Замовлення послуг у фірми, яка займається розкруткою та створенням сайтів

Розкрутка та просування сайтів у ЛьвовіВсе більше бізнес структур націлюються на інтернет. Інтернет продажі та просто представництва в інтернеті стають швидше необхідністю ніж забаганкою для іміджу. Появилось багато SEO студій, які пропонують виготовлення, розробку, розкрутку, пошукову оптимізацію сайтів.

Цей бізнес буде рости і розвиватися. Пошукова оптимізація ставатиме дедалі актуальнішою. SEO контори дедалі матимуть більше замовлень. В цій статті я хочу описати як не попастися на дуремарів і аферистів у цьому бізнесі.

Отже, Ви підприємець чи власник якоїсь фірми, шукаєте до кого б то звернутися. А звернутися бажано до людей які займаються розкруткою сайтів, з чиєїсь рекомендації, оцінити портфоліо, поспілкуватися, спробувати домовитися про якісь гарантії. Звичайно, що гарантії важко дати, вірніше результати розкрутки (виходи в топ певних позицій), але спробуйте добитися таки гарантій.

Виготовлення сайтів. При виготовленні сайтів майже всі Веб студії намагаються втюхати свою CMS, тобто двигунець сайту (система управління сайтом). Всі як один доводять, що їхня CMS краще індексується пошуковими системами і т.д. і т.п. Не вірте, просто звикли користуватися однією і не хочуть геморою з іншими. Не обов’язково, що їхня CMS є чимось краща за інші. Я, наприклад, звик довіряти популярними CMS, які постійно оновлюються, досконалюються і над якими працюють багато людей, а не одна SEO-фірма з одним-двома програмістами. Окрім того, для популярних платформ існує дуже багато готових рішень під різні потреби. Отже, при нормальній комп’ютерній грамотності можна і самому зробити сайт на платній чи безплатній CMS, а потім просто за гроші купити омріяний дизайн і найняти спеціаліста щоб зробив верстку(прикріплення дизайну на вашу CMS)

Не попадіться в руки шахраям, які підчеплять сайт на свою CMS і хостінг, а дадуть Вам лише доступ в адмін-панель. Коли ви вздумаєте відмовитися від послуг такої студії і стати клієнтом іншої, то сайт вам не віддадуть. Чому? — скажуть, наприклад, що в них авторські права на свою CMS і надавати вам код вони не збираються. Завжди реєструйте домен тільки на себе, не вірте у всякі розкази. Хостинг для сайту то вже не суть важливо, завжди можна мати копії(бекапи) сайту. При оплаті за розробку сайту рекомендую платити половину суми наперед, а по завершенні другу половину, або платити поетапно, так Ви стимулюватимите вебмайстрів скоріше працювати.

Пошукова оптимізація, розкрутка сайтів, інтернет-реклама. Саме це вважаю найголовнішим рушієм бізнесу. Адже перші місця по потрібним пошуковим фразам у видачі пошукових систем дуже сильно збільшують аудиторію клієнтів, пошукачів ваших продуктів та послуг, а відповідно і прибутку. Звичайно важко віддавати гроші оптимізатору, але ці гроші принесуть ще більші гроші при правильній роботі, а також ви маєте шанси обігнати конкурентів. Контекстна інтернет-реклама здатна гарно продавати товари вже, мною кілька раз опробована і реально дає хороші результати. Гарні позиції в пошукових системах є тривалою роботою, але з часом значно підніметься відвідуваність сайту і кількість дзвінків та клієнтів.

Перед початком роботи з оптимізатором варто обговорити якомога більше нюансів і «але», досягнути якомого більшої ясності. Поцікавитися які методи будуть використовуватися для роботи. Адже багато хто піднімає відвідуваність тупо закупкою тимчасових посилань і, коли клієнт відмовляється від подальшої роботи, посилання оптимізатор знімає, таким чином весь результат тривалої роботи йде коту під хвіст. А от при вічних посиланнях значно дорожче, але без наслідків в майбутньому, без залежності замовника від виконавця. Одним словом потрібно вникнути в нюанси роботи, якщо звичайно Вам схочуть їх розказувати.

Що є результатом роботи SEO спеціаліста? – а результатом є в першу чергу позиції потрібних слів в результатах видачі пошукових систем. Оцінка відвідуваності сайту: джерела трафіку, пошукові запити, таргетинг, та інші фактори. Слідкуйте і аналізуйте відвідуваність сайту пстійно. Велика відвідуваність не означає пропорційність росту бізнесу. Адже 2000 злитих відвідувачів з розважальних сайтів просто дадуть навантаження на хостінг. 100 відвідувачів по запиті «купити бензопилу» куплять більше бензопил ніж 500 відвідувачів по запиту «бензопили», якщо Ви продаєте памперси у Львові, то 100 відвідувачів з Донецька не є такі важливі як 10 відвідувачів зі Львова. Ну і маса подібних прикладів. Я вів до того, що трафік на сайт має бути тематични і якісним.

Оптимізатор має вникнути у Ваш бізнес, зрозуміти інтереси і коло клієнтів. Пройнятися цим і привести потрібного відвідувача, а згодом клієнта.

Ну, і хочу підкреслити найголовніше. Що є гарно поставленою роботою інтернет-проекту для залучення клієнтів для продажу та надання послуг? Основними факторами є: якісно виконаний сайт з гарним дизайном і потрібним функціоналом, наповнення грамотним інформативним контентом з елементами SEO, оптимізовані сторінки сайту та структура, накопичена зовнішня посилальна маса, позиції в пошукових системах по найбільш привабливих запитах, також низькочастотний трафік, контекстна компанія на додачу.

P.S. Якщо вам необхідні послуги просування сайтів у Львові, то звертайтесь.

1 коментар до “Замовлення послуг у фірми, яка займається розкруткою та створенням сайтів”

  1. Як то кажуть “Без ЛОХа і жизьнь плоха”. Зараз кількість сайтів наскільки різко зростає, що дня, що гугл видумує все нові і нові рішення боротьби з чорним сео. Тому буде скоро буде досить важко когось вивести в топ. Все міняється. Раніше чого був лише вартий тег meta keyword і ти вже в топ 1

    Відповіcти

Залиште коментар