Робити сайт/блог/форум на тематику яка вам близька, в чому ви розбираєтеся, тематика яка буде вам цікавою та  матимете натхнення розвивати це роками. Дуже добре, якщо ваша тематика сайту буде актуальною і комерційною, тематикою в якій є рекламодавці — тоді прибутки з розміщення реклами матимете непогані. І це може бути не обов’язково розміщення реклами, з часом при успішному життю проекта появляться прямі рекламодавці та партнерські програми чи просто партнери, а може ви створете і свій бізнес, відштовхнувшись від свого сайту, станете професіоналом і знаною людиною в своїй сфері.

Тут можна багато фантазувати і мріяти, але варто брати і пробувати, бо думкою ситий не будеш. Отже купуєм хостинг з доменом і починаємо щось робити, методом проб та помилок шліфуєм своє творіння. Раджу прочитати статтю Як створити сайт. Ставимо лічильники на сайт, пишемо контент і спостерігаємо. Пройде трохи часу, поки сайт набере ваги, контенту, відвідувачів, поки сайт почнуть добре ранжувати пошукові системи.

З часом проект отримає коло прихильників, котрих можна перетворити в покупців чи клієнтів. Можна на сайті повішати контекстну рекламу і отримувати деякі гроші. Сума залежить від тематики і ситуації на ринку, тобто активності рекламодавців. Для прикладу, мій блог про електроінструменти заробляє на контексті біля 25 євро в місяць. Також можна продавати посилання з сайту і отримувати за це гроші, посилання вічні, або з платою за час розміщення. Біржі через які продаються посилання тут.

Можна на сайті розміщувати банери і за покази отримувати гроші, але щоб не заробляти копійки потрібно мати велику відвідуваність сайту.

Існує дуже багато видів монетизації блогу/сайту/форуму, але перш за все тре мати нормально розкручений сайт з тематикою, яка приваблює рекламодавців. Зареєструйтесь на тематичних форумах, читайте блоги, набирайтесь знань. Досвід і знання дадуть вам зелене світло вперед.

Скільки я зароблятиму на початках? — Мало, 1-10 євро в місяць. Після активної та правильної роботи протягом року можна вже мати суми місячні більші за 1000 грн. Рекомендую робити сайти, які щось продаватимуть, а інші пасивні види заробітку стануть приємним доповненням до заробітку.

P.S. Я свій інтернет шлях почав менше 2-років тому і на сьогодні пасивний дохід більше 1000грн, активний плаває і зараз становить порядка 2,5 тисячі грн. От такий от фін.стриптиз від мене. Успіхів і натхнення в роботі, пам’ятайте, що нічого просто не дається і треба докладати багато зусиль, а також не всім вдається заробляти в інтернеті нормальні гроші.

15 thoughts on “Як заробити гроші в інтернеті

 1. ELECTRIC

  А де розповідь про способи виведення грошей з електронних в живі? Де висновок, що всі такі прибутки є незаконні? А висновок, що жити на такому заробітку (пасивному) нереально, це лише доповнення і забавка?:)

  Або, було б цікаво отримати приклади успішності в даній галузі від україномовних блогів, котрий заперечує тези що вище наведені мною.:))

  Reply
  1. Максим Пащенко

   Електронні гроші вивести в живі дуже просто, є ж багато способів і не розумію навіщо про то описувати, Вебмані на канторі по виводу виводяться в живі гроші чи тратяться далі в мережі, Адсенс присилає чеки і через банк то виводиться. Ну і так далі.

   Чому прибутки незаконні? То в нас влада незаконна. А прибутки отримані чесним шляхом, працею і зусиллями. Декларувати можна прибутки і спати спокійно, сплативши податки.

   Пасивний заробіток більше 1000 грн в місяць і рівень досягнутий такий за 1,5 року. Такий дохід я б не сказав що забавка, в декого зарплата нижча. А при подальші роботі, скажімо за 5 років, я планую щоб ця сума становила 1000 євро. Отже жити з пасивного прибутку можна і я знайомий віртуально з людьми, які мають тисячі долларів пасивного прибутку в місяць.

   Останнє речення-запитання не зовсім зрозумів. Ти ж сам заробляєш якісь гроші на своїх сайтах і бачиш суми і реалії, і прекрасно знаєш, що при правильній роботі та віддачі хоча б 5-ти годин в день на онлайн-господарство можна мати нормальні прибутки. Тарас, мій блог про електроінструменти, де пишу статті 2 рази в місяць, приносить в сумі мені біля 2000 грн/міс на сьогодні, бувало і більше і менше, я вважаю цю цифру нормальною і успішною, ось тобі й приклад, а ще в мене є інші нормальні проекти які набирають обертів.

   Reply
   1. ELECTRIC

    Перший абзац: Як це має зробити школяр, наприклад?

    Другий абзац: І податок сплачують ці прибутки?
    чи щоб його сплатити треба реєструватися і кіпу паперів мати?:)

    Третій абзац: Розкажи як на 1000 грн. можна утримати сім’ю? А 1000 ойро це вже прибуток:).

    Четвертий абзац: Я не вважаю це заробітком, що стосується мене. А мав на увазі – аналіз блогів, що заробляють на життя і є в українському сегменті інтернету. Життя таке, що неможливо весь день просидіти в неті, навіть коли маєш вільний час, є домашні клопоти, а вже після них хочеться відпочинку. Проте можна чітко виділити для себе ціль і займатись регулярно, тоді можна і досягти чогось. Я вважав той ресурс додатком до вебмагазину, а не блогом, чи то є інший блог?

    Reply
    1. Максим Пащенко

     Як не дивно, але блог той приводить більше клієнтів та пасивного прибутку десь так в 2 рази ніж магазин, тому не є типу додатком, а швидше за все симбіозом.

     1. Школярам не варто займатися цією справою серйозно, краще зосередити всі сили на навчанні. А заробітки в інтернеті з часом, при багажі знань.

     2. Можна стати підприємцем, вказати види діяльності і подавати прибутки. Але тоді прибуток 1000 грн осяде весь десь далеко, не у вашій кишені.

     3. На 1000 грн неможливо створити придатні для життя умови для сім’ї, тому не варто з головою кидатися в онлайн заробіток — про це й писав у статті. Робити варто все плавно, без кардинальних змін, не лишати роботу в офлайні. 1000 ойро звичайно прибуток і йти до нього треба роками.

     4. Не можу провести аналіз українських блогів, оскільки не володію інформацією про їх прибутки. Але було б дуже цікаво для мене знати скільки заробляють українські блоги. Весь день в неті просидіти можливо, саме цим я і займаюсь щодня, це приємніше ніж просидіти на роботі 8-12 годин і слухати шефа ідіота, вдавати вигляд працюючого чи ішачити 8 годин і потім бути звільненим чи недооціненим/недооплаченим, ну і т.д.
     « Проте можна чітко виділити для себе ціль і займатись регулярно, тоді можна і досягти чогось.» — саме так, правильна думка.
     «Я вважав той ресурс додатком до вебмагазину, а не блогом, чи то є інший блог?» — блог http://paschenko.org.ua. Він спочатку робився як додаток, проте блог і магазин можуть існувати і окремо. Мені цікава тематика про техніку для промисловості і садово-паркового господарства, тому і веду його, а в форматі інтернет-магазину неможливо описати всього. Окрім того інет-магазин є спільним бізнесом, а блог мій.

     Reply
     1. ELECTRIC

      Може варто зробити реорганізацію?:) Переважно магазин – це основний прибуток:)

      От і мені було б цікаво почитати такий звіт чи статтю про досягнення наших в мережі.

      Reply
     1. Максим Пащенко

      Податки платити потрібно, але збір податків має бути цивілізованим. Також бюджет має витрачатися на потреби громадян держави. В нас гроші крадуться з бюджету різними семами, тому не має бажання поповнювати чужі і так повні гаманці.

      Reply
      1. ELECTRIC

       Во во, а ще влада обіцяла звільнити від податків на певний період і дозволити вільно жити, а що вийшло?:)

       Reply
       1. Максим Пащенко

        Передвиборчим гаслом Януковича на бігмордах красувалося , що будуть податкові канікули для дрібного бізнесу на 5 років.

        Reply
        1. Igor

         Я ніколи їм не вірив ні минулим ні нинішнім. Бо я відчув це на власній шкурі хто такі ті політики, навіть дрібні місцеві

         Reply
 2. smv

  Работа в Интернете с помощью WebMoney

  Простой заработок в Интернете. Прибыль
  зависит только от ВАС!

  Дочитайте до конца, это важно, и
  интересно и займет всего несколько минут!  Этот проект проводится специально для
  более широкого развития международной платежной системы «WebMoney». Наш проект
  направлен на развитие системы «WebMoney». Но для этого потребуется хорошо
  поработать около 2 недель по 3-4 часа в день.  Это – действительно РЕАЛЬНЫЙ заработок в
  Интернете. Дочитайте до конца данную статью, уделите всего несколько минут, ВЫ
  НИЧЕГО НЕ ПОТЕРЯЕТЕ, чтение еще никому не повредило. Я
  предлагаю Вам вещь, к которой и сам относился поначалу скептически. Но в
  отличие от многих подобных предложений – ЭТО ДЕЙСТВИТЕЛЬНО РАБОТАЕТ. Понимаю, с
  каким недоверием Вы это читаете – но прошу, дочитайте статью до конца. ЧИТАЯ
  ЭТО, ВЫ МОЖЕТЕ ИЗМЕНИТЬ СВОЮ ЖИЗНЬ, как я изменил СВОЮ!!! Наткнулся я на ЭТО
  ОБЪЯВЛЕНИЕ совершенно случайно, когда искал работу для дополнительного
  заработка, найдя статью, в которой говорилось, что МОЖНО СДЕЛАТЬ ПАРУ ТЫСЯЧ
  ДОЛЛАРОВ, ЗА ПАРУ НЕДЕЛЬ ПРИ ВЛОЖЕНИИ ВСЕГО 21 ГРИВНУ. Я подумал, что это
  должно быть очередной фишкой для лохов, но решил всё – таки дочитать до конца и
  узнать, что за ФИГНЮ МНЕ предлагают… Дальше там говорилось, что надо послать
  по 3 гривны на 7 Internet-кошельков системы «WebMoney», которые ниже
  перечислены. Потом вычеркнуть первый кошелёк из списка, тем самым, сместив
  список на одну строчку вверх. В результате чего седьмая строчка освобождается,
  куда Вы вписываете номер своего Internet-кошелька. Затем Вы закидываете данное
  сообщение, но уже с ВАШИМИ ДАННЫМИ на седьмой строчке, на 100 разных форумов –
  НИКАКИХ УЛОВОК !!! Ну, я поразмыслил и подумал, что в принципе НИЧЕГО НЕ ТЕРЯЮ
  – кроме 21 гривны, деньги небольшие, ЗАТО У МЕНЯ ПОЯВЛЯЕТСЯ ШАНС ЗАРАБОТАТЬ. И
  этот шанс СТОИТ ЭТОЙ НЕБОЛЬШОЙ СУММЫ, которую я, конечно же, могу себе
  позволить. И я решил попробовать. Установил WebMoney Keeper Classic
  (http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe) и создал себе Интернет-кошелёк,
  перечислил всем участникам акции по 3 гривны и начал рассылать эти объявления
  по разным форумам и доскам объявлений. В течение 4-х дней я зарегистрировался
  на более чем 60 бизнес форумах и бесплатных досках объявлений.

  ВОТ ТЕ САМЫЕ 3 ШАГА К УСПЕХУ:

  1 ШАГ. Зарегистрируйтесь в системе
  WEBMONEY, которая находится по адресу http://www.webmoney.ru. Хорошенько
  ознакомьтесь с данной системой, как она работает. Далее установите WebMoney
  Keeper Classic (http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe) и создайте себе
  Интернет-кошелёк WMU-UAN и положите на свой счет 25 гривен, (21 гривна для
  перевода по 3 гривны на 7 предложенных интернет кошельков и несколько копеек –
  это комиссия, за каждый перевод система снимает 0,8%, честно говоря, я положил
  30 гривен, но столько не надо.) Как это можно сделать? Все способы описаны по
  адресу http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/., лично я пополнил счет в ближайшем
  пункте пополнения. Выбирайте тот, который наиболее удобен для вас – и
  действуйте!

  2 ШАГ. Теперь нужно перевести по 3
  гривны на каждый из ниже перечисленных кошельков (правой кнопкой клацнуть на
  кошелёк и выбрать функцию “передать WM” -> “в кошелёк Web-money”)‚ нужно
  указать номер кошелька на который будет совершён перевод, нажать на кнопку:
  “Добавить этот WMID в список корреспондентов”-> “Добавить”-> СНЯТЬ
  галочку с пункта “Отправить запрос на авторизацию” -> Указать цифры на
  картинке, нажать на кнопку готово. Затем в первом окне “Далее” -> Код на
  картинке -> “Далее”. Повторите так с каждым из 7-ми кошельков приведённых
  ниже. При перечислении денег на каждый из кошельков‚ в поле “Примечание”
  ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно написать «прошу внести меня в список Web-money» (без кавычек)
  и тогда сетевые модераторы включат вас в систему, иначе вы не сможете
  обналичить доход.

  Итак, отправьте по 3 гривны на каждый из
  следующих кошельков:

  1. . U167282004513

  2 U222048208217

  3. U163055586227

  4. U326899949842

  5. U316811959389

  6. U319541375085

  7. U510824657948

  ПОВТОРЯЮ: чтобы получать доход
  необходимо отправить НА КАЖДЫЙ из этих 7 кошельков по 3 гривны – иначе сетевыми
  модераторами webmoney кошельков вы просто не будете включены в систему и не
  сможете обналичить доход. Теперь ВНИМАНИЕ!!! После того, как Вы выполнили «ШАГ
  2», скопируйте к себе на компьютер весь этот текст от начала и до конца. В
  скопированной статье удалите из списка кошельков ПЕРВЫЙ (ВЕРХНИЙ) кошелёк и
  переместите 2-ой кошелёк на место 1-го, который Вы стёрли, 3-ий – на место
  2-го, 4-ый – на место 3-го, 5-ый – на место 4-го, 6-ой – на место 5-го и 7-ой –
  на место 6-го ! А в 7-ой номер, который оказался пустым, ВПИШИТЕ НОМЕР Вашего
  КОШЕЛЬКА!!!

  3 ШАГ. Разместите эту статью (или
  объявление с ссылкой на страницу, которую вы без труда можете сделать на одном
  из бесплатных сайтов, например, http://narod.yandex.ru/ ), ссылку на страницу
  размещайте на форумах но НЕ МЕНЕЕ, ЧЕМ на 100-150 ФОРУМАХ и НОВОСТНЫХ ЛЕНТАХ
  (News Groups). ЗАПОМНИТЕ – ЧЕМ БОЛЬШЕ Вы разместите, ТЕМ ВЫШЕ БУДЕТ ВАШ ДОХОД.
  И этот доход будет НАПРЯМУЮ ЗАВИСЕТЬ ОТ ВАС. Размещение этой статьи на 100-150
  форумах, даже на самых малопосещаемых, ГАРАНТИРУЕТ Вам доход 25000 гривен – ЭТО
  МИНИМУМ!!! в течение 2,5 месяцев!!! БОЛЬШЕ РАЗМЕЩЕНИЙ – БОЛЬШЕ ДОХОД (при том в
  ГЕОМЕТРИЧЕСКОЙ ПРОГРЕССИИ). ИТАК – КОГДА ВЫ ДОСТИГНЕТЕ ПЕРВОЙ ПОЗИЦИИ В СПИСКЕ,
  ВЫ БУДЕТЕ ИМЕТЬ ТЫСЯЧИ ДОЛЛАРОВ ПРОСТО КАК СОЗДАТЕЛЬ СПИСКА!!! ЭТО СТОИТ всего
  21 гривна. Небольшая сумма в наше время и ГЛАВНОЕ – ЭТО РАБОТАЕТ!!! И ЭТО ПРОСТО
  ЗДОРОВО!!! Займитесь этим сейчас – не откладывая на завтра!!! ВРЕМЯ – ДЕНЬГИ!!!
  Но поработать всё же придется. Необходимо заинтересовать людей. Для этого
  необходимо воспользоваться рассылкой, размещением объявлений на
  специализированных сайтах о поисках работы, форумах, досках объявлений. Удачи
  Вам! Она уже действительно рядом! Действуйте!

  Плохо живут те, которые всю жизнь лишь
  собираются жить!

  ДАВАЙТЕ РИСКНЕМ!!! ВЕДЬ ВЫ НИЧЕГО НЕ
  ТЕРЯЕТЕ!!!

  А теперь я Вам объясню, почему Вы в
  любом случае ничего не теряете, а ТОЛЬКО ВЫИГРЫВАЕТЕ !!! Скажем, из 100
  размещений я получу только 5 ответов (очень низкая цифра). Значит, я заработаю
  15 гривен, находясь на 7 позиции в списке. Теперь эти 5 людей делают опять же
  100 размещений с моим кошельком на 6 позиции, и только 5 людей отвечают тем
  первым 5 — это уже 75 гривен. Дальше эти 25 людей делают по 100 размещений с
  моим кошельком на 5 строчке и только 5 отвечают — мой доход 375 гривен. Теперь
  эти 125 людей, разместив и получив только по 5 ответов, дают мне 1875 гривен (я
  на 4 позиции). Дальше в геометрической прогрессии – эти 625 людей делают
  минимум по 100 размещений со мною на 3 строчке и только 5 людей отвечают
  каждому — это 9375 гривен. Самое интересное это то, что эти 3125 людей сделают
  еще по 100 размещений, ну а если им ответят только 5 людей, то я уже получаю
  46875 гривен (я на 2 позиции). 1-ю строчку посчитайте сами — я думаю вам будет
  приятно (мы считали по минимуму). Чем больше сделаете рекламы тем больше доход.
  И это всё за первоначальный вклад в 21 гривну!!! Представьте, что тысячи людей
  со всего мира присоединяются к Интернету и читают эти статьи ежедневно. Так же
  как и Вы сейчас читаете. Поэтому – ДЕЙСТВУЙТЕ, народ, и я рекомендую, не боятся
  оставлять такое сообщение на форумах где подобное уже есть!!!

  Некоторые начали писать, что уже
  пробовали себя в этом виде заработка, и поступлений было мало. ЭТО НЕ ТАК!!!
  Это самая действенная и надежная на сегодняшний день система. Участник ничего
  не зарабатывает только в двух случаях: 1. Если он не отправил деньги на 7
  указанных кошельков; 2. Если не разослал эту статью по форумах и досках
  объявлений… ВНИМАНИЕ! Человек участвует в системе только в том случае, если
  он внесен в список WebMoney. Для этого необходимо сделать перечисление по 3
  гривны на 7 кошельков. Реестр WebMoney кошельков ведёт сетевой модератор
  WebMoney , который, кстати, является одним из соавторов этого проекта. В других
  случаях, кошелек может использоваться просто как платежный инструмент
  (например, покупка холодильника, ж/д билетов и т.д.) и в проекте не участвует.
  Когда человек начинает «мудрить»: не посылать деньги, просто вписывать свои
  кошельки, средства ему на счет не поступают. Обмануть систему регистрации
  списка WebMoney кошельков крайне сложно, да и невыгодно. Каждый компьютер имеет
  имя. Каждый человек имеет паспортные данные. Поэтому при установке кошелька
  фиксируется имя компьютера и чтобы обмануть систему, пользователь должен
  зарегистрироваться 7 раз с 7 разных компьютеров, либо 7 раз сменить имя
  компьютера и 7 разных паспортных данных. Далее он должен в правильной
  последовательности послать по 3 гривны на 7 кошельков. Только после этого он
  может стать участником проекта. Подумаете, стоит ли это делать? У сетевого
  модератора есть и другие способы выявления нечестного участника. Поверьте мне,
  что изобретатели системы учли ВСЁ, так что у честных участников никаких проблем
  не будет. Система WebMoney заинтересована в развитии и процветании этого вида
  бизнеса, т.к. имеет 0.8% с каждого денежного перевода – очень хорошую прибыль
  от переводов нескольких сотен тысяч – миллионов участников, Вы соответственно –
  тоже. Поэтому организаторы системы контролируют все процессы этого проекта.
  Интернет растет и каждый день появляются все новые и новые пользователи. Тысячи
  людей со всего мира присоединяются к интернету и читают эти объявления каждый
  день. Выбор остается за Вами, именно Вам решать, хотите ли Вы изменить свою
  жизнь в лучшую сторону или продолжать топтаться на одном месте.

  По поводу, почему пестрят форумы
  подобными объявлениями, поясню: во-первых, это из-за ограниченности кругозора
  участников системы. Во-вторых, это зависит от того с какой фразы вы начали
  поиск (удаленная работа, надомная работа или работа на дому). В третьих, все
  форумы пестрить не могут, потому что их миллионы, а проект был создан только в
  Январе 2006г. Перенасыщение наступит не ранее 2015года. До этого времени работы
  всем хватит с головой. Когда поисковик находит тысячи страниц «форум начать
  новую тему», большинство участников, начинают оставлять свои объявления,
  начиная с первой страницы, и редко доходят до 20-ой. А страниц тысячи. Вот и
  получается, все объявления концентрируются в одном месте. ВСЕ СТРАНИЦЫ, которые
  находит поисковик, РАВНОЗНАЧНЫ, здесь нет сортировки по качеству форума. Идите
  с конца, там нет объявлений, а если вдруг встретите, то значит, этот форум
  повторяется на первых страницах. И ещё, даже когда на форуме 20 одинаковых
  объявлений реклама всё равно работает – ЭТО ЗАКОН РЕКЛАМЫ! (вспомните, по
  телевизору уже 10 лет рекламируют одни и те же товары: орбит; бульонные кубики;
  прокладки и т.д., а рекламодатели тратят на свою рекламу огромные средства,
  потому что она окупается). Советую, Вам, сохранить этот вариант статьи и в
  off-line режиме поразмыслить хотя бы сутки. Уверен, когда доберётесь до сути,
  многое станет вам ясным, и вы заинтересуетесь этим предложением. А я Вам
  помогу! Успеха Вам! Он уже действительно рядом! Действуйте! ЛИЧНО ОТ СЕБЯ
  ХОЧЕТСЯ ДОБАВИТЬ, ЧТО САМОЕ ГЛАВНОЕ – ЭТО ВЕРА В СЕБЯ И В УСПЕХ! НУЖНО ИДТИ
  ВПЕРЕД И НЕ ОСТАНАВЛИВАТЬСЯ НА ПОЛПУТИ. А Я ВАМ ОТ ВСЕЙ ДУШИ ЖЕЛАЮ УСПЕХА, ВЕДЬ
  ВАШ УСПЕХ – ЭТО И МОЙ УСПЕХ.

  УДАЧИ ВАМ!

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *