Записався в спортзал. Починаю займатися спортом

Фото спортзалу Спартак
Фото спортзалу Спартак

Із самого дитинства постійно якийсь спорт йшов зі мною. Може не зовсім навіть спорт, але якісь фізичні навантаження постійно були присутні.

Найдовше це волейбол: із різною інтенсивністю в різні часи граю волейбол біля 20 років. Колись, ще трохи був футбол. Були регулярні походи на турніки та інші вуличні тренажери. Деякий період займався бігом. Взагалі, спосіб життя активним був. Поїздки на роботу маршрутками в давці, робота на ногах, городи, будова, гулянки до пізна, велосипед, тощо.

Але останнім часом все змінилося. Із покупкою машини і народженням дитини спорт та інші активності якось відійшли на другий план. Волейбол зберігався 1 раз на тиждень із перервами, але півроку тому і той пропав. Спосіб життя перетворився в ранком на роботу машиною, ввечері назад. В магазин машиною і назад. Якщо поїздка в гори, то за територію готелю можна й не виходити. Єдине що спасало це щоденні прогулянки після обіду довжиною 3-4 км.

В такому ритмі відсутності фізичних навантажень тіло перетворюється в мішок жиру і немочі. Поганий сон, нерівне дихання, якісь болі періодичні і все дуже погано. Я такий стан дуже відчуваю і пам’ятаю який стан може бути при фізичній активності. Далі так тривати не може. Вже рівно 100 кг ваги при рості 187 см. Раніше, в добрій формі, мав біля 80 кг. Якщо команду волейбольну, яка роспалась, зібрати майже не можливо, то можна ні на кого не розраховувати і піти в спортзал із басейном.

Фото басейну Спартак
Фото басейну Спартак

Отже, 20 листопада 2019 року пішов і записався в спотзал у Спартаку. Була акція, взяв річний абонент із безлімітом по часу відвідування, з басейном і по-акції дали безкоштовно ще аналогічний абонемент дитині на 2 місяці. Коштує то все 300 долларів. Щодня із 7 ранку до 23 години можна сидіти невилазно як в басейні так і в залі.

Вже відвідував тричі зал і басейн. Поки важко, тіло все болить на другий день. Але відчувається як повертається форма і саме заняття стає не примусом, а приємно проведеним часом. Поки не маю ніякої програми, а просто прийшов: став спочатку на бігову на 3 км, потім потинявся між тренажерами, спробував все по кілька приходів поки є сили, після того на 15 хв в басейн, поки сили повністю не покинуть. Вертаюсь в здорове тіло. Підписався на кучу тренерів на Ютубі, підбираю програму для майбутніх розумних тренувань, але поки пару місяців просто набираю якоїсь сили, вправності чи як правильно то сказати. Ще замовив на iHerb різних вітамінів і протеїн, щоб все то було ефективніше: Омега3, вітамін С, вітамін Д3, кальцій-магній-цинк, протеїн.

Фотки “до” своєї не викладаю, щоб не позоритися, але для себе в архіві маю, літом було десь так, а зараз ще масивніше)  Колись вернусь до цього поста щоб згадати як то було на початку. Буду вдячний за ваші коменти з програмами тренувань із цікавими посиланнями по темі, порадами, тощо. Будьте сильними і здоровими.

UPD 11.12.2019. Пройшло вже 20 днів як я відвідую спортзал і басейн. Заодно перестав вживати солодке і спиртне зовсім, також відмовився від хліба і всього мучного. Почав ходити на роботу пішком (2 км) і харчуватися частіше але меншими порціями, п’ю часто і багато води. Їм 5 разів на день. Вага впала зі 100 на 95. Тобто 5кг за 3 тижні зійшло. Найбільше тішить те, що вага сходить із живота і боків, тане жир, а м’язи стають виразнішими. Появилося значно більше енергії, тонусу. Сон став кращим, висипаюся за коротший термін і встаю повним сил щодня. Настільки, що навіть у вихідні дні підриваюся з ліжка в 7:30 і йду прогулятися пішком 5-6 км, нагнати апетиту для сніданку. Далі будуть нові апдейти, або окрема стаття.

UPD 15.01.2020. Пройшло майже 2 місяці після старту. Вага дійшла до 90 кг, тобто вже 10 кілограм скинув. Відчуваю себе набагато краще. 10 кілограм це таки дуже велике полегшення на організм. Забігаю без задишки на 8 поверх, частіше на нього ходжу ніж користаюсь ліфтом. На роботу йти 2 км, але почав спеціально ходити довшими маршрутами щоб намотати 5 км вранці. Після відвідування спортзалу немає ніяких болів у м’язах як на початках. Поставив собі мету скинути ще 10 кг і надалі тримати вагу в діапазоні 80-85 кг (мій ріст 187см).

UPD Червень 2020 – Коронавірус, карантин, закриті спортзали. Вага була закріпилася на 89 кг, але через це все набрав і зараз 96. Тобто +7 кг. Набирати набагато легше ніж скидати. Як вернеться нормальне життя після карантину, почну знову слідкувати за вагою.

1 коментар до “Записався в спортзал. Починаю займатися спортом”

Залишити коментар