Заробіток на баннеропоказу, українська банерна мережа

Банерна мережаПродовжуючи тему про заробіток в інтернеті, хочу ознайомити вас з ще однією партнеркою. З українською баннерною мережею banner.ua. Чому саме з цією, мабуть тому, що вона мені найбільш сподобалася. Причиною є її приналежність до України та веселі і забавні банери, які там прокручують.

В партнерці ви назбируєте покази банерів, а потім їх продаєте за ціною якою забажаєте. Різні розміри банерів і різне розташування на сайті коштують по різному. Так передивившися пропозицію, бачу, що в основному це сума 10 центів за тисячу показів. За кліки, покази добавляются як бонус. Можна прикинути скільки на вашому сайтів показів сторінок в місяць плюс поправка на якусь клікабельність і будете знати скільки приблизно заробите. Мінімальна сума для виводу 10$, виводиться на вебмані та іншими способами.

Ця партнерка підійде для відвідуваних сайтів, для форумів, тощо. В системі є наступні розміри банера на вибір: 468х60, 100х100, 120х60, 120х600, 240х400, 728х90, 240х350, 300х250, 160х600. Партнерської реферальної програми не знайшов. Ще можна на відкручені банери купувати в системі різні товари та послуги — хостинги, домени, послуги розкрутки, товари з інет-магазину, тощо — все має свою ціну, яка вимірюється к-тю відкручених банерів. Ніби валюта така. Короче рахуємо і бачимо скільки можна відкрутити на своїх проектах.

Як виглядають банери від цієї баннерної мережі можна побачити на цьому блозі внизу справа, а також зверху на Маневицькому форумі.

9 thoughts on “Заробіток на баннеропоказу, українська банерна мережа

  1. admin Post author

   Ціни ніби приблизно однакові, але за такий текст на їхньому сайті «…Она является одной из первых баннерных сетей на Украине (появилась 30 января 1999 года)…» вже не хочеться з ними мати нічого спільного. Правильно писати «в Украине», ненавиджу коли так говорять кляті москалі, це приниження держави. Спочатку був поставив банер їхній, але вже забрав.

   А ще не сподобалося, що обов’язково поруч з банером має бути їхня реклама «украинская банерная сеть», а якщо не під банером, то десь окрема кнопка їхньої реклами.

   Дрібниці, але неприємні, відштовхуючі. А ще навіть не встиг прочитати їх умов прийому, та вже й лінь шукати.

   Ось на противагу напис на сайті banner.ua «…BANNER.UA – наибольшая рекламная и баннерная сеть Украины. С ежедневным охватом около 50% …»

   Reply
   1. Fanta

    я вже років 5 з УБМ і всі ці роки без того тексту. Хотів на банер.уа перейти але почитав про їх кидки з обналом банерів і забив.

    Reply
   2. ELECTRIC

    так і банер.уа має свою рекламу в віджеті. Це перший позитивний відгук про них який я прочитав за рік чи два.

    Reply
    1. admin Post author

     По замовчуванню має. Але дозволено витирати в коді ту рекламу, я перепитував у них. Власне і видно, що в мене їхній банер без їхньої реклами.

     Поки в мене негативу немає на баннер.уа. Якщо появиться, то обов’язкову напишу про це.

     Хіба хотів вже було протестувати, коли цьому блогові відмовили в участі в банеропоказі. Написали причину «сайт в разработке», але стукнув в аську до їхнього модера з претензіями — відразу допустили сайт, адже розробка у вересні минулого року ще була.

     Reply
 1. Живчик

  Щось там зараз ціна в районі 1,5 цента за 1000 показів… Збільшилась кількість масових сайтів?

  Reply
 2. Максим Пащенко

  Невигідно ставити ці банери на нормальні сайти. Думаю, що банерна реклама підходить для форумів. Там багато сторінок люди гортають і інші реклами не такі ефективні як.
  Смішні ціни за 1000 показів.

  Reply
  1. Живчик

   То ви досі користуєтеся Banner.ua? Щодо УБС, то я маю також певну відразу, бо мав неприємну розмову з одним із їх менеджерів і принципово тепер з ними не співпрацюватиму. Ще існує «C8 Network», але вони не мають потрібного формату банерів. До того всього, вважаю що на моєму сайті російськомовні банери псують картину — мрію про україномовну банерну мережу.

   Reply
   1. Максим Пащенко

    Користуюсь лише УБС, і то просто тому, що у футері вільне місце, яке поки не придумав чим заповнити. Ці банерки дуже дешеві, нема змісту ними користуватися. А зараз відкручую свої банери на інет-магазин.

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *