Зміни в тарифному плані «Бомба» djuice від 1-го Березня 2011р

зміни в тарифному плані «Бомба» djuiceНайбільше горе українських операторів мобільного зв’язку це їхнє непереборне бажання махлювати. Створювати тарифні плани з прихованими платежами, вказувати ціни без врахування ПДВ і плати в пенсійний фонд, здирати гроші за нав’язані послуги і міняти тарифні плани по ходу діла.

Я довго користувався одним номером на операторі life:). Був на контракті та вибрав собі простий тариф без прихованих платежів. Безкоштовно в мережі і фіксована ціна на все інше. Але з часом оператор почав постійно змінювати умови контракту, збільшувати абонплату, зробив похвилинну тарифікацію, підключав дурнуваті і непотрібні мені послуги, і ще купу всього змінював.

Мене це дістало і я перейшов на корпоративний контракт від Київстару, де умови мені теж підходили. Але Київстар теж надумав поміняти умови і тарифи в гіршу для мене сторону. Покинув я Київстар і перейшов на тариф «Бомба» від djuice. Цей оператор вирішив теж міняти умови з 1-го Березня 2011р. Як же вони мене дістали ці оператори своїм жанглюванням і дуремарством. Є ж тарифний план і люди порахували, що їм вигідно і лише тоді підключаються до нього. Зміна умов примусова вже в процесі користування послугою є натуральним свинством від оператора.

Отже, відбулися такі з міни в тарифі «Бомба» від 1-го Березня 2011р:

 • Підвищена абонентська плата. Раніше djuice анонсував, що абонплата 10 грн в місяць, але то було неправдою, додатково ще стягуються податки і цифра виходить більшою. Тепер абонплата становить 50 копійок в день + податки. Виходить від 15-ти до 20-ти гривень в місяць.
 • Друге свинство це запровадження похвилинної тарифікації розмов. Гроші за хвилину розмови тепер знімають з першої секунди хвилини. Тут я взагалі не зрозумів. Це просто бажання більше дерти з абонентів іншого пояснення я не бачу. Витрати наші зростуть, як мінімум, на 20 % з такою тарифікацією
 • SMS за кордон коштує 1,20 грн. Не розумію я людей, що шлють такі смски. Дзвонити і писати за кордон значно вигідніше через skype та інші інтернет месенджери і IP-телефонії.
 • Є один приємний момент в цій зміні — щоденне безкоштовне нарахування 5 Мб інтернету. Це звичайно великий плюс для мене, але таких як я інтернетзалежних не так багато. Більшості цей інтернет непотрібний. Це є спроба навчити/присадити людей користуватися цією послугою. Потім її, думаю, не буде або стане платною. В мене запитання: «а навіщо анулювати щоденно невикористані 5 Мб, чому не плюсувати?». Також, якби оператор дбав про своїх абонентів, то зробив би від’єднання від мережі після використання 5 Мб, а то захопитися дуже просто і кожен наступний мегабайт буде коштувати по 8 грн. Таких захопившихся будуть тисячі.

Знов почав я переглядати тарифи від мобільних операторів України, але в результаті всі ж паскуднічають, тому, мабуть, лишаюся і далі на «Бомбі»

7 коментарів до “Зміни в тарифному плані «Бомба» djuice від 1-го Березня 2011р”

  • Оператор залишає право за собою змінювати умови надання послуг, це прописано у них всюди.

   Тут реально дієвим є перехід до іншого оператора, проблема тільки в тому, що інші такі самі.

   Відповіcти
 1. Одразу сподобались умови тарифу, але про те що їх змінять я задумався із самого початку. Київстар розчарував невперше!

  Відповіcти
 2. Дурнуватим є трактування тарифікації від оператора. Вони пишуть, що тарифікація посекундна, але платиться лише за першу секунду хвилини як за хвилину (10коп+7,5% в пенсійний фонд), а наступні 59 секунд безкоштовні. Тобто іншими словами виходить похвилинна тарифікація.

  Це ж треба було так накуритися щоб так трактувати «посекундну» тарифікацію, нє щоб просто написати: «ми вирішили більше на Вас заробляти і ввели похвилинну тарифікацію, нас не турбує, що багато ваших розмов по 10-20 секунд, нас турбують наші заробітки.
  P.S. З думкою про Вас
  »

  А ще я не можу зрозуміти, чому відразу не вказувати тарифи зі всіма податками, чому я маю вираховувати ще податки щоб оцінити реальну вартість послуг для мене в кінцевому результаті?

  Відповідаючи на питання скільки буде абонплата в тарифі Бомба з 1-го Березня, я приведу просту математику:
  В місяці 31 день по 50 коп = 15,50 грн. До цього ще додамо 7,5% в пенсійний фонд і отримаємо цифру 16,66 грн/міс, при умові 31 дня в місяці.

  Відповіcти
 3. Свинським відношенням до споживачів в Україні нікого не здивуєш. Це такий у нас підхід до ведення бізнесу – закласти в ціну, як мінімум 100% вигоду, рахувати не “скільки заробив”, а “скільки втратив від того, що міг заробити”.
  На рахунок тарифів скажу, що Київстар ніколи не відрізнявся лояльною політикою до абонентів(це моя особиста думка). Користуюсь “Бомбою”, бо необхідно по роботі, але основний телефон на МТС тариф “Супер МТС”(100 хвилин в день “безплатних”) виходить 80 гривень на 80 днів і гроші ще залишаються на рахунку, поки вигіднішого не бачу.

  Відповіcти

Залишити коментар