Які черевики купити для зимових подорожей в Карпати? LOWA Tibet Superwarm GTX

Це не реклама, а цілком природній відгук, який можливо комусь стане в нагоді.

Так сталося, що останнім часом я досить часто їжджу в зимові гори. Катаюся на санках і просто проводжу там час. Виявилося що звичайні черевики ECCO, в яких щодня ходжу на роботу не зовсім підходять для зимових Карпат. В них не дуже тепло при мінус 10 і нижче, крім того за пару годин в снігу вони намокають і стає зовсім некомфортно.

Почав я читати різні форуми, блоги, дивитися відео на Ютубі від користувачів різного туристичного професійного взуття і дійшов висновку що треба брати черевики німецького виробника Lowa. А саме модель LOWA Tibet Superwarm GTX Vibram Artic Grip (посилання на товар на Розетці)

Ця фірма робить взуття для важких умов. її клієнтами є воєнні, спецслужби, туристи, альпіністи. Якість ніби найкраща з того що є на ринку.

Прогуглив магазини де купити дешевше. Виявилося були навіть в наявності у Львові і зі знижкою біля 20%, оскільки половина зими вже минула. Потрогав, поміряв – супер, беру. Вже не пам’ятаю точно ціну, получилося в районі 300 долларів. Тепер з нетерпінням чекати вікенду і в гори.

Особистий досвід від черевиків LOWA Tibet Superwarm

Тричі вже надівав для гірських вилазок по вікендам. В загальному враження тільки позитивні. В них абсолютно всерівно який мінус температури. Нога буде в теплі та комфортні. Цілий день на ногах, санки, ходьба по глибокому снігу і слякоті все переносять відмінно. Сподобалося також такий момент, що нога міцно зафіксована від вивихів, тобто ступню дуже добре тримає на рух її в сторони. Можна сміло прикати в засніжені ями і не боятися підвернути ногу. 

Звичайне взуття за кілька годин катання на санках намокає, стає важким і потім довго сохне. Ці черевики від Lowa будуть сухими.

Негативним можу назвати трохи великий їх розмір і то що тиснути на педаль газу в авто незручно.

Короче, рекомендую.

 

Залишити коментар